Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

petronelas
23. okt 2010

Chtěla jsem se zeptat na dvě věci.Jak mám originál fusak v zadu za hlavičkou to upevnit tak,aby to tam nějak drželo.Je tam takový kus látky se suchýma zipama a nejde mi to zapnout.Jak to máte?Máte někdo foto?Já si stím neumím rady.
A druhá otázka je na originál fusaku se ta páska přelepuje přes madlo?Mně se zdá,že to ten fusak deformuje a tahá to.Jak to má být?
a je tam pak prostor a to tam musí táhnout a být v tom zima,ne? 😢

petronelas
23. okt 2010

mám sportovní verzi

jakelina
24. okt 2010

@petronelas já to na sporťáku mám jenom přehozené a ty suché zipsy nezapínám. Zapínala jsem v hlubokém kočáře, ono to udělá takovou jakoby vaničku kolem hlavičky. Pásku mám přes madlo a drží to a sedí super.

http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=1648717
Tady vidíš, jak se používají ty suché zipsy

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=14878615&tab=4

petronelas
25. okt 2010

@jakelina já to přes to madlo nemám takhle zaplé,ale jenom tu pásku a ten přeložený zbytek co na těch fotkáchje,já mám na malém a zakrývá mu to tělíčko.
Tu stříšku jsem v hlubokém taky používala.Tady ještě ne.

kristinagabi
25. okt 2010

Ahojte dievcata 🙂 . Potrebovala by som radu od vas skusenych... Idem kupovat CS4 a neviem,ci je potrebny slnecnik?
Napiste prosim vase nazory

bajca.klom
25. okt 2010

já myslím, že slunečník u sporťáku ocení každé miminko..protože nejde přehazovat rukojeť, je slunečník určitě dobrý pomocník..my teda ve sporťáku ještě nejezdíme, ale dle rad zkušených ho určitě na léto pořídíme..

ema.nz
25. okt 2010

@kristinagabi a @bajca.klom uz tu o slnecniku bolo viac krat pisane ale jasne,ze nebudete citat celu diskuiu 😉 takze ja som mala origos slnecnik a pouzila som ho mozno 3x pretoze mi strasne liezol na nervy,nedal sa ulplne tak natocit aby na malu nesvietilo 😒 😠 a druha vec je ze ked je dieta uz trosku vacsie tak ho aj tak taha 😝 takze je to na kazdej ci si ho kupi alebo nie 😉 ale ja by som ho uz 2x nekupila 😎 ovela lepsia je nejaka slnecna clona 🙂

ewwe
25. okt 2010

@kristinagabi ja som slnecnik nemala a ani nechybal, strieska sa da pekne preklapat, nekupuj, a ak ti v lete bude chybat tak prikupis

steel
25. okt 2010

@kristinagabi ahoj, ja som slnecnik celkom pekne v lete vyuzila a bez neho si to neviem predstavit, jasne mala ked bola vacsia tak ho tahala, ale v kazdom pripade sa jej slniecko v ociach nepacilo a ta strieska sa neda sklopit az tak ako treba ked idete oproti slnku. Mam original slnecnik a som s nim spokojna.

hana33
25. okt 2010

ja som slnecnik nemala, aj ked som ho chcela, presne na to som myslela, ze ho maly bude tahat a to je potom nanic 😀
strieska sa sklopit uplne da, len musis odzipsovat zadnu cast striesky, ja som to robila tak aj preto, aby malemu aspom trochu v tych horucavach prudil vzduch, cize z toho vznikla len tak clona... a ked nespal, tak som kocik tahalav protismere, da sa celkom dobre ovladat jednou rukou
ak predsa len budes chciet slnecnik, tak sa daju kupit univerzalne, tak ako tasky... 😉
najskor vyskusaj a potom sa rozhodni, ved dokupovat doplnky sa daju neskor a stale

kristinagabi
25. okt 2010

Dakujem vam za rady 🙂 . Pockam a uvidim,ci nam bude chybat

hana33
25. okt 2010
luculiatko
26. okt 2010

Ahojte chcem sa opytat či ma niekto skudennosti s vaničkou Mako? najme co sa tyka velkosti a jej využitia,dakujem

shaarka
27. okt 2010

baby, ako sa polohuje opierka na nohy? mam s6

shaarka
27. okt 2010

juu, a este ze ci emitex fusak pasuje do S6, neviete mi pradit?
diks.

