Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

urma
9. nov 2011

@kanhwa ja teda tento kocik nemam, akurat zvazujem, co kupit, ale v obchode mi prave to pretiahnutie striesky na sportaku predavacka predvazala, takze bude to OK. Sluzi to ked velmi fuka, alebo snezi, alebo tak...

mayem
11. nov 2011

@lucie.sei je to tak, dá se přetáhnout až k nohám dítěte, je to dobré, když fičí, tak jsem kolikrát toho využila a stáhla jsem ji dítěti před obličejík. Jinak při skládání kočárku tu boudu vždycky sklopíme jakoby až k "nohám".

kaceenka
11. nov 2011

holky prosím vás, jaký fusak do sportáku..dám tam fusak Kaiser..? a dáva se na fusak ještě nanožník?

andre
13. nov 2011

@kaceenka ahoj, my sme mali kaiser a v pohode sa vošiel, nánožník som už nedávala 🙂

lucka227
23. nov 2011

ahojte kocky,nemohli by ste mi prosim niektora naskenovat navod na CS S4 unisystem 2010?Kupila som ho ale bez navodu a nie som si ista ci mam dobre sporovu cast.Dakujem 😵

mayem
25. nov 2011

Ahojky uživatelky Casualu 🙂

Musím vám dát tip, už jsme to tu probírali, že na rok a půl staré dítě s fusakem se nánožník nevejde. Včera jsem to vymyslela. Dala jsem malou do fusaku - máme berana, takže fakt velký fusak. Nánožník jsem nacvakla na dolní cvok, kde byl zacvaklý boční díl sporťáku, sice ten boční díl drží pouze na jednom cvoku, ale myslím si, že už to vůbec nevadí a drží to pořád dobře. Nánožník se mi tím pádem dostal dolejc a fusak se mi tam v pohodě vejde a to máme opravdu velký a malá nemusí mít skrčené nožičky. Už jsem si nevěděla rady, aby mi malá jezdila bez nánožníku a fusaku, to mi přišlo nemyslitelné. Takhle je to v pohodě. Až pojedem ven vyfotím to a kdyby to nebylo někomu jasné, hodím sem fotku naší princezny 🙂

katrenka111
26. nov 2011

Caute baby...uvažujeme o kupe toho kocika....s4 uni kombinovaný.... lenže ma stve že v oboch smere jazdy je len reverse....
Ake s ním mate skusenosti??? Je dobrý??? A co kolieska??? priestor pre dieťa???

mlha99
27. nov 2011

@katrenka111 já ho mám,ale používat ho budeme až bude prďolka venku. takže zkušenosti ti moc neporadím.) ale každopádně je moc krásnej🙂

lilliaan
27. nov 2011

@katrenka111 Ahoj, ja mam S4, ale nie reverse verziu. V obchode na od nej odradzali, ze je velmi uzka opierka chrbatika v sportovej casti. Takze ked reverse, isla by som do radsej do inej znacky. 😉

lilliaan
27. nov 2011

A presne ako tu pisete niektore, ten original nanoznik je hrozny!! Som ozaj velmi sklamana ☹ To zapinanie na suchy zips dole okolo kolesa je otras a celkovo je maly, nie je ani trosku teply, vobec nie som spokojna 😒

katrenka111
27. nov 2011

@lilliaan A s4 je ok??? Lebo vela bab tu pise že je uzky.... a nevadi Ti že nevidis na dieťa???

lilliaan
27. nov 2011

@katrenka111 No moj syn bude mat 9 mesiacov a i s fusakom (Lodger Bunker) sa tam zmesti v pohode, ma 9.5kg. Ked vidim kamosky s ich deticky v rovnakom veku v inych kociarikoch, velky rozdiel mi to nepride, prakticky ziadny. Tie moderne dnesne kociare robia rozhodne uzsie ako boli kedysi. Mne nevadi, ze na dieta nevidim, lebo si myslim, ze aj on moc nechce vidiet mna 😀 Sportovu cast sme zacali pouzivat, ked mal 5,5mesiaca a hrozne sa tesil, ze odrazu vsetko vidi... A dost castu sa mu ukazem z predu, pohladkam ho, usmejem sa na nho a jemu to isto staci a nechce ma vidiet cely cas. Ale viem, ze su deti, ktore by boli radi, keby matku videli stale. Poznam jedneho chlapceka, ktory sa cely cas na prechadzke pozera len na maminu a mne to nepride uplne dobre 😖 Hlboka korbicka uzka nie je, v porovnani s JANE urcite nie. Zalezi aj kedy sa dieta narodi. Moj v marci, tak to bolo super, vo fusaku bol len v marci - aprili a to bol este malinky. Ale ak by si tam chcela dat 6m dieta i s fusakom, bol by uzky 😒 A este jedna vec, nie je uplne pravda, ze na dieta nevidis v S4, lebo na strieske je okienko (zakryva sa suchymi zipsami) a cez neho vidim na dieta z vrchu, co robi a ci je OK 😉 Ak sa chces este nieco spytat,, kludne napis 🙂 🙂

katrenka111
27. nov 2011

@lilliaan oki dik za rady.... no neviem....chcela som aby bol aj v proti smere aby som bola v kontakte s malým ked bude este malý.... No ja cakam v marci....takže uvidime....tak tiež by sa mi tam mal zmestit.....
A co kolieska???to predne nerobí problém...v snehu napríklad??? A ako casto ich treba fukat???

