Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

a.j.a.
20. aug 2009

Aha, tak to ani nevím. My ty popruhy nikdy nepoužili. Používám jen ty u nožiček, ať mi malá nevyskočí z kočárku 🙂

eimiky
21. aug 2009

aj ja dávam len tie okolo nožičiek, čiže len ako 3 bodové. lebo mu to tiež stále padá, tie vrchné

eimiky
21. aug 2009

ema.nz ty ešte používaš primu v aute, lebo môj krpec už tak po 7 mesiaci mal dlhé nohy, že keď som ho tam dala tak kopal do sedačky a musel ich mať skrčené, ale je zas pravda, že je chlap 😉
Len napr, teraz má 10kg a už by som ho tam nenasačkovala ani náhodou, prima je asi do 10 kg v aute, že? a do 13 ako lehátko.Len nechápem to, že prima je ešte to jedno z tých väčších vajíčok, tak ako sa potom zmestia deti do tých menších, ale sú písané do 13 kg?? Veď im musia nohy prevísať nie?

janac
21. aug 2009

no ja tedy uz ji nemam doma takze se nemuzu podivat , ale urcite tam bylo nakreslene, ze do auta se pouziva ta nejvrchnejsi poloha (tedy jakoby sedici) v teto poloze jsou prece vyrabene i vsechny ostatni sedacky ve kterych jsou deticky tak skrcene... takze si myslim, ze je to urcite tak.. mela jsem vzdycky cerne svedomi kdyz jsem ji vozila tak casto kdyz lezela.. bylo to holt pohodlnejsi pro spinkani no.. ale ta bezpecnost u nas pokulhavala☹ no schvalne se tam nekdo podivejte na bok te sedacky co tam je kdo ji mate, at je jasno... vzdy tam byla uvedena kila a namalovano to k pozici sedacky pro jaky ucel je to vhodne....

ema.nz
21. aug 2009

eimiky a teraz ju mam dokonca nasadenu na konstrukcii 😉 lebo sme teraz dost casto chodili autom a nechcela som primu nechavat len tak v aute 😝 moja mala je taky drobcek,ze sa tam este v pohode zmesti 😝

no tak som to pozerala:do 5kg poloha lezmo aj na druhej polohe je ze do 5kg a tretia od 5-10kg 😉 ale mne ked mala zaspi nenechavam ju taku skrutenu sediet 😖 ale dam ju pekne lezat

katy1979
21. aug 2009

habibi nam to z pliec nepadalo a to chodil upnuty v popruhoch od pol roka. okolo roka sme zacali zapinat iba trojbodovo okolo noziciek na ruky som to natiahla len v pripade potreby t.j. pri nastupovani a vystupovani v buse.

janac
21. aug 2009

jo jo ja to vedela..... ja ji taky nenechavala sedet zkroucenou 🙂

a.j.a.
21. aug 2009

My jsme měli v Primě malou zhruba do roka a pak už šla do velké.

eimiky
22. aug 2009

ema.nz, no môj má dlhé nohy tak to asi bude tým a inak v šporťáku budeme zachvíľu asi hlavičkou podopierať strechu, je to dosť nízko 😝

nelinkapk
22. aug 2009

ahojte,chcela by som vás poprosiť o radu...čitala som, že viacere baby používali namiesto vaničky primu...naše malé sa má narodiť v apríli, čiže vaničku by sme v podstate využívali od marca do septembra...myslite, že by sme si vystačili v letnom období s primou?je dostatočne pohodlná aj na spinkanie alebo dlhšie prechádzky?ďakujem 🙂

habibi78
22. aug 2009

nelinka, podla mna je prima plnohodnotnou nahradou vanicky...ja som mala aj vanicku aj primu ale viac som vyuzivala primu...da sa nastavit do troch poloh, na zaciatku som ju vozila v lahu, potom som polohy menila.... 😉

dadous
22. aug 2009

neli my čekame mímo v březnu a taky mam v planu koupit jen primu 😉

nelinkapk
22. aug 2009

ďakujem za radu,tak primu si určite kúpim 🙂

riusik
23. aug 2009

ahojte...vie mi niekto poradit, prosim? da sa s S4 ist na korcule?? dakujem...

meinkonka
23. aug 2009

ahojte, tak pridavam sa k tym stastny, co uz maju doma casual s4. vyzera uzasne 😵 😵 😵 , len este pockat do decembra, ci je taky aj naozaj!!!

