Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

dadous
21. júl 2010

@milin a nejsou na S6 menší kolečka?

milin
21. júl 2010

@dadous kolečka jsou menší,ale systém uchycení je stejný.

dadous
21. júl 2010

@milin jo tak to jsem myslela , aby to tam pasovalo, no chtělo by to vyzkoušet, neznaš někoho s S4kou?

milin
22. júl 2010

@dadous Ahoj mám tu kousek kamarádku co má S4. Ale moc jsem nejezdí. Ale zkusit to asi zkusím. Jen nevím ty přední kolečka. Jak tam budou pasovat.
Neznáš náhodou nějaký webový stránky na casul že bych napsala o radu nějakýmu výrobci či někomu podobnému?

marcelecka
22. júl 2010

Skús http://www.babytrend.sk/casualplay-m-27.html,ja som od nich objednávala predné kolesá na CP,ochotne mi poradili a aj cena bola u nich najlepšia 🙂

marcelecka
22. júl 2010

@milin skús http://www.babytrend.sk/casualplay-m-27.html,mi... týždeň som u nich objednávala predné kolesá na CP,ochotne mi poradili a aj cena u nich bola najlepšia 🙂

marcelecka
22. júl 2010

@milin skús http://www.babytrend.sk/casualplay-m-27.html minulý týždeň som u nich objednávala predné kolesá na CP,ochotne mi poradili a aj cena u nich bola najlepšia 🙂

stesti
22. júl 2010

Dadous, díky za odpověd. Jsem za ni ráda. Tak nějak jsme tu sedačku připoutali, akorát se mi zdálo , že ten delší pás přes celou sedačku před mimčem vypadá divně, ale asi to tak má být. Jsem se dívala , že si rodila po dlouhé době , i já to budu mít po 16 letech, tak jenom, jestli je to pravda, že se rodí jakoby poprvé? I ty máš kočár v dangerine?

11adelka
22. júl 2010

milin zkus se juknout na tyto stránky http://www.groupfashion.cz/cz/kontakt.html je to výhradní dovozce do ČR. Tam ti určitě poradí. Také jezdím s S4 a jsem max. spokojená

dadous
22. júl 2010

@stesti kočar ma červenej, ale sedajdu mam dangerine, a ještě bys měla mít to madlo uplně nahoře, aby přes to vedl ten vrchní pas 😵 to nevím co je na tom pravdy, ale ja ted měla tříhodinovej porod 😅 prostě to byl fofr, v sedm první kontrakce a v deset byla nikča na světě, říka se že druhej porod je snadnější a ja to mužu jen potvrdit 😵

milin
22. júl 2010

@11adelka jj děkuji koukala jsem. Tyhle stránky znám. Jen nevím co mi řeknou n moji otázku 😅 Ale nikde jsem tam nenašla náhradní kolečka na prodej. Zkusím mrknout ještě jednou,ale mám pocit že je tam v nabídce nemají.

@dadous takovej rychlej porod závidím. Myslím že já chytla rekord 32hod. i když první. Třeba druhej bude rychlej 🤐

dadous
22. júl 2010

@milin 32 hodin 😕 to bych umřela 😝

dadous
22. júl 2010

@milin jsem tak o tom přemejšlela a to chceš dat dopředu ty dvojity z S4? si to teda neumím moc představit, ale jsou dost velky a dvě vedle sebe budou vypadat asi blbě 😕

11adelka
22. júl 2010

@milin Určitě se náhradní kolečka prodávají. Viděla jsem je v obchodě. Když jsem byla kupovat kočárek tak tam zrovna byl jejich obchodní zástupce a ten mi řekl a poradil spoustu věcí. Myslím, že se jmenoval pan Mikeš a jak tak koukám tak tam i po dvou letech stále pracuje. Zkus zavolat přímo mu. Třeba ti poradí a nebo doporučí servisáka.

kacka.l
23. júl 2010

Holky prosím neporadíte sestřenici, kde se dá nejlevněji koupit stříška na S4? Moc děkujeme.

