Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

lucinenka001
11. jan 2010

eimiky), no playmoon je len vanicka takze to sa neda pouzit ako autosedacka. a autosedacka prima len pre male drobce nie? A inak ja praveze vela, vela budem jazdit aj autom, len som myslela, ze mi staci Playmoon a nie je nutna autosedacka. No a co sa tyka vajicka, tak mi bolo povedane ze ziadne ine tam nedame len od Casualplay.

lucinenka001
11. jan 2010

pospecka) dakujem aj Tebe za radu. Ale vidim, ze budem potrebovat aj PRIMU, ale prima to je vlastne ako klasicke vajicko napriklad od Chicco nie ? ? ?. Ako som pisala aj tak ja strasne vela budem jazdit autom.

lucinenka001
11. jan 2010

Kočky a preco sa PLAYMONN zle upevnuje v aute? My sme dnes boli pozriet CS S4 v obchode prve co nas odradilo od vanicky PLAYMOON, ze nema na vrchu taku rucku na uchytenie do jednej ruky, ze sa to bude horsie vkladat do auta, ze ma vlastne uchytky len na bokoch. Ako to kočky vidite Vy co mate uz tento kocik ??? Dalej nam ukazovali ako sa dava prec cela sportova cast prec z kocika a ako si ju vieme prehodit na vanicku . To nas dost tiez prekvapilo ako sa sklada prec ta sportova cast. Ale zase ja si myslim, ze do cca polroka sa pouziva len vanicka a vajicko a potom sa raz nasadi ta sportova cast a uz sa to nemeni nie? Dalej sa mi troska zdalo, ci dietatko v sportovej casti ma dost miesta na vysky ci mu nezavadzia strieska ci nie je nizko nad hlavou. Inak ako kocik sa nam velmi po dizajnovej stranke paci len tieto veci o ktorych pisem, maminky, ktore uz tento kocik mate poradte nam co a ako 🙂. A dalsia ved co ma odradilo, ze mi nevojde do auta kocik , no dam ho do kufra len vtedy ked dame zadne koliesko dole a to je dost sila davat zadne kolieska dole. Dakujem vopred za Vase nazory. Tento kocik sme porovnavali s QUINNY BUZZ 3.

eimiky
11. jan 2010

lucinenka ano na kočík ti pôjde len prima alebo zero, iné nie.a čo sa týka playmoon tak som myslela, či chceš playmoon používať namiesto sedačky, lebo sa dá aj v aute použiť, len sa ťažko upevňuje 😒 Prima nie je len pre malé drobce ak si dobre pamätám tak prima sa dá v aute použiť do 10 kg a na kočíku ešte dlhšie.
http://www.babytrend.sk/casualplay-autosedacka-...
neviem či si ju videla naživo ale v prima v porovnaní s klasickým vajičkom je prima oveľa väčšia a pokiaľ budeš veľa cestovať primu odporúčam, lebo sa dá dať do polohy ležmo.

lucinenka001
11. jan 2010

eimiky) dakujem velmi pekne za dalsie informacie eimiky 🙂 , no playmoon ano, len tam babetko len lezi. fuuhhhaa, ale to ako pises, ze sa tazko upevnuje to nie je dobre? A co sa tam tazko upevnuje? idem si pozriet ten link co si sem dala. Velmi pekne dakujem.

eimiky
11. jan 2010

lucinenka ano playmoon ma len tie po bokoch držiaky.Ja keď som nasadila športovú verziu už som to neprehadzovala naspäť, ale nie je to zložité, len pár krát odskúšať a je to.V tej strieške to máš pravdu je nízka, malý má cca 82 cm 15 mesiacov a kočík mu je malý a to nie je žiadny obor.Inak som s nim bola doteraz spokojná.Ak nechceš kupovať už iný kočík keď bude dieťatko väčšie tak porozmýšlaj o inom kočíku.

