Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

renaolivia
22. jan 2014

Kúpim súrne zadné kolieska na kočík casualplay s4 prípadne máte niekto kontakt kde ich môžem zohnať?ďakujem všetkým za radu.

zara0201
5. feb 2014

@afronikaa No mne sa tato rucka vylomila, odlomili sa tie zapadky na znizovanie vysky rucky. Vymena stala 50 €. Kocik dizajnovy ale podla mna celkom naprd.

diorka
8. feb 2014

ahojte dievcata, zhanam skejt k tomuto kociku. Dajte nejaky rady, aky by ste odporucili?

mlha99
9. feb 2014

@diorka ahoj my mame od lascalu http://www.lascal.cz/index.html, ten maxi🙂

michaeladorociakova
12. feb 2014

Predávam casualplay S4 v dobrom stave komplet, fotky mám v pc môžem poslať cena 170 eur, kočík je po dvoch deťoch .

michaeladorociakova
12. feb 2014

@milin predám ti vajíčko aj športovú časť za 150 eur.

sssiska
15. feb 2014

@afronikaa nam sa tiez zacala kyvat rucka...kociar bol v zaruke...tak sme to na market24.sk /robia v SR servis pre casualplay/ zreklamovali a rucku nam expresne poslali 😉 Prave manzel spekuluje ako to vymenit. Rucka sa da jednoducho vybrat, ale s brzdou asi skoci do cykloshopu.

milin
17. feb 2014

@michaeladorociakova
Mohu poprosit o foto třeba do zpráv? Nebo pokud to nepůjde stačí se ozvat a já pošlu email. 😉

michaeladorociakova
17. feb 2014

Ospravedlňujem sa Vám, ponúkla som kočík ale ú zlé zadné gumy , trebalo by ich vymeniť. Zmenila som pre to cenu na 50 eur

lutsine
22. feb 2014

Predám športový kočík S4+autosedačku Prima easy,viac info v mojom inzeráte.

evamarket24
23. feb 2014

Ak hľadáte nový kočík Casualplay S4 (prípadne iné od Casualplay) - u nás ich nájdete ako športové kočíky i ako sety.

Ak už máte starší kočík a potrebujete vymeniť rúčku, striešku, kolieska, vyberte si i náhradné diely.

Kočík Casualplay S4 a Kudu u nás v showroome na Starej Vajnorskej 37.
Kočíky skladom, farby, ktoré nie sú skladom, dodacia lehota do 3 týždňov.

lutsine
27. feb 2014

Ktora je lepsia vanicka, Metropol alebo Newmoon?

denaha
2. mar 2014

Ahojte,rozmyslam nad kupou S4..Je tento kocik dobry?ste s nim spokojne?dakujem

becy
2. mar 2014

Ahojte..my sme s nim boli spokojny..vanicka priesranna velka..sportovy tiez super..len je trosku tazky pri skladani do auta.

radpp
9. mar 2014

@sasajka ahoj sasajka najskôr musíš zatlačiť smerom dole ten mesiačik alebo ako by som to nazvala a potom už len s ním potočíš ja som s tým mala tiež probléme :- )

denaha
9. mar 2014

Ahojte ,zhanam konstrukciu adapterovu na s4...

extrapm
10. mar 2014

Ahojte, existuje sietka proti hmyzu pre sportovy S4?

lutsine
12. mar 2014

ktoru farbu by ste mi poradili pre dievcatko http://www.market24.sk/ostatne-doplnky-kociky/c...

kikuska47
14. mar 2014

dobry den ja by som sa chcela opytat mam casual play kocik s4 dnes som kupila pouzity a ako je predne koleso tak sa to tak dost hybe a naraza to do vrchu a ked to podlozim papierom tak je to v poriadku....je to na kazdom takto alebo je mozne ze tam bolo nieco podlozene a vypadlo to?? dakujem🙂 pridavam foto

