Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

valika_val
4. dec 2010

@dadous
dik 🙂
nanoznik som chcela dat v najvacsiej zime na fusak, alebo ked pada sneh 😉 plastenku nechcem, lebo maly pod nou nevydrzi velmi dlho 😀 😀

dadous
4. dec 2010

@valika_val aha to pravě nikče se plaštěnka líbí 😅 a hlavně jí ten snih nelíta do ksichtíku 😀

valika_val
4. dec 2010

nam sa plastenka zvnutra stale zarosi 😒 takze cez nu nevidi von 😀

dadous
4. dec 2010

@valika_val nam taky 😕 dětičky moc funěj 😀

dadous
6. dec 2010

@valika_val tak jsem dnes zkusila dat na fusak nanožník, a šlo mi to, akorat jsem musela sundat madlo

valika_val
6. dec 2010

@dadous, dik.
musim asi na tom popracovat, ked sa ti to podarilo, sikulka 😀 ja som dnes davala plastenku, pebo poriadne snezilo 🙂

nikuska2404
6. dec 2010

Ahojky mamičky, neviete mi prosím niektorá poradiť, mám S4 v januári budú 2 roky a čakám druhé bábo, potrebovala by som niečo ako servisnú prehliadku, lebo ho chcem aj pre druhé mimi, či sa to dá v rámci záruky. díky moc za každú radu.

dadous
6. dec 2010

@nikuska2404 ja myslím že jo, aspon ti zkontrolujou kola, ložiska a brzdovy lanka 😵

nikuska2404
7. dec 2010

@dadous Díky presne to potrbujem, skontrolovať brzdy, lebo mi nebrzdia, ale to sa vraj dá nejak nastaviť a pozrieť rúčku mám pocit, že na lavej strane je akoby "nedocvaknutá" v tom kĺbe, kde sa skladá.

bedovci1
13. dec 2010

Ahojte baby, tento týždeň plánujem kúpu fusaku do kočíka....čo som tu počítala, tak asi najlepšie by bol ten Kaiser, že?......malinká sa nám narodí v januári..tak do playmoonu ho dám v pohode? a potom do športovej časti bude teda asi lepší ako Emitex 3v1...tam sa nedá už dať nánožník? je moc dlhý? ďakujem..... 🙂

dadous
13. dec 2010

@bedovci1 kaiser je OK 😵

hana33
13. dec 2010

@bedovci1 ja mam eisbarchen, odporucam, vraj nie je taky prilis dlhy, ako kaiser alebo su priblizne rovnake, ale je velmi teplucky, dnes mi v nom maly aj spal vonku, inak su dost podobne... ale tento je asi trochen lacnejse 😉

susisus
14. dec 2010

Kočky ja mám ten emitex 3v1, nedávno som dávala fotku, ale teraz som sa s ním v kočíku pohrala a v úúplnej pohodičke som na neho navliekla nánožník a po stiahnutí za hlavičkou vyzerá akoby bol vyrobený pre s4 a malá je zakrýtá až po krk. Zajtra skúsim odfotiť ale pokojne si kúpte aj ten.

bedovci1
14. dec 2010

@susisus no super, lebo stále ma to ťahá k tomu Emitex fusačiku...pretože sa dá pekne skrátiť do playmoonu...tak odfoť ak budeš mať zajtra čas..budem aj ja rada.... 🙂

sakura
15. dec 2010

Ahojte baby 🙂
Chcela by som sa vás spýtať.. Čakáme v marci bábo a mám v pláne kúpiť S4 titanium + autosedačku prima easy s iso fixom. Myslíte že nebudem potrebovať normálnu vaničku? Lebo mám v pláne že malá pokial sa mi bude vmestiť do vajíčka bude tam a potom by som ju už dala do športiaku🙂

