Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

dadous
7. júl 2010
pipi1211
7. júl 2010

no ved ten obrazok mam aj ja na sedacke len som z toho akosi pomotana a neviem lebo niekto hovori tak a niekto tak a teraz neviem co je najlepsie pre novorodenca 😒

pipi1211
7. júl 2010

podla toho obrazku som to ja chapala tak ze v aute to ma byt uplne hore iba ak mas isofix ci ako sa to vola takju mozes mat v tej nizsej polohe.... ale uz via nizsie sa to v aute nema davat. tym padom by som mohla maleho mat iba v tej najvyzsej polohe 😒

ema.nz
7. júl 2010

@pipi1211 ja som moju malu kym bola malinkata vozila vzdy po leziacky....vraj sa to nema ale aj tu sa nazory odbornikov rozchadzaju 😖 tak si vyber..vraj najlepsie je ak je dieta vo vajicku priputane 5bodovym pasom a v leziacej polohe...niekto iny zase tvrdi ze najbezpecnejsia poloha je ako v klasickom vajicku.....ale urcite NAJNEBEZPECNEJSIA poloha na prevoz dietata je hlboka vanicka 😖

domika9
7. júl 2010

kočky ja som maleho vozila donedavna v hlbokej korbe ved je nato usposobena a až teraz asi od 2mesiacov som ho začala davať do sedačky zdalo sa mi tak lepšie 😉

dadous
7. júl 2010

tak my jsme ji v leže nikdy nevozily, pže mame malo místa v aute 😀 do 5ti kil jsem ji vozila na tom druhym stupni od spodu a ted ji mame v uplnym sedu 😵

pipi1211
7. júl 2010

ja by som ho v tej vanicek urcite nevozila v aute, aj koli tomu ze uz v aute mame jednu autosedacku a hlavne mi to nepride vobec bezpecne 😒 😠 ☹

tak uvidim teda co a ako ked to bude realne 🙂 inak ste s kocikmi spokojne? lebo tento kocik je moj vysnivany tak dufam, ze nesklame 😅 😀

kalianka
8. júl 2010

baby, chcem sa vyjadrit ku kociku Casualplay S4. Vzdy vzdy vzdy som ho strasne chcela, prisiel mi, ze musi byt super, ved aj vzdy tolko stál. A tak sme ho kupili. Mozno je to len moj názor ale je to za vela penazi malo muziky. Nie je zly. LEN - konstrukcia je strazne tazka, vanicka sa absolutne neda polohovat co mi vadilo lebo maly nechcel byt uz potom lezato a musela som si to vykladat... a najvacsia nevyhoda, ze sa sportak neda otocit aj tvarou k vam... no a vlastne, co sa mi na nom paci je, ze je taky sportovejsi, terenny, da sa s nim chodit fakt vsade. Ale uz by som ho nikdy nekupila. Nehovoriac o tom vajicku, ktore je zdlhave pripevnit do auta .

suem
8. júl 2010

@kalianka a mozem vediet ktora vanicka sa da polohovat??? 😲

pipi1211
8. júl 2010

@suem su niektore vanicky, ktore sa polohovat daju 🙂

suem
8. júl 2010

@pipi1211 som sa s takou zatial nestretla. Aj mi to pride nelogicke, polohovat vanicku v ktorej je dieta cca do 6. mes. a do tohto obdobia by sa ho nemalo do pasivneho sedu davat. 😲
Ke su tak su, len som vyznam celkom nepochopila.... 😕

michaela80
8. júl 2010

@pipi1211 pipi moja vanicka od Jane transporter sa da jemne polohovat... 😀

kalianka
8. júl 2010

mne to polohovanie chybalo. maly este nemal ani pat mesiacov a nechcel mi lezat potreboval jednoducho vidiet nieco viac - to este nesedel, ani som ho do sedu nedavala, len mu jednoducho nestacilo vidiet len prazdne nebo a moju hlavu. takze mne to polohovanie brutalne chybalo. dovtedy ten kocar bol ok. az na malu vanicku. ta je ozaj mala.

domika9
8. júl 2010

aj ja pridam moj nazor myslela som si že ta vanička ako píše kalianka je mala ale ked som bola v obchode kupiť ten kočiar tak tam bolo velmi vela kočiarov a boli ovela menšie vaničky aj ked chodím do poradne tak mi pred že v tej mojej vaničke je asi najviac miesta ako som doteraz videla aj kočiare ktore leteli pred par rokmi take tie väčšie mohutnejšie sa zadu byť z vonku dosť velke ale ked je v tom ta prenosna taška tak je to asi tak narovnako ak nie ešte užšie moj maly ma skoro 3 mesiace a zatial ma miesta dosť -uvidíme ako to bude o mesiac dva 😀 ale zatial v pohode

ku vajíčku ked sme ho šli 1.x davať do auta mm div nevyhodil autosedačku aky mal hnev ale ked sme si potom doma pozreli ako to my byť tak v pohode už to šlo par tahov a je to myslím že všetko je o cviku 😉

mne čo dosť vadí je že ked sa hojda do stran tak mi niečo puka v jednom klbiku ale to už odnova ale nejako som si povedala že ked puka nech puka ked praskne pojdem reklamovať

kočiar je fakt dosť ťažky ale každe babo rastie a lahší asi nebude ked ho treba niekde podvihnuť aj s nim ale to rastie vaha takto každeho kočiara

ja som s nim v celku spokojna ovlada sa mi super a som rada že som ho kupila no mohol byť aj lacnejší 😉

ale hlavne myslím že idealny kočiar neexistuje take treba sa občas s niečim aj zmieriť ked ma pre nas viac plusov ako minusov 😉

