Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

lila794
16. dec 2009

Denisienka, hej, pomocou tej pasky na boku. Ono to ale musis stlacit tu ciernu vec, ktora to drzi a tak vytiahnut. Ked stahujes, tak to stlacis a podlozku das do lahu, rukou posunies. Neviem, ci si pochopila 😒

lila794
16. dec 2009

Juj, sorry, tu sivu, nie ciernu vec myslim 😝 😀

denisienka
16. dec 2009

Lila, dakujem. Uz to funguje 🙂 Viac hlav, viac rozumu.
Ja som to aj pred tym stlacala, ale vzdy mi to povolilo, nevedela som to spravne zaistit 😉 Tak este raz dik!

dobromila
16. dec 2009

yravas - tak celkovo, jazdne vlastnosti, vnutorny material striesky - to som si vobec predtym nevsimla 😝 a hlavne, buducu zimu tam uz druhorodeneho s fusakom asi nenarvem 😨

yravas
16. dec 2009

ja som dnes bola mrknúť na kočíky - nevieme sa rozhodnúť medzi jané a casualplay - a predavačka mi jednoznačne odporučila viac jané 😵 aj vanička je väčšia a priestornejšia a takisto aj šporťák 😉 len keby tie farby na jané boli svetlejšie 😒

dobromila
16. dec 2009

jednoznacne jane, alebo skus este omrknut nieco ine, casu mas este dost, pozeram 😉

dobromila
16. dec 2009

este nieco, vsade citam, ze na jane kocikoch blednu potahy, moj casualplay je tiez vyblednuty, tak asi bude fakt lepsie poobzerat sa po niecom inom

yravas
16. dec 2009

od slnka vyblednú všetky kočíky 😉 preto by som chcela svetlejší kočík, aby to nebolo tak vidieť 😉

zoeno.1
16. dec 2009

yravas,ak sa rozhodujes medzi jane a cp,tak ti skor odporucam jane....mam S6 a nic moc.
ako ste spokojne s igelitom do dazda?mna ide z neho slak trafit,ked ho prizipsujem na kocik,tak mala ma hned nadychane a nic nevidi,stierace by sa jej zisli vo vnutri 😠 a este je aj ten igelit kratky...teda myslim vtedy,ked mam v kociku fusak 🙄

dobromila
17. dec 2009

zoeno - ten igelit je hrozny, pouzivam univerzalnu plastenku radsej

yravas - donedavna som mala baby design sprint - kombinacia tmavomodrej so svetlou a nevybledol za 1,5 roka 😅

zoeno.1
17. dec 2009

dobromila uneverzalnu nemam,ale asi dokupim 😒 a co sa tyka vyblednutia,nas ma strechu vyblednutu,ale som mala prvy kocik od peg perega v kombinacii tmavo modra s tmavomodrym karom a tiez nevybledol,ked som ho predavala ,bol pouzivany nieco cez rok a pol a pekne farby stale,takze neplati to na vsetky kociky 😉

kendy5
18. dec 2009

ahoj holky,
právě nám přišel Casu S4 objednaný přes net, ale nedaří se mi ho rozložit...
v návodu píšou o uvolnění zabezepčení, ale na obrázku to nikde není a i když jsem si nejdřív byla omrknout kočárek v kamenném ochodě, tak si za boha nevzpomenu, kde se co mačkalo, aby šel rozložit 😒
poradíte, prosím?

katy1979
18. dec 2009

kendy na boku zospodu pozri taka seda packa. uz ale neviem na ktorej strane to bolo.

kendy5
18. dec 2009

katy - jj, zleva je nějaká páčka, ale stejně to jde hodně ztuha a bojím se do toho dát víc síly...

lusindaa
18. dec 2009

ahojte holky. taky máme tenhle kočárek už od narození naší malé, nejdřív měla do půl roku MAKO korbičku a pak teda sporťáček. ale chci se zeptat- nejde mi dát sporťák do polohy zcela do sedu - 90 stupňů. je to rukama nebo to prostě nejde?? poraďte prosím, nebo se z toho mojeho miláčka při procházkách zblázním 😠

yravas
19. dec 2009

aké má "miery" šporťák?? výška + šírka opierky a výška + šírka sedátka ?? 😉
dobrej duši, ktorá mi to zmerá, veľmi pekne ĎAKUJEM 😎

(chcem porovnať so šporťákom, čo sme mali pri prvom synovi)
príjemný dník

zoeno.1
19. dec 2009

yravas,
vyska+sirka opierky su 43cm/35cm
vyska+sirka sedatka su 23cm/35cm
a este dlzka opierky noh je 15cm
....takze dokopy ta sportova cast ma nejakych 80cm....neni zac! 😀

zoeno.1
19. dec 2009

lusinda skusila si najprv rukou zdvihnut opierku a az potom stiahnut tu snurku?

yravas
19. dec 2009

zoeno.1 to bola rýchlovka 😉 ďakujem 😵

yravas
19. dec 2009

náhodou by nemal niekto na predaj autosedačku Prima Easy za dobrú cenu v 100% stave??? IP

aussiegirl
27. dec 2009

lucinda, do 90 stup.uhla sa zial casualplay neda dat ☹

meinkonka
28. dec 2009

ahojte kocky. prosim vas, poradte, aku plastenku proti dazdu mozem pouzit na vanicku playmoon, ak nechcem dat 30eru za original??? dakujem

holis84
28. dec 2009

mein: normalne nam rekli at koupime tu od emitexu za 180kc a sedi fakt dobre 😉

ema.nz
28. dec 2009

meinkonka:ja som mala univerzalnu a bola na prd ked snezilo alebo trosku fukal vietor 😖 liezla mi na nervy a lutovala som cely cas,ze som nekupila original 😠 tu je link jedna kocka predava za super cenu skus jej napisat mozno ti este spusti z ceny 😉 https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

meinkonka
29. dec 2009

dik kocky 😉

katy.m
30. dec 2009

Prosím o radu...
...na netu jse našla odkaz na korbu Playmoon 2010,má mít rozměry 77x33 cm,kdyžto playmoon 2008 a 2009 má pouze 70x30. Nevíte,zda se jedná o chybu nebo je ta nová kolekce opravdu větší?Děkuji za odpověď
http://www.baby-kocarky.cz/detail.php?zbozi=168...

yravas
31. dec 2009

katy.m - čo som kuk tie rozmery, tak podľa mňa bude trošku väčší, aj sedátko na športovom je väčšie 🙂

dúfam, že sa v januári dostane aj na SK, lebo zatiaľ som ho nikde nenašla iba na českých stránkach 😉

yravas
31. dec 2009

písala som do e-shopu, kde ich predávajú - odpísali mi, že kol.2009 a 2010 sú rovnaké iba v kol. 2010 pribudli dve nové farby 😎
takže asi tak ...

eimiky
2. jan 2010

ahojte,
na jar budem predávať kočík S4 3 kombináciu šporťák+prima easy+playmoon, kolekcia Agatha Ruiz de la Prada.Foto mám v albume.ak niekto má zaujem bližšie info pošlem v IP.

yravas
2. jan 2010

Nepredáva niekto vaničku Playmoon - farba lima za rozumnú cenu a v 100% stave ??? 😵