Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

santeen2
31. aug 2010

Ahojte baby s kocíkmi Casualplay, chcela by som od Vás radu. Budeme mať bábätko, ktoré sa má narodiť v novembri
a mám dilemu s týchto kočíkov od casualu, neviem ktorú konštrukciu si vybrať či S4 alebo tu najnovšiu S4 reverse alebo tu Vintage 2( túto majú v akcii) ide mi o funkčnosť, keďže sa má narodiť v novembri , nakoľko som počula že 3 kolky nie sú veľmi stabilné, ale na S4 reverse sa mi páci funkcia otočenia dieťatka k sebe.Mám však pocit ci nie je oproti obyčajnej verzii menší, myslím sedaciu časť. vopred Ďakujem za rady.

ema.nz
31. aug 2010

@santeen2 urcite ber S4reverse 😉 ocenis otocnu sedacku hlavne ked das babo z vanicky do sportaka a S4 je stabilnyyyyyyyyyyyy.......medzi klasickou S4 a reverse je par cm rozdiel ale kvoli otocnej sedacke sa to urcite oplati 😎 vlastne vsetky sportaky co maju otocnu sedacku su o nieco uzsie ako klasicke

petronelas
31. aug 2010

@santeen2 já jsem taky chtěla S4 reverse a v obchodě s kterým mám dobré zkušenosti mi to rozmluvili.
Ta sedací čas je o 6-8 cm užší proti S4.....A to dělá docela dost.I tak ta sportovní část není moc široká a kočár patří mezi ty menší kočáry na trhu.
A ještě mi řekli,že ten kočár není vhodný na zimu s fusakem pro větší,nebo silnější dítě.Prostě se tam nevejde a bude hodně stísněný.Musím si to rozmyslet.Já bych ho asi nebrala,to bych si radělji vybrala jinou značku kočára.
Já jsem měla strach z toho,že na malého neuvidím,ale je to v pohodě.Víc jsem z toho špatná já,než malý.Jemu se to moc líbí a může pozorovat přírodu.

petronelas
31. aug 2010

Jo potřebuju poradit.Když zapýnám nánožník na cvoky jde vám to taky tak těžko sundávat?Bojím se že to utrhnu. A sundáváte ho pokaždé když dáváte dítě ven,nebo jen odzipsujete tu středovou část?
A ještě jsou na boku suché zipsi...to mám o co zazipsovat?Můžete mi to někdo nafotit jak to máte vy?

milin
31. aug 2010

@santeen2
Ahoj já bych volila klasiku S4. Já tříkolky ráda nemám podle mě jsou nestabilní všechny,ale je to můj názor.
Tu novinku jsem viděla na vlastní oči a je to fakt hóóódně malé. Já mám S6 jsem s ní spokojená. A sporťák má je daleko větší než jakýsí revers. Do mého sporťáku dám v poho fusak. Do toho revers nevím jak bych tam nacpala dítě plus fusak.
jestli ti záleží jen na tom aby jsi vozila dítě k sobě otočené ve sporťáku tak bych zvolila úplně jinej typ kočárku. Dle mě se chce stejně koukat dítě ven a okolo sebe a ne neustále na matku a když už ven tak sez kočáru vyklání.Je to děsné.
Vintage je dobrej, volila bych mezi ním a S6.
Ale je to jen můj názor takže záleží na tobě 🙂

milin
31. aug 2010

@petronelas
Nánožník nesundávám jen rozepnu zipy. Ale jde mi to taky pěkně ztěžka. Kolikrát si říkám že mám strach abych to neutrhla.
Ale žádných suchých zipů jsem si nevšimla 🙂

dadous
31. aug 2010

@ema.nz tak brzda je spravena 😵 tatka tam caknul trochu oleje a funguje líp než na začatku 😅

dadous
31. aug 2010

@petronelas suchy zipy se zapínaj okolo toho ramu, odpo to kdyžtak nafotím 😵

milin
31. aug 2010

@dadous
JJ už jsem si to uvědomila jsou tam suché zipy které objímají kočárek vespod 😀 Nemohla jsem si to uvědomit 😀