lucinenka001
11. jan 2010

eimiky) jujj hrozne s tymi kocikami, mne sa CS S4, ale neskutocne paci, ale vidim, ze naozaj este zvazim jeho kupu, kedze nejde len o dizajn, ale hlavne o jeho funkcie, pohodlie a ostatne 🙂. Ach jaj. Ja ze uz mam vybrate ale vidim, ze nie. Eimiky, kedze aj Tvoj drobec vidis, ze uz ma kocikm maly, budes kupovat iny ? ? ? .

eimiky
11. jan 2010

ano idem kupiť iný ešte ale neviem presne ktorý:
http://quinny.libfin.sk/senzz.php
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7219259
CP S4 je super ale to , že sa mi tam už dieťa nezmestí má dosť odradilo,Ešte si to premysli, aby si neľutovala.

katy.m
11. jan 2010

Denduska,
mrkni do IP,poslala jsem Ti nabídku 😉

yravas
11. jan 2010

baby, akú tašku ste kupovali ku Casualu??? Nemusí byť originál .... prípadne poprosím foto 😀

pospecka
11. jan 2010

lucinenka: pokud netrváš na kompatibilitě kočár vajíčko, tak si kup vaj. Maxi Cosi Cabrio FIX. Je to nejlepší vajíčko na trhu. Jako jediný dostalo 5* v testech bezpečnosti. Já jsem chtěla kočár komp. s vajíčkem, tak mám primu, ale jinak bych určitě šla do MC CF. Dokonce jsem kvůli tomu uvažovala o kočárku maxi Cosi, ale odradilo mě to divný madlo mezi nohama co má mura. 😖

lucinenka001
12. jan 2010

eimiky ) myslim si ze dokonaly 100% kocik asi neexistuje. Mne sa strasne CS S4 paci, preto samozrejme este porozmyslam. Ale vidis, ze ani Teba drobec sa tam nezmesti, dalej zle sa chyta ta vanicka co sa tyka vkladania do auta, ale to zvladnem, len bolo vyssie pisane, ze sa aj zle upevnuje v aute, dalej ta strieska. Tak ja naozaj neviem. Ale skusim sa nejako rozhodnut. 🙂 , 😉

lucinenka001
12. jan 2010

pospecka) ale vraj sa ine vajicko ako PRIMA neda nasadit na CS S4. Ci da sa aj MAXI COSI?

holis84
12. jan 2010

holky urcite kupte i playmoon, ja mam teda autosedacku baby zero, neni spatna, mame ji jen v aute a obcas kdyz jdu na nakup do tesca ale na prochazky bych autosedacku nechtela ani kdyby byla vetsi, preci jenom v korbicce ma vetsi klid.

juu novy quinny kocarke to jsem nevedela

luci" i ja jsem se rozhodovala mezi Quinny buzz ale on je snad nejmensi kocarek /sportacek/ co jsem kdy videla a prodavacka nas od nej odrazovala ze do nej dost fouka, tak mam CP S4 a spokojena jsem moc

dejna3
12. jan 2010

babuľky, neviete náhodou, či sa ku kočíkom cp predáva nejaký bugypod alebo niečo podobné? 😕 skejt nechcem, radšej niečo, kde sa dá aj sedieť...

eimiky
13. jan 2010

dejna na jednom CP som videla bugypod asi to bol downtown, tak neviem či to bol originál, alebo tam nejaký iný pasuje

pipussa
13. jan 2010

kocky, chcem sa opytat, mam moznost kupit casual play S4, pouzivany, za 500 eur... Zda sa mi to vsak velmi vela, aj ked ma vybavu, ako tasku, dazdnik, plastenky, je to cela trojkombinacia...
A este mam jeden dotaz, babo ma byt majove, zmesti sa do hlbokeho kocika aj v decembri ? to bude mat babo 7mesiacov... Niektore kocky ´hovoria, ze evd moze ist do sportoveho, ale mne sa to zda skoro, dat 7mesacne dieta do sportoveho, ked bude ta najvacsia zima......
PLS, PORADTE