Diky za pomoc 🙂

robokami
15. dec 2010

ahojky Adrika..pozri na www.babybazar.sk alebo www.mimibazar.sk..tam urcite najdes...tak som kupila aj ja...pouzitu za dobru cenu🙂 🙂

robokami
15. dec 2010

ahojte baby......ja mam otazku.....da sa pouzit autosedacka casulaplya prima easy , bezadapterova verzia na kociarik casualplay S4 adapterova verzia.......predavam taku autosedacku...a jedna mamicka sa mi pyta ze ma kociar S4 s adaptemy ci jej to bude sediet.....diky 😉

katy1979
15. dec 2010

@robokami nie neda sa to pouzit

ivaanka
15. dec 2010

sakura, já myslím, že je to zbytečné, já jsem malého vozila první tři měsíce jenom v té sedačce a kdyby nezačala zima, klidně bych v tom pokračovala dál. Ted používám hlubokou korbu, kvůli fusaku, no, aspoň ji za ty prachy využiju 😀

dadous
15. dec 2010

@sakura taky jsme měli nikču v březnu, a myslela jsem že hlubokou korbu nebudu používat, ale pak jsem byla rada že jsme ji měli, pže v těch vedrech se mi v autosedačce strašně potila, a hlavně my byly pořad venku, takže jsem ji nechtěla furt mačkat v ty autosedačce, ale v ní jsme taky hodně pojezdily, hlavně když se jelo na nakupy nebo na vylety 😵

miti
15. dec 2010

@sakura ja som pouzivala iba autosedacku a celu zimu/ mala sa narodila v septembri/ uplne mi stacila a nemusela som ju budit a prenasat....z auta von, do auta a pod.
Pri prvej dcere som mala adapterovu verziu aj vanicku, no vyuzivala som ju viac menej len preto, ze som ju mala.

ewwe
15. dec 2010

mne dr. v porodnici dorazne prizvukovala ked som malu brala domov v prime, ze maximalne hodinu denne v autosedacke, je to velmi zle na jej chrbticu 😉 radsej prachy za vanicku, kt. potom mozte predat dalej ako neskor prachy za ortopedicke pomocky 😒

sakura
15. dec 2010

fuuha baby, diky za odpovede 🙂 . Naozaj neviem čo urobiť... Tá playmoon je síce pekná vanička ale keď už tak sa mi páči mako.. A tá je taká malinká ako tá autosedačka...

susisus
15. dec 2010

@ewwe aj ja som to tak vsade citala, nemali by sa pouzivat vajicka miesto vanicky 😖

katy1979
15. dec 2010

hodinu denne ale v klasickom vajicku. prima je predsa polohovatelna az do roviny takze tam nema preco byt problem preco to nepouzivat namiesto vanicky.

ewwe
16. dec 2010

@katy1979 nemyslim si ze prima je polohovatelna do uplnej roviny, predsa nejaky uhol tam je, nehovoriac o tom ze to nieje jednoliate
kazda nech si robi ako uzna za vhodne, ja som na bazari videla vanicky aj po 70-80€ tak si myslim, ze buduce mamicky su schopne vyhodit ovela vacsi peniaz aj za ine hluposti/viem podla seba/ ja som mala vanicku tiez z druhej ruky a zasa som ju predala dalej 🙂

sakura
16. dec 2010

No tak som sa rozhodla že športový si kúpim nový - predsa len ho budem dlho používať a vaničku a aj autosedačku kúpim cez bazoš 🙂 Chcela by som sa spýtať keď si kúpim nový šporťák titanium že či mi naň sadne vanička Mako a Prima autosedačka.. Či budem k tomu potrebovať nejaké adaptéry alebo ako🙂 Diky baby za pomoc 🙂

ewwe
16. dec 2010

@sakura no ak kupis novy sportak tak ten bude bezadapterovy, ak budes kupovat vanicku z bazara tak iba bezadapterovu a bude pasovat, adapterove verzie sa vyrabali myslim do r 2007 to by nepasovalo

sakura
17. dec 2010

@ewwe
ďakujem za radu 🙂 Lebo veď už som bola z toho trošku mimo 😅

kaculeena
22. dec 2010

ahojky ...tak sem hlasim jako nova majitelka Casualplay S4 ...zatim jezdime po byte a zkousime co vse se s kocarkem da ..a prisla jsem na jeden probelem ..navim jak sundat to predni kolo ..asi by se tam mela zmacknout nejaka pojistka ale ja vubec netusim jak a kde..posim poradte