Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

lenicenka17
3. okt 2010

Prsím o radu je nějaký zásadní rozdíl mezi S4 a S6??Pořád nevím nevím jaký koupit kočátek se mi dost líbí...

zoska
3. okt 2010

@lenicenka17 S6 je sestkolesový- vpredu 2 zdvojene koliska a S4 je stvorkolesovy kocik- vpredu jedno zdvojené koleso, to je zasadný rozdiel...asi jediný, inak su vanicky, sportaky a vajicka, ktore sa daju nakliknut na konstrukciu rovnake 😉

capricieux
3. okt 2010

@lenicenka17 a este su tie kolesa na S4 nafukovacie a na S6 plastove

lenicenka17
3. okt 2010

A které kolečka jsou lepší nafukovací nebo plastové?Jsme z dědiny tak spíš na tetén než město...ste super díky za rady.Jinak jaká je spokojenost s kočárky??

zoska
3. okt 2010

@lenicenka17 je pravda ze na nafukovacom mozes dostat defekt, ale podla mna plastove sa v terene skor osucha...pred S4 som mala iny kocik tiez s nafukovacimi kolieskami...dostali sme defekt, ale preto, ze mm prefukal dusu... vymenili sme to v priebehu par dni, novu dusu dostat v predajni s kocikmi resp. s bicyklami...
Ja som s S4 maximalne spokojna, je uzasny, lahucko sa ovlada, super sa sklada, zatial som nenasla chybu..
a casualplay pokial ma nejaku vadu tak ti na dobu opravy pozicaju iny kocik 😉

dadous
3. okt 2010

@lenicenka17 do terenu ti určitě doporučuju S4 😵

capricieux
3. okt 2010

@lenicenka17 tiez odporucam viac nafukovacie kolesa aj ked sama mam S6ku 😀

lenicenka17
4. okt 2010

@capricieux A prosímtě jak jsi s pokojená s tou S6,myslím na houpání,ovladatelnost skladnost,přeprava v autě atp.děkuji 🙂
Pořád váhám který jestli S4 či S6

lenicenka17
4. okt 2010

Ještě jak se sním najíždí např.nna patník nebo nějaký vyvýšený schodek.... prostě takové zásadní věci 🙂

capricieux
4. okt 2010

@lenicenka17 co sa tyka tychto praktickych rad tak to este nemam uplne odskusane pretoze som si S6 kupila teraz pre druhe babatko, predtym som mala buzza, ovladatelnost je ale vyborna a co sa tyka skladnosti tak to bol buzz bezkonkurencny, ale aj tak nie je problem so skladanim hoci s buzzom to bolo len jednym tahom, aj do auta je vacsi poskladany ale mame velky kufor takze v pohode
ja som isla do S6 len kvoli tomu ze sa mi paci o dost viac s tymi 6 kolesami ako S4 ale ak rozmyslas nad praktickou strankou tak asi S4 ako pisali dievcata, hlavne kvoli tym nafukovacim kolesam, aj podla mna su ovela vyhodnejsie ako umele. A kedze som mala aj trojkolesovy tak viem ze nie je problem ani s vychadzanim na chodnik a pod. 🙂
celkovo podla toho co som tu citala su baby s tymito kociarmi spokojne tak dufam ze budem aj ja, ale na kazdom kociari najdeme aj plusy aj minusy takze uz sa s tym len zmierit 😉

ewwe
4. okt 2010

@lenicenka17 najazdy na schodiky a tak uplne v pohode, ja mam S4

bambulka0406
4. okt 2010

baby prosim poradte ohladom toho co som pisala vyssie

dadous
4. okt 2010

@bambulka0406 holky tady psaly že revers je užší než klasicka S4. to že jde otočit po i proti směru jízdy mi příjde jako zbytečnost, mimčo chce stejně koukat po světe a ve stříšce je foliovy okynko, takže na něj krasně vidíš 😵