jakelina
27. okt 2010

@shaarka Zapřeš do těch plastových zarážek co jsou na polohování.Nevím jak to popsat, když zvedneš ten černý plast, tak to uvidíš.

shaarka
27. okt 2010

@jakelina
kupila som ho z druhej ruky, tak ani neviem - ake zarazky? aky plast? 😅 😅
skus prosim vysvetlit.
a bolo by mozne, ze na mojom sa to polohovat neda? co ked je to nejaky starsi typ??

jakelina
27. okt 2010

@shaarka polohovat to určitě musí jít. Já to fakt neumím moc popsat, tam jak má nožičky, tak zvedneš tu látkovou opěrku noh a zespod je taková zarážka, ona je sklopená a když ji odklopíš, tak pasuje do toho plastu co je na kočárku a nastavíš si polohu těch nožiček. Alespoň já to tak mám a mám S6

shaarka
27. okt 2010

@jakelina
no idem to pozriet.
cize nic nestlacam, netlacim zospodu, len normalne zvrchu tu opierku potiahnem?

jakelina
27. okt 2010

@shaarka jak se na to podíváš, tak to určitě najdeš. Vyfotila bych ti to, ale byla jsem na lampionovém průvodě a teď koupu a jdu kojit.

shaarka
27. okt 2010

dakujem, mam to 🙂

tercie
27. okt 2010

Ahoj holky, chtěla bych se zepat...máte někdo ke kočárku originál tašku na rukojeť Vanity Bag? Stačí velikostně na všechny věci co jsou na vycházky třeba nebo je malá? Já ji mám, doteď jsem ji moc nevyužila, ale jak jsme začali s příkrmy apod. tak těch věcí když se někam jde přibývá a když tam chci nosit ještě peněženku(abych nemusela tahat s sebou ještě kabelku), a pár věcí na převlečení, tak nevím, jestli se do ní vejdu...
Kdo ji máte, vyhovuje vám nebo nejste spokojené?
Díky

jakelina
27. okt 2010

@shaarka šikovná

shaarka
27. okt 2010

@jakelina
ale prd 😀 😀 😀

ozaj, ta taska zaujima aj mna 🙂 mne ice prilozila predavajuca jednu modru, ale je malinka :( tak si musim zohnat inu. viete poradit?

dadous
27. okt 2010

ahojda, ja jsem si ušila z kempinkovyho křesílka, ktery nam prdlo, je krasně velka a vejde se mi tam plno věcí 😵

tercie
27. okt 2010

Pro přesnou představu je to tahle: http://www.baby-kocarky.cz/detail.php?zbozi=608383
akorát charakteristika...velmi prostorná teda nesedí. Jestli tahle je prostorná tak všechny ostatní by pak musely být obří...

@dadous to jsi šikovná, já šít neumím😀

dadous
27. okt 2010

@tercie 😅 dík, mě přišly všechny maly a třeba šikovna babička by to taky zvladla 😵

tercie
27. okt 2010

@dadous to asi jo pak je ale zas problém z čeho 😀 Pokud mi někdo potvrdí že je fakt malá ta vanity tak investuju do nějaký hotový😀 to bude jistější 😅

tercie
27. okt 2010

A ještě budu otravovat... já dostala kočár rozloženej, a teď se pokouším najít návod na sestavení sporťáku a nechytám se. Nemáte ho prosím některá k dispozici?

tercie
27. okt 2010

Tak už dobrý, dala jsem to dohromady!!!!!! Ale byla to teda fuška😀