lilliaan
27. nov 2011

@katrenka111 moj maly je tiez v marci 🙂 to sa ti tam urcite krasne zmesti 🙂 nas kociar je v super stave, viem, ze sa vela ludi stazuje na chybne predne koleso, no my s tym problem nemame, sme velmi spokojni. Najma moj muz, ktory si kociar chvali a najma mna, lebo som ho vybrala 😀 Pouzivame kociar uz od marca a kolesa sme fukali len raz - ked bol kociar este uplne novy. Odvtedy nie 😉 A defekt som zatial tiez nemela, i ked som uz parkrat presla po rozbitom skle alebo bola na prechadzke v botanickej zahrade ci lese 🙂 Najlepsie je si kociar ist obzriet a vyskusat.. Ja som mala asi 3 favority, no ked som ich videla na zivo,, prestali sa mi pacit 😝 Mne sa paci moc Teutonia, no je straaasne draha. Casualplay S4 je najlacnejsi kociar, aky som nasla, aby vyhovoval mojim poziadavkam: nafukovacie kolesa, predne otocne, rucna brzda, dieta moze lezat vodorovne v sportovej casti...

katrenka111
27. nov 2011

@lilliaan No mne sa paci este Concord Fuison a Britax B smart.... no a tento sa nam zapacil...aj sme si ho už vyskusali....fajne sa s nim aj manipuluje... a taktiež aj Concord....

kalianka
1. dec 2011

Baby, neviem, ci som jedina, ale ja som s kocikom casualplay s4 nespokojna MAXIMALNE. Jedna pravda je, ze nafukovacie kolesa su perfektne a po ceste perfektne chodia. Druha vec je, ze tento kocik nemam este ani dva roky a uz sme ho museli reklamovat. Byvame v meste, kde su cesty v trosku horsom stave, kolesa su totalne znicene, duse mali tolko defektov, ze mi je z toho niekedy doplacu. Maly bude mat dva roky a v podstate s kocarmi koncime. Tak ci tak ale este budem musiet kupit nahradne kolesa, lebo tym, ze jedno ma znova defekt, s kocarom sa absolutne neda chodit. Normalne si myslim, ze sme mali asi stastie na nejaku chybnu seriu, pretoze cely kocik je zly. stale pada strieska, neda sa dotiahnut, brzdy nefunguju... romyslite si to s kocikom. A osobne, co mi na kociku este vadi je polohovanie chrbatika, neda sa to poriadne nastavit na sedenie a boky nie su vobec vystuzene, takze pre mna je to najvacsi omyl a chyba, ze som kupila tento kocar. Pri druhom uz nikdy.

adelkav
1. dec 2011

@kalianka souhlasím s tebou. Já této koupě opravdu lituju. Radši malého vozím v golfkách, ve kterých jsou dostatečně dlouhé ty "kšandy", takže tam i našeho 8 měsíčního kluka zapnu, což u Casualplaye nehrozí v kombinéze a s fusakem a dokonce ty golfky ani nevrzají🙂)))) Po třech měsících jsme S4 reklamovali, prodejce kočárek ještě poškodil a asi to s ním už nedořešíme jelikož zkrachoval. Pro druhé dítě určitě budu vybíral jiný kočárek

zebra41
4. dec 2011

ahojte, viete mi povedat aky je rozdiel medzi verziami 2009 a 2010? dakujem

katrenka111
13. dec 2011

Ahojte, no my sme rozhodnutý pre S4, len nevieme ci cierny alebo cafe late??? Poradte....
Som prekvapená že poniektoré ste nespokojne...lebo ja som pocula nan zatial len samé chvaly....

leleh
13. dec 2011

ahojte dnes som bola pozerat tento S4 a dost sa mi pacil, az na to ze som chcela gumene kolesa koly defektom. Maju ho v akcii 3kombinaciu za 570 euro, neviem kolko stoji inde a ci je to vela alebo nie.

roberta31
13. dec 2011

@leleh Teraz neviem ci sa mylim,ale myslim,že tam su gumene nafukovacie kolesa...?570 ho maju teraz vsade,pisu ,,akcia,, 🙂,ale na každej stranke je takato cena,takže je to ok.

kaceenka
14. dec 2011

@katrenka111 no cafe late sa mi moc nepaci....ja by som brala ten čierny..já mám carbon a je pekný, taky elegantný...akurát už som ho chcela predat...ja som tiež neni nejak extra spokojna...ale každý očakávame od kočíka niečo iné....

katrenka111
14. dec 2011

@leleh my sme ho včera tiež kupili za tuto cenu a je k tomu aj nanožník...a aj ma gumene kolesa....nam sa zda pevný, bezpečný....no uvidime ked odskusame.... 😀

katrenka111
14. dec 2011

@kaceenka a prečo nie si spokojna??? Nakoniec sme kupili cierny...

andrissek
14. dec 2011

Tak už taky jezdíme a zatím jsem moooc spokojená 😉

myschka
14. dec 2011

Naprostá spokojenost, líbí se mi jak je v něm malá chráněná, nefouká na ní. Eli se vejde v pohodě i s beránkem a to má přes 7kg.
Mám dva roky starou kolekci která se mi líbí víc než ty nový. Zatím sem spokojená 🙂

katrenka111
15. dec 2011

baby a ake fusaky mate k tomuto kociku ja uvažujem o Kaiser Iglu Thermo Fleece alebo Eisbarchen....len neviem ci bude dobrý aj do hlbokeho aj do sportaku...

dadous
15. dec 2011

@katrenka111 mam e nikču taky březnovou, do hlubokyho jsem měla od emitexu, ten flaušovej zavinovací fusak, kterej jsme používali i do autosedačky, na podzim přešla do sportaku a tam jsme dali kaiser, byl pěkně dlouhej a hlavně teplej 😵

dadous
15. dec 2011
katrenka111
15. dec 2011

@dadous no taketo niečo aj ja chcem... emtex že?? Len sa bojím že mu bude v tom zima, vo februári, marci....