Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

jakelina
28. okt 2010

http://detskezbozi.com/inshop/tasky-na-rukojet/...
Já mám tuhle tašku v černé barvě s bílýma kytičkama a k tomu zase bílou vložku do kočárku se stejnýma kytkama. Mám černý kočár, tak to takhle ladí. Vejde do ní fakt hodně. Když jdu s malým plavat, tak vše pro něj i moje osuška a to je fakt hodně věci. Od jeho županu, osušky, přebalovací jednorázové položky až po hračky, jídlo atd... Je to sice starší typ, ale můžu doporučit. Má spoustu kapes a kapsiček.

korbicka
28. okt 2010

@tercie ahojky. Já osobně bych s vanity bag neuspěla.......mám doma maxi bag a jsem za něj děsně ráda!! Vejde se tam vše!! Vanity bag je pro nás děsně malej

tercie
28. okt 2010

@korbicka toho jsem se bála 😲 😀

@jakelina děkuju, pouvažuju, akorát za ní chtějí docela pálku...

jakelina
28. okt 2010

@tercie já sehnala z druhé ruky v super stavu, koukni na Mimibazar nebo Aukro 😉

misa.ottovka
28. okt 2010

Ahoj holky 🙂 Prosím o radu. Vlastníme sportovní kočárek Quinny Buzz, ale na zimu už nám bude mal,takže uvažuji o jiné tříkolce, kam by se malá na zimu s fusakem vešla, a jezdilo se s ním dobře i ve sněhu. Malé je 18 měsíců, váží 9kg a měří 80cm, takže zas tak velké dítě to ngní, přesto je jí už náš sporťák malý. Takže se chci zeptat, jak je to s Casualplay, a jak moc je tento kočárek poruchový, pokud si koupím starší bez záruky, bo nový jen na pár měsíců kupovat už nechci. Díky za radu.

sasulla
28. okt 2010

Ahojte 🙂
Mohu se přidat, já jsem hrdá majitelka tohoto kočárku a už jen čekáme na náklad😀 😉
A ještě vás prosím o názor jak se s ním jezdí v zimě? Děkuji 🙂

hana33
28. okt 2010

@sasulla my sme presli minulu zimu v snehu a na lade a nemala som ani zaaretovane predne kolieska a uplne v pohode, niekedy stratili svoj smer, ale ja som bola spokojna 😉

sasulla
28. okt 2010

@hana33 Jsem ráda 🙂 protože už jsem slyšela že s tříkolkou se špatně jezdí po sněhu 😉

kalianka
29. okt 2010

ahojte, chcela som sa spytat... mam casualplay S4 a museli sme reklamovat... komplet cely kocar sa nam dokazil, popraskali gumy - vraj vada vyrobcu, nefunguje brzda, pada strieska.... mate podobnu skusenost? Uz nikdy y som nekupila nic od casualplay.

jakelina
29. okt 2010

@kalianka já nemám žádnou závadu a mám S6. Koupila jsem po zkušenostech kamarádky, která má S4 a odvozila dvě děti a ještě teď vozí víc jak dvouletého syna a bez jediné závady.

ewwe
29. okt 2010

@kalianka ja ma m kocik viac ako rok a ziadna zavada, raz mi spustilo koleso tak sme iba dofukali
@misa.ottovka myslim ze casual je narovnako s tvojim kocikom, ja by som kupila nejake golfky, ale sice v snehu cez zimu ziadna slava, mozno sanky 😀

kalianka
29. okt 2010

tak neviem, aj na predajni mi povedali, ze je to casta zavada, a ze su kazove... teda, je to o stasti, vraj niektore sa aj nekazia. ja mam casual ozaj od slova kaziť sa. fakt ma ten kocar sklamal na celej ciare lebo nebol vobec lacny...

katy1979
29. okt 2010

my sme ho pouzivali rok a pol a vobec ziadna zavada na nom nebola. vobec vobec nic. ale mali sme adapterovu verziu ktore zevraj neboli take kazove

vitezova
30. okt 2010

ahojte kocky,nemate prosim nejaky link na navod ako sa dava dole ta sportova cast?

katy1979
30. okt 2010

myslim ze na to nepotrebujes navod. odmontuj vsetko co vidis. odpoj vsetky cvoky a zvysok uz uvidis.

jakelina
30. okt 2010

@vitezova musíš tu osu co to celé drží z obou stran přitlačit do středu a ona se vysune z těch dírek a podložku co je pod nožičkama jenom odklopíš a jsou tam takové plastové západky. Jinak odepneš cvoky a mělo by to být vše.

vitezova
30. okt 2010

@jakelina hmm nechapem tomu velmi ale pokusim sa pritalcit nieco z oboch stran 😀

jakelina
30. okt 2010

@vitezova asi to blbě vysvětluju, ale ta osa je tam jenom jedna. Je zapadlá v takových dírkách na konstrukci kočáru a abys ji vytáhla, tak musíš jako by zatáhnout do středu té osky z obou stran, ona se zkrátí a pak jde vytáhnout z těch dírek. 😀 😀 😀

zuzanahor.
30. okt 2010

Ahojte, chcem sa spýtat či na S4 hlboku vaničku pasuje univerzálna plaštenka do dažda ??? 😕 😕 😕

hana33
30. okt 2010

@zuzanahor. pasuje, ja som mala len taku za 200SK a uplne v pohode, este bola aj vacsia, takze vsetko bolo krasne zakryte 🙂