eimiky
23. aug 2009

riusik na korčule sa dá, ale v návode je napísané,že to nie je vhodné, ale to je na viacerých kočíkoch.Takže je to na tebe

nika251
24. aug 2009

Ahojte. Pouzivate kocik aj pre vacsie deti? My chceme kupit len sportak- asi v decembri ale pocula som, ze pre vacsie dieta je uz problem narvat sa tam aj s fusakom?
Predpokladam, ze maly bude mat v dvoch rokoch asi 15kg a vysku 95cm.Vojde sa mi tam aj tak? Vdaka

eimiky
24. aug 2009

Nika 251 ja by som ho v 2 rokoch už asi nekupovala, môj má 10 mesiacov a zachvíľu bude hlavou podopierať striešku, takže si ho ešte zimu nechám a potom predám.

marfic
24. aug 2009

nika, ja som ho chcela kúpiť pre svojho malého, má cca 10 kíl a 75 cm, keď som ho tam dala, tiež mu bol malý- presnejšie opierka je krátka, premerala som všetko čo tam bolo a najväčší šporťák tam bol Jané /možno sú aj väčšie, ale tam nemali/, ešte PP tuším bolo dosť priestranné
tak sa už týždeň vozíme v Jané nomad a spí mi tam cez deň super, má kopu miesta, uvidím, čo bude v zime, lebo má plastové kolesá
a tak veľmi som chcela s4 ☹

katy1979
24. aug 2009

nika pre dvojrocneho urcite nie. my sme ho este v zime zvladali a to sme mali rok a pol, ale bambula na capici sa uz dotýkala strechy, teraz by sa tam sice vosiel ale pod strechu uz urcite nie. tiez mame 95 cm a 15kg.

janac
24. aug 2009

nika taky souhlasim, dvoulete dite se tam na vysku uz nevejde... ja prodavala Casuaplay kdyz byl male rok a ctvrt a mela 80 cm...na zimu kdy ji budou dva jsem ani necekala.... kocarek sel z domu..... operka je neuveritelne kratka ... ale nasezeni to pak jeste urcite vydrzi... do strisky je pak nejmin dalsich 10 az 15 centimetru....ale nozicky se tam uz pak zase nevejdou.....musi je mit skrcene .........

hviezda22
25. aug 2009

maminky, ktore mate skusenosti s casualplay...potrebujem poradit
ak je kočík casualplay novy typ - unisystem, idu na neho pouzit autosedačka, alebo vanička s adaptermi, teda by som chcela vediet, či sa to da kombinovat?

janac
25. aug 2009

hviezda: kombinovat se to neda!!

bmmz
25. aug 2009

neviete mi poradit... pouzivam S4 dva mesiace a zacalo mi praskat nieco v lavom kolese... co to moze byt stale ak viac zatazim to kolesom praska ....

ema.nz
25. aug 2009

bmmz:chod sa opytat do obchodu alebo tam zavolaj....ale neviem co ti tam moze praskat 😕

bmmz
26. aug 2009

bol kupovony v novom targu 😉

ema.nz
26. aug 2009

bmmz:aj do targu sa da zavolat 😉

micicici
26. aug 2009

bmmz prosim ta a ty si kupovala v tom obchode sa vola myslim nejako Malusek ci ako? A aku zostavu si kupovala a kolko ta stal? my sa tam S4 chystame ist objednat niekedy v oktobri... a za aku dobu ti prisiel? a si s nim spokojna??? inak zavolat skus, ale co sme tam boli pozriet tak ta pani nebola dva krat ochotna... a si platila platobnou kartou kociar alebo si si zmenila peniazky?

Viem ze mam vela otazok a uz vopred dakujem za odpoved 🙂

bmmz
26. aug 2009

v maluseekovi sme ho kupili mali ho na sklade tak sme ho hned zobrali, s kociarom som velmi spokojna to koliesko mozno treba len premazat, ak bude blbnut zajdeme tam

sportiak stal 1290 zl a playmoon 830zl a zero asi 530Zl. prima je za viac 820zl
k sportiaku mas uz nanoznik aj prsiplast

takze to bolo tak 600 euro v prepocte mali sme zmenene zlote nepamatam ci sa tam da kartou asi nie,,, inac oni ti zmenia eura ale nie za velmi vyhodny kurz

micicici
26. aug 2009

bmmz dakujem velmi pekne. ja som myslela ze ci nestaci objednat telefonicky alebo mailom, aby sme usetrili jednu cestu do Polska, ale asi az tak nam v ustrety nevyjdu, co myslis? lebo ja potrebujem aj fusak, tasku a chcem aj dazdnik...