Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

yravas
15. jan 2010

zohnali sme cez inzerát 😉 pani bola ochotná - všetko mi detailne nafotila ... ako som písala - neľutujeme 😉 je úplne ako nová 🙂

máme farbu: 582 verde - krásnu zelenú 😉

loren
18. jan 2010

kocky chcem sa opytat velmi vybledne cierny kocik casualplay s4 za dva roky mam moznost kupit celkom lacno sportovu cast za 160 eur len ze je vyblednuty a ma trhlinku na strieske je bez nanoznika poradte potom je tu este jedna pani ta mi ponuka za 200 eur rok pouzivany zatial foto nemam

evak99
18. jan 2010

ewwe a vejde se ti holčička do hluboké korbičky v zimě s fusakem?

ewwe
18. jan 2010

eva zatial ano, na dlzku mame este dost miesta, ale na sirku je to len tak tak, je dost uzka, ja by som to najlepsie odporucila pre deti narodene od januara do maja ked je dietatko male tak s fusakom bude mat dost miesta, potom bude teplo dieta bude vatsie a uz tam nebude zavazdat fusak, no a na zimu pojde do sportaka, zasa s fusakom 🙂

ssyssa
18. jan 2010

Ahojte dievcata chcela by som sa s vami poradiť.Tiež som kupovala casualplay s4 použivany športovy cca240eur som s ním spokojna až na zadne gumy ktore sa mi vydrali popraskali až mi vydiet dušu.všimla som si to vcera ,nevedeli by ste mi niektora poradit kde by som zohnala lacnejsie? nové stoja cca 25eur jedna guma. inak je kociarik zachovali strieška bola menena ked bol este v zaruke lebo bola vyblednuta od slnka.

miavin
18. jan 2010

ahojte dievčence - chcem sa Vás opýtať, ktoré máte s4 - tá opierka sa koordinuje pásom - a do akej polohy sa dá dať? lebo som myslela, že to pôjde úplne do sedu ale nejak to nejde - poradte prosím, ináč ako ste spokojné? ja zatiaľ parááááda

eimiky
18. jan 2010

Syssa skús nejaké dobré bicykliarstvo tam ich majú lacnejšie ako u predajcov kočíkov, ja som sa na to pýtala 😉 ja som kupovala tiež drahe z predeti.sk až potom som zistila aký rozdiel je to. ☹

ssyssa
18. jan 2010

Dakujem za supeeer typ pojdem to zistiť ci to budu mat aj u nas .to by ma nenapadlo.A este aky fusak sa najlepsie hodí aby aj dobre vyzeral do s4 mala som emitex3v1 ale nebolo to dobre je moc velky a klasicky casual je nam už LTT maly ma rok .dakujem 🙂 🙂

eimiky
18. jan 2010

môj malý mal 15 mesiacov a fusak CP úplne v pohode, len kočík je nám malý 😀

vibeke
19. jan 2010

ahojte,, baby, viete, ci sa ta sportova cast otacat aj v smere , aj v proti smere jazdy ?? kocik nam ma prist na konci meisaca.. tesim sa nan jak mala !! 😀 😀 je taky pekny !! 😀

lafemme
19. jan 2010

vibeke, nedá se otočit

vibeke
19. jan 2010

dakujem,, sa ma na to pytali kamaratky, a ja som nevedela,, zistovali sme vsetko mozne,, citali vsetky mozene referencie,, ale toto mi nejka uslo.... nevadi,, aj tak je bohovsky !! 🙂
tebe na nom nieco vadilo ?? myslim take nieco, s cim ste neboli spokojni 🙂

lafemme
19. jan 2010

Já jsem teprve těhotná, takže ti zatím nedokážu odpovědět 😀

vibeke
19. jan 2010

ved aj ja .... 😀 😀 😀 😀

katy1979
19. jan 2010

baby predam sportak casual S4 na cene sa dohodneme. je to komplet co ku sportaku patri. my sme sa rozhodli ze druhe nech sa vozi v niecom novim a aspon budem moct porovnavat

ssyssa
19. jan 2010

eimiky kolesa som zatial nezohnala nevedeli mi ani poradit maju iba väčšie také klasiky tie tam nepasuju .fusak som chcela hlavne koli tomu že ho budem zrejme otrebovať aj na druhu zimu ak sa teda este vobec zmestíme do kočíka.maly bude mať len vo febr.rok. No musím teraz hlavne zhanať tie gumy tak dievcta ak by ste mali nejaké tipy budem rada.