zuzanahor.
30. okt 2010

@hana33 dakujem 😉 😉 takže nam bude stačit aj taká 😎 😎

hana33
30. okt 2010

@kalianka ja som teraz v auguste reklamovala plaste kolies, lebo nam tiez popraskali a dostali sme nove... teda na vyjadreni vyrobcu bolo napisane, ze to neuznavaju, lebo boli pneu podhustene, co nebola pravda, ale neviem, kto nakoniec rozhodol, ze sme dostali nove plaste 😉 takze sme boli spokojni
co sa tyka brzdy, tak ak myslis tu noznu, tak ani ta mi po zime nesla dole, ale predajca mi povedal, aby som to skusila vycistit, ze tam mozu byt kamienky, tak manzel to len namastil a teraz brzdime uplne lahucko 😀 rucnu brzdu som pouzila len na dovolenke v horach a to sa nejako tam pritahuje, aby brzdila...
inak som velmi spokojna a ak Boh da a bude aj druhe babo, tak ho odvozim na svojom casuale. ja som aj napriek tej reklamacii nezanevrela a iny kocik by som asi nechcela. Ked sme mali kolesa v reklamacii, pozicali nam buginu BabyDesign a niiiikdy v zivote by som ju nechcela, aj keby mi ju zadara davali!!!! a to aj moj drahy povedal, ze kde je nas skvely kocik 😝 a to este predtym nijako neprejavoval svoje city k nemu 😀

hana33
30. okt 2010

@zuzanahor. jasne!!! nekupuj original, zbytocne vycalujes kopec penazi - dazd, sneh - uplne postacila obycko 😉 ja ani tasku nemam original, to som si kupila len nejaku za 500sk a tiez mi staci, je sice pravda, ze nechodime na niekolko hodinove prechadzky a po navstevach, ale plienky, obrusky, krem, lyzicka, nejaky pokrm a nahradne oblecko to odnieslo vzdy. akurat, ze sme ju par krat na dovolenke pretazili a odtrhli sa uska, ale znama to zasila tak, ze to nevidno a drzi to asi este lepsie 😀
no a fusak som mala pozicany Richelieu - ovcie runo a bol uuuplne ze najlepsi, maleho som nemusela tolko babusit a obliekat a ta vanicka nic nepusti, lebo okolo je taky laminat a ma este 2vlozky, takze ja som len s lutostou pozerala na babtka v tych obrovskych kocikoch, co miesto vanicky mali len taku tasku, ze su dost akoby odokryte na tvaricke. Preto je nedam dopustit na cely kocik 😵

zajo79
30. okt 2010

kocky, mate niekto cp s4 reverse? je naozaj taky uzky? ja by som ho chcela...tak to 9 mesiacov veku dietata...takze ze je uzsi by mi nevadilo.

musim ist kuk niekam do obchodu kde ho maju.

hana33
30. okt 2010

@zajo79 ja som ho videla v obchode, tiez som ho chcela, aj ked uz som mala nerevers, ale ked som ho videla, bola som sklamana, aky je uzky. nerozumiem, ci ho chces od alebo do 9mesiacov, v kazdom pripade mi nepripada dostatocne siroky, ale ked len do 9mes od pol roka, tak by to mohlo stacit, len si zvaz, ci to budes nosit v zime alebo na jar a leto. v zime potrebujes fusak a to ti zase zuzi ten uz uzky priestor 😢

zuzanahor.
30. okt 2010

@hana33 😉 😉 dakujem za info,dost pomohlo 😎
tašku zhánam aj ja len obyčaju,no ešte som nič nenašla 😠
inak na tento kočík som nepočula ešte nič zlé 😀 😀 😀

zajo79
30. okt 2010

no...ja som este len 9tt...ale uz hladam. paci sa mi.

chcem ho od narodenia s vanickou mako, ma sa narodit jun 2011 - cize v cca 5tich mesiacoch sup do sportaku ktory bude v lahu. a tak do jari...

model titanium je aj reverse aj klasika...tak uvidim aky budem mat z toho dojem v obchode.

hana33
30. okt 2010

@zuzanahor. ani ja, aj ked , ako som tu pisala, reklamaciu som uz riesila 😉
tak zelam dobru ruku na kupu toho nekazoveho kusu 😀 😀

hana33
30. okt 2010

@zajo79 hmmm, takze tam musis dat aj fusak, tak neviem, porovnaj si to s klasikou a podla toho uvaz, ci sa to oplati. ja som o reverse snivala preto, lebo zo zaciatku mi maly v sportaku protestoval, kedze ma nevidel, ale asi po 2 tyzdnoch si zvykol a teraz si tam sedi jak 5 penazi 😀
ked ma chce vidiet alebo chytit ma za ruku, tak sa natoci a je to 😉

tercie
30. okt 2010

Holky mám prcka teď půlročního a pomalu nám začíná být hluboká korba malá, fusak do ní už nenarvu, tak budem muset jít do sporťáku, už jsem s ním dokonce jednu jízdu absolvovala, ale oproti korbě je to hodně otevřený a ještě jak tam fouká když se jede s boudičkou po směru jízdy, no nevím, mám strach aby malýmu nebyla zima, odpo mi spí jen v kočárku, to si asi nebudem moct v zimě dovolit, co? Tak se ptám.... Jaké máte zkušenosti se sporťákem v zimě?
Fusak mám emitex 3v1combi.