capricieux
4. okt 2010

@bambulka0406 reverse je dost maly, najlepsie ked si pozries na predajni

minka21
5. okt 2010

pasuje vložka z reversu do klasickej S4? inak chudáčik môj kočík milovaný!ta moja bambula inak nezaspí len ju treba riadne kolísať ,tak si to odnáša moja S4:(( aspoň si pre druhe babo kúpim nový 😵 😀

bastinko
5. okt 2010

@erytrea aj ja si myslim ale uz sa vozime v sportaku,myslim ze ak ich naobliekame overal a fusak.... 😀 tak im zima nebude a strieska sa da naklonit do predu tak by im az tak nemalo ani fukat.mame fusak lodger bunker tak ho tam ani neni vidiet 😀 .zatial som spokojna.

bambulka0406
5. okt 2010

no ja sa bojim toho ze co ak moje dieta nebude chciet hned byt otocene prec odo mna. ale dufam teda, ze moje male bude zvedave 🙂 inak ste s S4 spokojne?

jakelina
6. okt 2010

@capricieux já mám taky S6 a jsem spokojená. Kola jsou v pohodě a krásně se dá jet a jenom jednou rukou držet kočár. Jela jsem třeba s kočárkem od kamarádky a ta když jde s deštníkem tak se pěkně nadře, protože ten její kočár je takový tvrdý a vůbec nezatáčí. ☹

zuzikka
7. okt 2010

babule, v akych cenach sa pohybuju kociky tejto znacky? Myslim troj kombinacia? resp. da sa to dokupovat asi aj postupne ze? vanicka, potom sportak...

ewwe
7. okt 2010

@zuzikka no vanicku musis na nieco nakliknut, cize na konstrukciu sportaku, aj autosedacku musis nakliknut na konstrukciu ak chces v nej vozit, ale da sa to kupit aj tak ze napr. sportak si kupis novy z obchodu alebo polska a vanicku z bazaru aj vajicko, mozes rozne kombinovat farby
ceny su rozne

zuzikka
7. okt 2010

@ewwe a oplati sa viac z Polska alebo su ceny porovnatelne?

steva
7. okt 2010

zuzikka my sme kupovali sportak z Polska a bolo to o dost lacnejsie.u nas stal bez podlozky a nanozniku 350eur a my sme platili aj s postovnym,nanoznikom a podlozkou podla vyberu 289.eur

ewwe
7. okt 2010

@zuzikka jednoznacne polsko lacnejsie

steel
8. okt 2010

Ahojte, zmesti sa vam v S4 na fusak aj nanoznik? Alebo to uz netreba? Lebo teraz ma mala v sportaku nanoznik ale horko tazko sa zmesti a nie to este s fusakom.

petronelas
8. okt 2010

@steel eším to samé,taky nevím jakto udělat.Máme ten samí problém. 😢

jakelina
8. okt 2010

Já mám fusak od Casualplay a nánožník se vejde v pohodě. Ten fusak má na předním díle sponu, kterou připínám na madlo, tak krásně drží a nesjíždí.

steel
8. okt 2010

@jakelina a ktory fusak presne mas? Je ich nejak viac a neviem, ktory by bol dobry. Zmesti sa ti v nom ake velke male? Moja ma teraz 10 mesiacov takze zimu budeme riesit cca 12-15 mes. Aby sa mi do takeho fusaku zmestila.

ema.nz
9. okt 2010

@petronelas , @steel kupte si lodegr fusak bunker a mate po probleme 😎 potom vam uz netreba nanoznik 😉 ja som to tak vyriesila minulu zimu 🙂

jakelina
9. okt 2010

Tento http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1648717
Malý má teprve 8 kilo, ale nožičky má ještě krátké a fusak je ještě dost dlouhý, tak tam má hodně místa. Nevím jak to bude příští rok, až mu bude rok a půl.

petronelas
9. okt 2010

@jakelina my máme taky tento fusak.nevím,ale jestli se mi tam vejde.Máme ted 10.měsíců.