pospecka
19. jan 2010

ssyssa: poslala jsem ti IP.

loren
20. jan 2010

ssyssa ja som bola skusat v obchode kocik a moja trojrocna sa donho zmesti a to je kus baby ma 14 kg a 94 cm 😉

eimiky
20. jan 2010

Môj 15 mesačný syn sa do neho nevojde,to nie je žiaden obor má 84 cm lebo mu je krátka opierka a strecha mu bucha do hlavičky, takže sme museli chodiť len s nesklopenou strechou.
ssyssa www.predeti.sk ich majú ale duša 5 € a plášť 20€, v bicyiarstve mi hovorili plášť do 5€ a duša do 2€ čo je dobrý rozdiel 😕

ema.nz
20. jan 2010

ssyssa:ak je kocik v zaruke tak ich vyreklamuj 😉 aj ja som ich reklamovala.....a tiez som zhanala vtedy v bicyklovom obchode a mali ale len na zadne kolesa a jasne,ze mali taky "dezen" ako bicykel ale to je jedno a hlavne,ze u nas vtedy stali od 3-4€ 😝 a to je teda poriadny rozdiel 😅

ssyssa
20. jan 2010

u nas v bicyklovom obchode ich nemaju budem musieť pozrieť asi niekde inde alebo kupim tie nove aj ked teraz na ne moc nemam 😒 ale takto nemožem chodiť von.kocik mam už po zaruke. dakujem za radi 🙂

eimiky
20. jan 2010

ssyssa a odkiaľ si? možno sa to dá niekde aj cez net v bicykliarstve objednať.

ssyssa
20. jan 2010

som z ban.stiavnice volala som aj do zvolena to je najblišiesu tam tri predajne bicyklov, len mi nevedeli poradiť cez telef.že to musia vidieť lebo podla císla čo je uvedene na mojom plašti to nevedeli.tak skusim este vycestovať a ak nebudu pasovať tak kupim nove.

ema.nz
20. jan 2010

baby ak by ste chceli mam na predaj celu 3kombinaciu:vanicka,prima easy,fusak,slnecnik,sportove cast je cela vyreklamovana pouzivana 4mesiace a nova taska ta ma mesiac 😉 info cez ip

ema.nz
20. jan 2010

a plaste boli menene v lete 😉

pospecka
21. jan 2010

Pokud by některá potřebovala duši do zadního kolečka, tak se zkuste zeptat v cyklo potřebách. Přítel včera sehnal v cyklo obchodě za stovku. 😉

miavin
21. jan 2010

ahojte dievčatá - chcem sa ešte raz opýtať - v športovej časi sa nedá polohovať opierka do pravého uhla??? lebo mne sa zdá že opierka je dosť v ľahu a nie v sede - môj manžel to síce nezapojil vzadu asi poriadne - ale ani to nevieme. poraďte prosím

lafemme
21. jan 2010

mia: Co jsem tu vyčetla, tak se to prý nedá dát do úplného pravého úhlu...Ale nevím, až do jaké úrovně 😕

katy1979
21. jan 2010

nie do praveho uhla to nedas ako u vacsiny kocikov

ssyssa
21. jan 2010

dievcata, tak plaste som už zohnala 2 za 9eur zatial bicyklové, dezén maju celkom jemny tak je to ceklom ok 😉 neskor kupim original.dakujem vam za vase rady pomohli ste mi. 🙂