chichaa
23. júl 2010

@kacka.l nepoznám české stránky, ale na maderna.sk majú striešku a stojí 30euro. Myslím, že lacnejšie by to bolo len z druhej ruky 🙂

chichaa
23. júl 2010

@milin koliečka sa dajú kúpiť tiež na maderna.sk ako aj iné náhradné diely na kočíky Casualplay, len či ťa neodradí tá cena 😉

kacka.l
23. júl 2010

To asi ano, ale kde???Na bazarech jsme nešli jen za 800,- a to už si může rovnou koupit novou. 🙂

chichaa
23. júl 2010

@kacka.l kúpiť strechu z druhej ruky to bol asi len vtip 🙂 ...to ti nikto nepredá, len keby ho predával na náhradné diely 🙂 no to si ozaj môžeš kúpiť novú, keď si našla za 800! aj ja som tak zháňala striešku a nakoniec po spočítaní koľko by vyšla výmena opotrebovaných náhradných dielov na našu staršiu S6 sme sa dali ukecať na S4 za dobrú cenu vo výbornom stave..a starú S6 som predala...neľutujem, aj keď môžem povedať, že S6 ako štvorkolka sa lepšie ovláda ako S4!

stesti
23. júl 2010

Dadous, to jsi mně potěšila, ikdyž každý to může mít jinak a taky se říka , že po deseti letech se to bere jako první porod. Bud´ ráda , to si měla porod rychlý. No, to jsem zvědavá, jak to budu mít. Mějte se holky E.

minka21
27. júl 2010

kocky a nedasa na S4 kupit nejaka farebnejsia strieska?inak malu som chodila do sportaku🙂parada🙂

ewwe
27. júl 2010

@minka21 farebne strechy na cp nevyrabaju, jedine si kup farby na textil a nieco si namaluj 😎

minka21
27. júl 2010

@ewwe 😀 😀 😀 ja viem tak nakreslit domcek a stromcek a vranu ako leti 😀 to radsej budem bez toho

ewwe
27. júl 2010

@minka21 no ale mala by si original 😀

minka21
27. júl 2010

dam si asi aj patentovat 😀 ale ak chces aj tebe nieco nakreslim 🙂 ti urobim original🙂

ewwe
27. júl 2010

@minka21 nie dakujem, mne sa paci taky aky je, je to taky frajersky kocik 😉

lucinenka001
28. júl 2010

Kočky poradte prosimmm. Ktory si mam fupit fusak do sportoveho kocikaaaaa ???? Oval ci obdlznik? Ktory tam lepsie sedi? Ja sa neviem rozhodnut. Dakujem. A nemate nahodou uz tie fusaky z novej kolekcie 2010 tie Nordic myslim, ze aky je medzi nimi rozdiel v porovnani s tymi klasickymi z kolekcie 2010???
Inak som dost sklamana, ze urobili slabu farbenu koleciu 2010 fusakov ved zaradili vlastne 3 farby na klasicke fusaky + dve na Nordic. A take su smutne tie farby ach jaj ☹. Ja som chcela strasne LIMU fusak a uz nie je ☹
Dakujem

petronelas
28. júl 2010

@lucinenka001 tak já mám kolekci 2009 extrem a černý s nápisem obdélník a byla jsme s ním spokojena.A ty už budeš dávat sporták na zimu?
já zase řeším,jestli mám koupit nový fusak,nebo jak to funguje,jestli se používá tento fusak ještě do sportáku i když je dítě už větší a dlouhý.JAk ste to dělali zkušené maminky odrostlejších dětí????????
Prosím taky o radu.....

ewwe
28. júl 2010

@lucinenka001 ja som zhanala farbu green pilot, no a zohnala som na mmb fungel novy za 28€ tak sa skus poobzerat po inzeratoch, no a fusak mam obdlznikovy

kucierka24
29. júl 2010

Ahojte, chcem kupit plastenku proti dazdu na vanicku CS4 Playmoon....Neviete mi poradit kde to zohnat??