cannella
14. mar 2014

@denaha Ahoj, ja som tiež veľmi spokojná. Ja mám adaptérovú verziu (staršiu), už sa v ňom vyvozili 2 deti a nič nie je pokazené. Všetko drží bez probémov. Len na športovej časti je na strieške malá dierka. Vanička aj športová časť sú skvelé - priestranné, dá sa dať do úplného ľahu plus zdvihnúť nožičky, strieška na šporťáku sa dá dať až k brušku, čo je super keď fúka, alebo svieti so očiek, košík je tiež v pohode. Na rúčke je brzda, čo využiješ pri schádzaní kopca (u nás by som sa na Farských schodoch bez toho celkom dobre potrápila). Je pravdou, že je ťažší, ale podľa mňa stabilný, s dobrými funkciami a pre dieťa pohodlný. Za seba by som ho odporúčala 😅

denaha
15. mar 2014

@cannella aj ja ho mam uz doma kupili sme ho pouzity je super,az na to ze ta mamina nas oklamala a ako mas kosik tak ta tyc bola odtrhnuta a zasrobovana iba a zamaskovali to nakup.kosikom...tak sme jej volali ze nech posle 20€ inak jej ho dozrepem do Piestan a slahnem o hlavu 🙂 tak poslala nakoniec a dala som to zvarit

cannella
16. mar 2014

@denaha Uuuuuf, tak to je svinstvo, keď nejaká mrcha chce ryžovať takýmto prízemným spôsobom. Ale super, že si z nej aspoň takúto kompenzáciu dostala. Ja som kupovala tiež použitý, preberali sme ho osobne, pani bola veľmi milá, všetko nám ukázali, kočík sme poobzerali, dala mi k tomu tašku Agatha Ruiz De La Prada, 2 nánožníky, vložku do šporťáku a fusak. No a za tú cenu, neľutujem. Dokúpila som len vajíčko, mám polohovateľné, tiež urobilo obrovskú službu, keďže je väčšie ako bežné a dá sa spolohovať až do takmer úplného ľahu 😀

denaha
18. mar 2014

Tak super🙂!No ved vravim uboha bola a ked sa jej spytas na skryte vady alebo ci s nim nieco bolo a ona nie nie nikdy...no my musime este vajicko kupit,ake ze to mas ,prosim ta?

lienka1601
19. mar 2014

mam na predaj casualplay S4 po dvoch detoch moja sa vozila len dva mesiace kupila som iny 🙂 mala mania.. vanicka lima sportak je tmavozeleny vanicka je vhodna na vozenie v aute.. cena dohodou IP

afronikaa
6. apr 2014

Ahojte baby, prosim vas, potrebujem poradit, stala sa mi taka vec, ze na mojom kociku sa mi urobila prasklina na tom plaste, lebo som ho rvala do auta. Zohnala som si novu konstrukciu na s 4, mne staci len ta sportova cast., este ju len idem kupit od jednej maminy, lenze problem je v tom, ze ona ma tu adapterovu verziu a ja mam sportiak na bezadapter, na to naklikavanie vajca a vane. No a teraz neviem, ci ta sportova cast mi bude sediet na jej konstrukciu, ale asi ano, ci? ved tam nic nemusim naklikavat, to by mala byt velkostne ta ista konstrukcia, ci? dakovala

snepinka
8. apr 2014

ahojte baby. viem že je tu písané o S4 neúrekom, no prebehnúť 157 strán sa mi zdá nereálne.. 😖 Preto by som sa rada spýtala touto cestou, chodíte s S4 aj "na korčule"? Ďakujem.

pattikakn
8. apr 2014

Ahojte!Prosim vas da sa niekde kupit pultik na casualplay S4?dakujem

ivabas
9. apr 2014

Prosíííííím, nevie mi niekto poradiť, potrebujem ručku na kočík S4 reverse titanium -taký tmavý, priateľovi padol kočík a celé to nejak vyvaklalo...diiiiiik

snepinka
14. máj 2014

Tak ja som bola velmi spokojna s tymto kocikom, len maly v nom zacal plakat, lebo na nas pri kocikovani nevidel tak sme museli zohnat iny. Inak by som ho nemenila ani za svet! Zial musim sa s nim rozlucit tak ak by mal niekto zaujem, mam ho v inzercii. Vdaka.