Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

tribitka
7. mar 2008

lucii, ja hovorím o S4, neviem ako je to s S6, ale asi je to tak isto.... nafukovacie kolesá sú myslím ale nie som si istá, trošku drahšie, ale dostaneš k nim aj náhradné koleso a nafukovaciu pumpičku.... ale to sa nedá s plastovými ani len porovnať.... ked som išla po ulici s plastovými kolesami, tak som mala pocit, že malá z neho vypadne.... teraz je to v pohodke... 😉
skús si to vyzistiť v predajni, alebo zavolaj do centrály, majú stránku www. casualplay.sk

andy.a
7. mar 2008

nafukovace kolesá bývajú len na S4,nie ?? 😉 😕

my máme S6,plastové..zvykla som si,len v zime ,keď boli posypené chodníky kamienkami,všetko sme to nosili domov..a stále vysávali kamene z koberca/kočík máme vnútri na uspávanie/.. 😝

andy.a
7. mar 2008

a na športovej verzii mi ešte dosť vadí malý priestor medzi sedacou časťou a košíkom dole pod sedačkou..objemnejšia taška mi tam nevojde 😒

tribitka
7. mar 2008

andy, myslím že za príplatok by ti dodali nafukovacie kolesá aj na S6...
ja neviem, ale mne odkladacá priestor stačí, maxi nákupy tam nenosím, a veci pre malú nosím v baby taške ktorú pripnem na kočiar.....

luciia
7. mar 2008

tribitka, môj príspevok bol o S6, na ten nafukovacie kolesá nedostaneš, myslím, že to aj tak nič nemení na pružnosti (perovaní) kočiara, ale aj tak ďakujem za adress 😅 PS: inak súhlasím s katy 1979

tribitka
7. mar 2008

luciia, tak to si bud istá, že kolesá urobia veeeeeelmi vela....ja sommala obidva typy, viem to porovnať.... 😉

bija682
7. mar 2008

ahojte kocky, ja mam tiez casualplay s4 ciernej farby. Pred casom som dostala na nom defekt /ulomok skla v pneumatike/.manzel to opravil, ale na tom plasti ostala poriadna diera.Zavolala som do babetkovo.sk a objednala si novy plašť na zadne koliesko. Poslali mi 2 ks dokonca zadarmo ... 😀 ja osobne nedam na tento kociarik dopustit.

fulopova
10. mar 2008

Dobre ranko, ja tiez mam kocik S6, je to super kocik, mala som k nemu autosedacku, a maly bol v tom super, aj spinkat vedel v tom a teraz v january sme rozlozili sportovu cast, je fantasticky, len mam dost kocikov, ktore striedam, je dobry, ak by mal niekto zaujem predavam, posielam aj dobierkou, zaruka do 07/2009, super vymenitelna podlozka, oki kocik, super skladny, vsade sa zmesti, aj moju 3.rocnu dcerku som doma vyskusala si sadnut do toho a nechcela ist z toho von. Povodna cena: 15000,- teraz 9000,- v pripade zaujmu ma kontaktujte na moj mail: tlustinka@azet.sk, poslem foto. 🙂 Neviem ako sa tu dava foto. Ale je super kocik. Len mame maly byt tak nepotrebujem tri kociky. pa.pa. 😉

z.d.e.n.k.a
10. mar 2008

Ahoj Fulopova

skus ponuknut kociarik cez bazar a nie cez forum, tam das aj foto
pa paaaaaaaaaaaaa

dasa27
20. mar 2008

ahojte baby, ako tak citam, niektore mate CP S4. Ja si ho idem tiez kupit, ale potrebovat ho budeme az v maji, lebo babo sa ma narodit koncom aprila. Nebudete niektora nahodou predavat hlboku vanicku na S4, kedze budete mat uz odrastene babatka.

andy.a
20. mar 2008

Dáša,áno,my budeme predávať hlbokú vaničku,asi tak v máji-júni..červenú.. 😉

zuz11
20. mar 2008

odteraz na SK temu Kočárek Casualplay S4, neuvidite kedze tu mame tuto slovensku 😉
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

dasa27
21. mar 2008

Ahoj Andy.a - no to nie, ja potrebujem nejaku neutralnu alebo modru pre chlapca. Takze dakujem ☹

katy1979
23. mar 2008

dasa my sme mali červenú a pre chlapca 😠 to nie je nebodaj chlapčenská farba 😠 to nie je ružová...

k.a.t.k.a.
23. mar 2008

my mame S4 ... nie je to váhou zrovna najlahší kočík a moje dieťa váži už čosi cez 11kg no a poviem vám že to neni výhra ukočírovať celú tu vahu na troch kolesách .. aj lutujem že som nekupila 4-kolesový ... ale tak či tak by som ho už ako šporťák nekupovala 😖

andy.a
23. mar 2008

katka,veď S4 je štvorkolesový 😅
3-kolesový neexistuje 😅

a ten čo myslíš,že je 4-kolesový,máš asi na mysli S6-teda 6-kolesový,nie ?? 😅 😕

jastericka
23. mar 2008

ahojte, aj my sme kúpili našej maličkej S6, zatiaľ neviem povedať, ako sa mi bude kočíkovať, lebo ešte zatiaľ nám zdobí bytík, keďže malá sa má čoskoro narodiť.
Som rada, že má tento kočík zväčša pozitívne referencie, samozrejme každému asi vyhovuje niečo iné, sto ľudí, sto chutí.. 🙂

k.a.t.k.a.
23. mar 2008

andy.a tak ked rátaš to predné koleso za dve tak hej štvorkolesový, ale rozloženie má jak 3-kolesový nie?
to potom peg-perega su 8-kolesove? sa chapeme nie?

