Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

marselitta
29. dec 2008

kočky chcem vás poprosiť o radu. Koncom apríla sa mi má narodiť dcérka a rozmýšľala som, že si kúpim len Primu namiesto hlbokej vaničky, lenže ako tak teraz nad tým čoraz viacej rozmýšľam, tak neviem, či malá nebude mať väčšie pohododlie predsa len v hlbokej vaničke, predsa je tam viac miesta a je aj dlhšia. Poraďte mi prosim vás, ak máte niektorá skúsenosti. Ďakujeeeem.

janca704
29. dec 2008

Marselitta, ja som kupovala aj hlboku vanicku. Mam tiez jarne babo a uvazovala som len nad Primou, ale nakoniec som bola rada, ze mam aj hlboku vanicku, lebo tam je babo viacej chranene aj proti vetru, ci slnku 😉 A my sme ju vyuzili do 5,5mesiaca, co je relativny uspech a to nie je maly ziadny drobec 😉

janca704
29. dec 2008

A aj ja mam dotaz 😅 :
Maly sa furt taha v sportaku uz sediet, ale neda sa to napolohovat do sedu, len takeho polosedu a to jemu nestaci. Fakt sa to neda? alebo len sme na to este nedosli 😅

katy1979
30. dec 2008

janca do uplne kolmej polohy to nedás. ale ako som si vsimla tak na viacerých kočíkoch to nejde. vydrž pár týždnov. malý sa už udrží sam a bude sa držat madla. potom mu to už vadiť nebude.

marselitta viem že su tu baby čo mali primu a boli spokojné, ale vanička je vždy len vanička. ja osobne som za vaničku.

annon
30. dec 2008

janca ja ho dám do maximálnej polohy tak, že jednou rukou zatlačím na sedačku a druhou potiahnem tým remienkom, jednoducho tomu pomôžem druhou rukou a podľa mňa to je klasický sed. Viac do sedu si to predstaviť neviem.

liaah
31. dec 2008

marselitta ja mam primu , rozmyslala som nad vanickou, ale som rada ze som ju nekupila, mala ma mesiac a uplne naobliekana je tam uplne v pohode, a to je teraz zima, tebe ked sa narodi mala na jar, tak to ti uuuplne v pohodke ta prima vystaci 😉 😉 😉 😉 Kym narastie, a dojde zima, tak uz budete v sportaku 😉

marselitta
1. jan 2009

Liaah ďakujem za radu, ja to tiež už dlho zvažujem a stále som nerozhodná, lebo keď sme boli s manželom pozerať Primu v predajni, tak sa nám zdalo, či tam nebude malá moc pokrčená, predsa sa nedá dať do úplného ľahu a či sa jej bude dobre ležkať, keď sa nebude môcť poriadne ponaťahovať. Ale to sú môžno len naše domnienky. Máš krásne dcérky, pozerala som v albume.
Kočky nekupovali ste niektorá kočík v Rakúsku, alebo v Poľsku? Pozerala som stránky na nete, tak majú o dosť nižšie cenny. Nemáte skúsenosti?

ema.nz
1. jan 2009

marselitta:v rakusku ani v nemecku casualplay nenajdes neviem preco?!polske stranky som pozerala aj ja len tam vsade treba dat penize dopredu a to sa mi uz nepacilo.nasli sme obchod aj v Novom Targu som tam pisala mail este v oktobri do teraz sa mi neozvali a ked som volala na predajnu vzdy tam bola len predavacka a ze ona s tym nic nema a ze povie veducej ech mi odpise na mail-proste neochota u poliakov nezvycajne!!!!!!ak chces poslem ti na ip nejake linky na polske stranky-teda ak sa nebojis kesovat dopredu!sportova cast+farebna podlozka+playmoon+prima+maxi bag+fusak+slnecnik tam vyjde 2920zl co je pri terajsom kurze smiesny peniaz!!!!

marselitta
1. jan 2009

ema.nz : si zlatá. no Poliaci majú fakto dosť nízke ceny Casualu, preto som rozmýšľala, že by som ho išla objednať aj tam a potom preň šla. Tiež sa cez net bojím, keď sa musia posielať peniaze dopredu. Ale ak budeš taká ochotná, tak mi môžeš poslať nejaké linky, aspoň si pozriem adresy a vyberiem sa do Targu vyzistiť situáciu.

katy1979
1. jan 2009

marselitta ja ho mám z ciech z malvika, doručený na dobierku priamo domov. nad 10 000 je postovné zadara.
Ale minule som ho videla aj na rakuskej stranke, ale to je skôr rarita, treba skusit zadať do google a možno niečo nájde

annouk
2. jan 2009

baby, da sa polohovat hlboka vanicka na tomto kociku?

katy1979
3. jan 2009

annouk tá povodná nie. tá nová neviem.

denisab32
3. jan 2009

ema.nz
marselitta:v rakusku ani v nemecku casualplay nenajdes neviem preco?!
..................................
Oni vedia prečo... a aj ja viem prečo, ak má niekto záujem napíšem mu na IP 😉

rasto464
5. jan 2009

Skúste mrknúť talianske e-shopy. Casualplay sa tam predáva pod značkou Foppapedretti. S4 ako FX4 a S6 ako FX6. Kúpili sme tam vo výpredaji S6 (FX6) + pláštenka + podložka + playmoon + baby zero + maxi bag za necelých 14 000 SK aj s poštovným. Platba ale samozrejme predom cez PayPal.
V západnej európe sa môžete stretnúť nie s označením CasualPlay ale Play.