denduska
13. jan 2010

pipussa, no ja som dala prvu dceru do sportaku presne na polroka, lebo zacala byt pekne protivna ked isla proti smeru jazdy a nic nevidela...v sportaku som jej trosicku zdvihla opierku a bol pokoj 😅 a to bol februar a u nas pol metra snehu a minus 15...takze myslim v pohode mozes 😉

k tej cene - neviem, ja som kupila sportak, primu a vanicku, dokopy za 400 eur..aj s doplnkami, akurat ta taska chyba..ale to je este adapterova verzia, sice v super stave, tak neviem porovnat 😕

ema.nz
13. jan 2010

dejna3:tu je link ku ktorym ocikom je buggypod kompatibilny 😉 a je tam aj S4,S6 😉 http://www.buggypod.com/docs/customer/Buggypod_...

pospecka
13. jan 2010

lucinenka: vždyt jsem to tam psala. Na casual jdou jen prima a baby zero od casualu. proto nemám maxi cosi, ale primu.

dejna3
13. jan 2010

babule, ďakujem 😉

lucinenka001
13. jan 2010

Kočky a viete pripadne poradit kde maju na internete komplet CS S4 za super cenu ? ? ? Novy najlepsie 🙂.
Ci ste to neriesili sli do prveho obchodu a kupili ste a hotovo ? ? ?
Dakujem 😉 Lebo ja co teraz pozeram po nete tak tie ceny ako otvorim rozne stranky kde je dostupny CS S4 skor stupaju ako klesaju 🙂

yravas
14. jan 2010

lucinenka001 - skus dino.sklep.pl 😉 my tiež ideme odtiaľ objednávať 😎

tikuska
14. jan 2010

Ahoj ja som kúpila Casualplay S4 novú kolekciu s Čiech na živnosť už bez DPH a vyšiel ma na 21 000 SK.
Som s neho nadšená, poskladaný som ho mala za 15 minút. Je to úplne jednoduché. 😀

lucinenka001
14. jan 2010

yravas ) dakujem, a tak ma napadlo kedze zacal rok 2010, tak by mohli byt nejake akcie na rok 2009 ??? 😉 Inak nova kolekcia na rok je taka ista len pridali nejake farby navyse ze ak som dobre pozerala 🙂

lucinenka001
14. jan 2010

tikuska) a pre ktory konkretne ste sa rozhodli tikuska, kedze pises o novej kolekcii ? a za tu cenu 21 000 sa Vam co vsetko podarilo kupit ? 😉

yravas
14. jan 2010

lucinenka - ako píšeš, ja som tiež čakala, že dajú akciu 😉 ale v pondelok ideme kočík objednávať, aby sme ho už mali doma ... veď "o chvíľku" je chrobáčik na svete 😉

yravas
14. jan 2010

inak - keďže sme sa s manželíkom rozhodli, že chceme aj Playmoon aj Primu, tak sme Playmoon kúpili od jednej pani a musím povedať, že sme urobili dobre - vanička je ako nová, vôôôbec nevyblednutá ani škrabance na úchytkoch, žiadne fľaky alebo iné poškodenia - a dali sme za ňu 110,-€, pričom nová stojí omnoho viac - takže sme ušetrili a neprerobili 😀

ale šporťák kupujeme nový, nakoľko sa dlhšie používa, je čierny (kvôli vyblednutiu farby) a nový je predsa len nový 😝

lucinenka001
14. jan 2010

yravas) cize sa musime zmierit s tym, ze musime kocik kupit bez akcie ☹. A vanicku sa Vam odkial podarilo kupit? Ja este musim nastudovat ako je to s dovozom kocika + kolko sa plati za dovoz zo stranky dino.sklep.pl

ewwe
15. jan 2010

aj ja mam kocik z dina, objednala som si sportak, primu, a tasku, k tomu je plastenka a nanoznik, chcela som aj vanicku ale nemali farbu green pilot tak som si vanicku zohnala z mmb, tiez bola ako nova aj s plastenkou, tak ma 3kombinacia vysla na 19 ticic korun, kupovala som to v lete