dadous
31. aug 2010

@milin jo přítel na to taky koukal jak z jara, chce to jen se pořadně zamyslet 😀

petronelas
31. aug 2010

@milin to vím,že ten hlavní suchý zip se dává okolo předního kola.Ale pak jsou tam ještě po stranách dva suché zipi.
@dadous děkuju ,byla bych moc ráda,kdyby to bylo nafocené. 😉

dadous
31. aug 2010

@petronelas vydrž do zítra, dneska byl furt hroznej chcanec a mame kočar v kulně, tak dopo až bude přítel doma to nafotím 😵

santeen
31. aug 2010

diki moc za vase nazoy, hadam nieco len vyberieme!
🙂

petronelas
31. aug 2010

@dadous dobře,děkuji

petronelas
1. sep 2010

ještě bych se chtěla zeptat,jestli dáváte nánožník a fusak taky.Nebo když dáte fusak už nánožník nedáte.Myslím v zimně.

janurka
1. sep 2010

Ahojte baby. aké máte prosím vás skúsenosti s casual play s4 (športovou častou) v zime? neprefuka dietatko velmi?

petronelas
1. sep 2010

@janurka no já mám tuto zimu co bude poprve malého v športovej časti,taky jsem na to zvědavá jak to bude 😖

janurka
1. sep 2010

no ja práve zvažujem že vymením môj kočiarik lebo sestra mala taký ako ja a v zime to bolo dosť odkryté, tak chcem vediet či je casual lepší v tomto

yravas
3. sep 2010

baby, predávam vaničku Playmoon vo farbe zelenej Verde - kuk bazár!!! 😉

petronelas
3. sep 2010

@dadous Prosím prosím,prosím o tu fotečkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😝

lila794
3. sep 2010

@janurka je to dost otvorene, ale myslim, ze je to v pohode, lebo ak moc fuka alebo snezi, das na kocar plast a je to uplne super. Ja som ho mala aj pri synovi a malu v nom tiez vynosim. 😉

lila794
3. sep 2010

@petronelas davala som aj fusak aj nanoznik, ked bolo teplejsie, len fusak alebo naopak.

lucinenka001
3. sep 2010

ahojte kočky,

kupili ste si uz niektora fusak z novej kolekcie Casualplay 2010?
Pytam sa preto, lebo nevidim rozdiely medzi CS fusakom 2009 a 2010. Jedine v cenach a v tom ze ten Nordic je zatepleny, ale medzi klasickym fusakom 2009 a klasickym fusakom 2010 vidim len v cene rozdiel, ale to je samozrejme normalne. Ale ak mate niektora mamina kupeny novy rok 2010 ste s nim spokojna ked Vam dosiel domov?

dadous
4. sep 2010

@petronelas kuk 😵

zoska
4. sep 2010

ahojte,
od štvrtku som hrda majitelka S4 😀
mam na vas otazocku, zatial som spokojna uplne, len ma prekvapilo, ze to predne koliesko ma par mm vôľu a tak trosku "hrka" na nerovnom terene...na rovnom je to uplne super ale pri nerovnostiach hrka....mate to aj vy tak?
Mozno tam treba len nieco dotiahnut, alebo docvaknut....v predajni maju dlazku rovnu takze tam som si nic nevsimla...
dik za odpovede

petronelas
4. sep 2010

@zoska nič sa tam nemá dotiahnut,je to tak a hrká to na nerovnomernom teréne.To si ale zvykneš 😝
Nejdřív mně to znervoznovalo,ale nic jiného nezůstává,jenom si zvyknout.
Nebo vyměnit kočár 😀 😀 😀

petronelas
4. sep 2010

@dadous moc,moc děkuju už jsem to udělala. 😀 😀

dadous
4. sep 2010

@petronelas šikula 😵

ema.nz
5. sep 2010

@zoska ja som to sem uz viac krat pisala 😅 daj tam kusok karimatky alebo nejakej peny,mozes kludne aj zo spongie a prestane ti to hrkat 😎 😉

zoska
5. sep 2010

@petronelas vdaka 😉
@ema.nz dakujem 😉 ja som necitala temu, len som rovno napisla...tak sorko 😉
ok, manzel tiez rozmyslal ze tam nalepí kusok gumy alebo nieco podobne...