Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

zara18
21. jan 2009

Ahojte, mam zaujem kupit kocik casualplay s4 + prima easy nebudete nahodou do marca predavat?? 🙂

andre
21. jan 2009

ahoj, v bazare je na predaj S6 aj prima 😉 zo včera ... možno do 03 zoženieš, držím palce

ema.nz
21. jan 2009

zara skus tento link mne sa to zda dobra cena 😉 http://www.babybazar.sk/casualplay-s4-id519170....

denisocka
21. jan 2009

baby,máte niekto nízku výšku a tento kočík? ja mám 158 a velmi sa mi páči,ale raz som ho skušala a zdal sa mi vysoko

annon
21. jan 2009

je tam polohovacia rúčka, tak by to malo byť podľa mňa ok 🙂 Neviem či je tento vyšší ako S4 lebo som ho ešte nevidela, ale ja mám 162cm čo tiež nie je bohvie ako veľa, a je to OK 😉

denisocka
21. jan 2009

možno máš vyššie plecia 😀

deina
21. jan 2009

Tribitka, dakujem. 🙂 To je dobry napad s tym lakom, vyskusam.

zara18
22. jan 2009

Ahojte, mam zaujem kupit kocik casualplay s4 + prima easy nebudete nahodou do marca predavat alebo nepoznate niekoho kto bude predavat?? 🙂 🙂 🙂

katy1979
22. jan 2009

tribitka dala riešenie na cvoky ale neskoro už sa nám jeden začína trhat. aspon mám ten pocit.
vnutro je popraskane ale neviem či tam pomože nejaké zaobchádzanie. nič extra sme s tým nerobili a aj tak to popraskalo. mám z toho akurát doskriabané ruky. asi to poodstrihávam. iné riesenie nevidím.

zuzpolka
22. jan 2009

ahojte 🙂
včera sme aj my kupili S4 športovy 😅 tak sa vytešujem 😀
mam už objednanu podložku a tašku prada červenu 🙂
dufam, že budem s kočarikom spokojna...

a chcela som sa vas opytat, ked skladate kočik ide vam to aj napr. s fusakom, alebo ho musite vybrat 😕 ?

papena
23. jan 2009

zara ja predávam vaničku na S4, je to tá zelená, už o 2 týždne ju nebudem potrebovať. ponúkam za 5000Sk, ale dám aj zľavu. Som však z Humenného.

papena
23. jan 2009

denisočka ja mám 155 cm a kočiar mi je super výškovo. Moja mama má 152 cm a je tiež spokojná.

papena
23. jan 2009

denisočka tebe asi neślo o S4 tak prepáč.

zara18
23. jan 2009

papena vanicku presne nepotrebujem. Ale dakujem za ponuku si zlata 🙂

tom0526
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zara18
28. jan 2009

Ahojte, mam zaujem kupit kocik casualplay s4 + prima easy nebudete nahodou do marca predavat alebo nepoznate niekoho kto bude predavat?? 🙂 🙂 🙂

zuzka99
1. feb 2009

zuzpolka, ja skladám aj s fusakom 🙂

zuzpolka
1. feb 2009

zuzka, už som na to prišla že to ide 😀 mne nešiel zložit raz s dekou tak som sa zlakla že s fusakom nepojde, ale ide to 😅 ja som to asi zle skladala 😝

tribitka
2. feb 2009

aj my skladáme s fusakom a strechou...

janca704
4. feb 2009

aj my skladame s fusakom + je v nom hruba spanielska deka, ale bez strechy 😉 😉

A niekto sa tu pytal na vanicku z adapterovej kolekcie. Tak ja som kupovala kocik takto pred rokom v akcii este adapterovu kolekciu a v marci som zacala zhanat vanicku nan, no a to bol VELKY problem, lebo vsade mali uz len vanicky na unisystem. Nakoniec som zohnala v Cechach a inu farbu, ako som chcela 😒 Ale hlavne, ze bola a bola nova a malemu sa v nej pacilo 😉 😉

janca704
4. feb 2009

A tiez zhanam podlozku na kocik. Tie z novej kolekcie sa mi nepacia, ja chcem modru a taku nemaju 😠 Nebudem mat modru tasku a zelenu podlozku... 😖

katy1979
5. feb 2009

janca ak taku nemaju daj si ju usit.

ema.nz
5. feb 2009

janka:skus polsky net.tam sa este ponuka kolekcia 2008 😉 http://wozkidzieciece.pl/index.php?d1=9&d2=1148...

ema.nz
5. feb 2009

janca:a nemusis ani polsky net aj tu ich este maju 😉 😉 http://babatkovo.eu/

ema.nz
5. feb 2009

janca:aj tu som nasla.nie je sice vyfotena ale cislo farby tam je napisane!!!! http://predeti.sk/?c=detail&id=3558

janca704
10. feb 2009

kocky, dakujem 😵

susy
15. feb 2009

Ja som si včera objednala S4+Primu Disny, tak som moooc zvedavá. 😵

katy1979
15. feb 2009

susy tak potom povedz svoje prvé pojmy a dojmy.
a vidím že čakáte 5.jula tak nech vám to vyjde my sme tiež ten istý termín. drobci maju výhodu. vždy na narodky maju volno 😎

dante13
16. feb 2009

ahojte, vidim ze vas vela ma bohate skusenosti s casualplay s4. svagrinka ho ma tiez, mala ma 7 mesiacov a pred mesiacom jej PRASKLO jedno zo zadnych KOLIES, druhe zacalo tiez pukat. pouziva kocik bezne, v meste... predajca im povedal ze kolesa nie su v zaruke 😖 a musia si kupit nove ! mate s tym niekto tiez svoje skusenosti? da sa s tym nieco robit alebo treba kupit nove... co ked aj tie po par mesiacoch "prasknu" ?!
dakujem