ema.nz
5. jan 2009

rasto daj nejaky taliansky link nechce sa mi to hladat

denisab32
5. jan 2009

Pokiaľ si dobre pamätám z iných tém, tak kupoval z bimbomarketu, ale link dať neviem pretože túto značku vyradili z ponuky, takže asi kupoval za takú super cenu pretože robili totálny výpredaj...

denisab32
5. jan 2009

rasťovi držím palce, aby nepotreboval servis...

rasto464
5. jan 2009

Link som nedal naschvál, pretože sa mi zdá, že je tu v pravidlách fóra zakázané robiť reklamu a dávať odkazy. Ale keď je to už vonku vďaka dobej špionáži 🙂 , tak bol to Bimbomarket. Cena bola myslím že 339 Eur. Mali tam ešte aj čisto len samotný šporťák S6 za 199 Eur. Na kočík je samozrejme aj záruka, ale ešte pred kúpou nám bolo jasné, že si ju nikdy nebudeme uplatňovať. A keby sme museli investovať do prípadného servisu trebárs aj 10 000 Sk, stále sme ešte pod cenou za ktorú sa predáva na SK. Ale za tú cenu – no nekúp to.

rasto464
5. jan 2009

A ešte som zabudol, že aj my sme najskôr pozerali na jednom polskom eshope, ale tam sa platilo nejakým ich platobným spôsobom ale boli sme rozhodnutý že aj tak ho tam kúpime. Potom sme náhodou podľa obrázku objavili že Casual je v taliansku Foppapedretti a rozhodli sa radšej využiť možnosť platby cez PayPal. A keď ešte znížili cenu tak sme neváhali. Navyše S6 zrejme končí, lebo v západných katalógoch už nie je a S4 sme nechceli.

denisab32
5. jan 2009

Čisto teoreticky máš rasto464 pravdu, len otázka znie, kto by ten servis vykonal? a čisto prakticky naozaj cena ktorú si za to dal prislúcha tomu kočíku...

rasto464
5. jan 2009

Servis by mal byť nie je len záručný, ale aj pozáručný a ak zaplatíš, tak si myslím že Ti pošlú čo potrebuješ. Ešte pred kúpou sme si zistili že servisné stredisko pre SR a ČR je v Zlíne ak si dobre pamätám. Rozobral som už aj iné veci, tak si myslím že pokiaľ nie je potrebné k servisnému zásahu špeciálne náradie tak by som opravu zvládol. Čo sa týka ceny tak to si musí každý zvážiť sám.
A nie si Ty tá, čo sa tu do nej navážali že má nejaký obchod z kočíkmi atď?

denisab32
5. jan 2009

rasto464 áno servis kočíkov je v Čechách, len viem že je dosť problematické riešiť servis na kočík dokonca inej značky, ktorý nebol zakúpenýv ČR alebo SR i keď je snaha si to zaplatiť....

denisab32
5. jan 2009

Juj a zabudla som odpovedať na otázku 😉

Som mamička, ktorá má dve detičky a slušný prehľad o veciach súvisiacich s detičkami 😉

luckka
5. jan 2009

deniska, myslim si, ze nas je tu dost, ktore su s tymto kocikom spokojne a nemuseli ziadny servis riesit, tak nechapem preco to tu rozoberate a rastovi mozme iba ticho zavidiet, ze ho zohnal za taku super cenu

denisab32
5. jan 2009

Luckka áno, viem,že je veľa mamičiek spokojných, no bohužiaľ nie každý má to šaťastie ☹ a kočík mala aj moja dcérka..., myslím, že je fajn, ak mamičky, ktoré hľadajú informácie poznajú každú "stránku" a majú možnosť sa rozhodnúť. Každý rodič chce pre svoje dieťatko to naj... a ak niečo vyberie a "počuje" aj nejaké negatíva nerád si to pripúšťa...

rasto464
5. jan 2009

To nie je iná značka je to CasualPlay, je to na ňom aj napísané a je úplne rovnaký ako tie zo Slovenska. Akorát má na sebe aj nápis Foppapedretti.
A má mamička ktorá má dve detičky a slušný prehľad o veciach súvisiacich s detičkami v ponuke Casualplay S4/S6?

denisab32
5. jan 2009

OK rasto464, nechajme to tak, keď mala moja malá 7 mesiacov bola som v nemom úžase, keď sme kočík kupovali, po 7 dňoch sme ho predali....jednoducho nám nevyhovoval...

denisab32
5. jan 2009

Mali sme S4....

tribitka
5. jan 2009

denisa a čo ti nevyhovovalo? Inak, z tvojich príspevkov mám pocit, že ak nevyhovoval tee tk sa ho nasilu snažíš sprotiviť aj ostatným....
rato, oni majú na slovensku len zlomok toho čo predávajú v zahraničí, takže pohodka.... a servisu by som ta tiež nebála, určite nie.....