k.a.t.k.a.
23. mar 2008

v každom prípade je to uplne jedno, ja už sa neviem dočkať ked sa ho zbavím 😝

andy.a
23. mar 2008

jasné,Katka,chápeme sa 🙂
aj ja sa teším,keď budeme chodiť bez kočíka 😝 teda keď malá bude šlapať po svojich,samotný kočík mi až tak nevadí/až na tú hmotnosť 😖 / 😅

dasa27
23. mar 2008

Ahoj Andy, netvrdim, ze cervena je len pre dievca, ale ja nechcem cervenu, este raz dik. Este som sa chcela spytat, ak mi vies poradit, nie je vysoky? lebo ja som taky krpec - 157 cm ☹

dasa27
23. mar 2008

Baby nebudete niektora predavat bud len vanicku alebo aj cely CP S4 - najneskor do polovice maja!
Dik

zuz11
24. mar 2008

janula10 • 11. mar 2008 o 12:52
Ahojte maminy, neviete mi niekto poradit kde by som zohnala napr. cez internet alebo rozne predajne najlacnejsie kocik novy casualplay S4?? Citala som rozne spravy kde pisete ze je rozdiel aj 6000sk. dakujem za radu

yvka • 2d • 11. mar 2008 o 13:46
Skús www.babymarket.sk alebo babetkovo.sk

livia76 • 1d • 11. mar 2008 o 14:53
Cez babymarket sme kupovali aj my- vtedy boli najlacnejší 🙂

rebeka1977 • 1d • 11. mar 2008 o 18:23
ahoj janula10.. tak taky cenovy rozdiel urcite nebude...to je vtedy ked si niekto pozorne neprecita, ze ta cena zahrna vsetko, nie len sportovu cast🙂

odkial si? nemas nahodou blizko obchod predeti? tam je 5% zlava

verca • 1d, 14tt • 11. mar 2008 o 18:29
ahojky, skus na ceskych strankach, nasi znamy tak kupili omnoho lacnejsie. My sme dokonca kupovali nas kocik v taliansku, kde vysiel o 7tisic lacnejsie. Ja si myslim, ze u nas sa predavaju tie kociky trosku predrazene. Tak skus pohladat :D

tweety22 • 1d • 11. mar 2008 o 19:02
ja som kupovala S4 za 9990sk (iba sportovu cast), bola na ten kocik tusim 40% zlava, kupovala som ho v Peg Peregu v auparku, mali tam dopredaj tychto kocikov ale momentalne viem, ze su skoro vsade len nove kolekcie s novym unisystemom a tie su zase dost drahe 😒

janula10 • 13. mar 2008 o 09:57
dakujem vam za radu...idem popozerat niekde na strankach aj ceskych....resp. niekto sa mozno este aj ozve a da nejaky tip

katy1979 • 1d • Včera o 16:40
janula my sme ho kupovali cez malvik.cz
vyšiel nás lacnejšie ako na slovensku. Nad 10000 Czk je doprava zdarma.

nicolka • Dnes o 00:11
14990 Sk predajna babybee

andy.a
24. mar 2008

Dáša,výška by mala byť OK..rúčka sa dá polohovať vyššie a nižšie,tá najnižšia poloha by ti mala sedieť 😉

corny
24. mar 2008

Ahojte,baby chcem sa spytat na tasku Casualplay maxi bag,mate ju niektora,poradte,mne sa velmi paci,ale chcem ju na pp pliko, nakolko tie peregacke su o nicom chcela by som tuto,len neviem ci nieje velka,lebo miery ma o dost vadsie ako peregacka,aby mi potom nevyzerala blbo na kociku.

james007
24. mar 2008

Je to naozaj super kočík a kto to ma blízko tak si ho najlacnejšie ako my kúpi v Polsku - Nowy Targ obchod
http://www.maluszeknowytarg.pl/ dali nám ho za 1.300 Zlote aj s podložkou/ samozrejme že v cene je aj nánožník a pláštenka/ tak že pri kurze 9,30 Sk/Zlt stál 12.090 !!!! Na Slovensku nereálne!!!

james007
24. mar 2008

Najlacnejsie sa da kupit Casual Play model 2008 uny system v polsku - Nowy Targ obchod Malusek za 1.300 Zlote s podlozkou , nanoznikom a plastenkou.Pri kurze 9,30 Sk / Zlt je to 12.090 Sk na Slovensku nerealne!!!
Tak ze kto to ma blizko odporucam.

andy.a
24. mar 2008

corny,máme ružovú tašku Maxi Bag,nepoužívanú-nakoľko vaničku máme červenú 🙂 😅

corny
24. mar 2008

Dakujem Andy,ale ja mam oranzovy kocik,tak by som chcela ciernu a aka je? Zmesti sa do nej viac veciciek?

andy.a
24. mar 2008

no,corny,oranžová+ ružová by bola tiež divná kombinácia 😝 😀

taška je dosť veľká a priestranná,vojde tam toho dosť 😉