yravas
12. júl 2010

už som tu raz písala, ale nikto mi neporadil - zháňam slnečník na casualplay, ale chcem tyrkys farbu a originál v takej farbe nie je .... ktorý univerzálny pasuje na CP S4 ??? uprednostila by som, aby bol tiež štvorcový ako originál 😀 vďaka

denduska
13. júl 2010

polohovanie je dobre ked babo grcka..aspon par stupnov staci a neuskodi.
inak ta vanicka je naozaj brutalne mala, mozno len moja smola ze mam dlhanu (3 mesiace a 64 cm...neviem, je to vela?) na dlzku je tesne ale da sa, ale vadi mi ze nema kam dat rucicky taka je tam napresovana...s fusakom si to ani predstavit neviem... ked sa tam uz nevojde, budem ju vozit v prime, aj nohy jej mozu trcat aj rucky ma kam dat, lebo to nema vysoke okraje, este stastie ze zatial netreba nanoznik 😅
Je tazky ale to mne nevadi, starsia sa nanho furt vesia, lahucky by uz davno prevratila a nemozem mat oci vzdy len na nej....

denduska
13. júl 2010

inak prosim vas, prali/cistili ste niekto tu podlozku vo vanicke? a ako? do pracky to asi nemozem dat, hm...

hana33
13. júl 2010

yravas, aj ja zhanam slnecnik, ale nemusi byt tyrkysovy, chcem len univerzalny, tak pozri v PRE DETI.
Ja som s kocikom spokojna, mam oktobroveho syna, rychlo rastol a do toho pol roka uplne vanicka stacila, aj ked mi ju vsetky mamicky naokolo ofrflali, ze je mala a ze na dalsiu zimu ho tam nedam, ale ja ho tam na dalsiu zimu ani nepotrebujem dat, ani jedna z tych co mi to ofrflala nevozila svoje dieta 2 zimy v hlbokej vanicke. V zime bola vanicka uuuplne super, lebo ma 2 podlozky a steny su z nejakeho plastu, takze este ked mal fusak z ovcej vlny, nemusela som ho prilis obliekat! a to boli teploty aj -17!!! No a vanicka ako autosedacka... preco nie? My sme s nou takto boli asi 2x na 100km ceste do BA a tym, ze bol maly este malinky som radsej volila tuto moznost. Ma predsa aj pasy na upevnenie dietatka a este ten vankusik okolo hlavy, aby mu nelietala pri otrasoch, takze sme boli spokojni, maly sa super vyspal, akurat tu hodinku, co sme na transfer potrebovali. Vanicka je uzka, ked mal pol roka, tak uz om cakala na teplejsie dni, lebo uz ani bez fusaku sa tam nevedel poriadne hmyrit ;)
Co sa tyka sportaku - s tym som spokojna, byvame na dedine a vyborne sa ovlada aj jednou rukou. Ja chvalim tie 2 kolesa vpredu, lebo je kocik stabilnejsi, ako trojkolky s 1kolesom, co sa mi pri hrboloch a jamach zda byt dooost labilne a nevhodne. Vlozka do sportaka mohla byt z ineho materialu, lebo v tychto horucavach sa maly nenormalne poti a musim davat pod neho plienku. Co sa mi este prilis nepaci je polohovanie, ktore sa neda dat uplne kolmo, maly sa mi potm sucha dole. Ale inak je krasne urobeny prsiplast, lako sa nasadi, nic neprefuka, takze ho pouzivam aj ked je len silny vetrisko.
Vajicko nemame z tejto znacky.
Co mi este na sportaku vadi, ze nie je reverse, tak ako sa uz teraz vyraba, skoda :( maly si zo zaciatku nevedel zvyknut ze ma nevidi a asi nechapal, kde je, ale postupne zistil, ze ma vacsi rozhlad a uz nie je problem ;)

Ako pisala dominika9, ziadny kocik nie je idealny... ak budem mat este dalsie dieta, budem vediet, co budem potrebovat z praktickej stranky - sportak reverse a vacsia vanicka. Design bude tiez dolezity, ale uz sa budem vediet lepsie orientovat :D
Ale v celku som velmi spokojna a mam rada tento kocik, nehovoriac o tom, ze so zelenou vanickou nas vela ludi spoznavalo uz z dialky ;)

hana33
13. júl 2010

@denduska este som to neprala ,ale aj vyrobca pise, ze prat sa da aj v pracke, nevidim v tom problem. radsej zvol nizsiu teplotu 30-40, ved to staci, ked je podlozka v podstate len na prepratie ;)

hana33
13. júl 2010

@ewwe to dobra sranda, aj ja som si myslela, ze mi nedali pumpicku, tak to idem pozriet 😀 a ked som cistila ten kosik, tak som si aj hovorila, ze co je tam tyc 😀 no a je tam!!! 😎

yravas
14. júl 2010

hana33 ... aj my máme zelenú vaničku 😉 a každému sa strašne páči 😀

... podľa mňa je vanička akurát, mohla by byť aj trošku širšia, to áno, ale myslím, že je v pohode ... môj druhý syn mal 53cm a 4480g keď sa narodil - 8.7. sme mali štyri mesiace a ešte stále sa vo vaničke v pohode vyspí a myslím, že ešte do 5 mesiaca aj spinkať bude 🙂

... ja som s kočíkom spokojná ... super sa s ním chodí, aj jednou rukou v pohode potlačím... jedno, čo by som zmenila, je farba športového kočíka - namiesto čiernej by som uvítala inú farbu - napr. zelenú akú máme aj vaničku 😝 ..

... ešte aj tie úchytky po bokoch na vaničke nám poslúžili - keď chodíme na prechádzky, tak starší syn 3-ročný sa ich drží 😉

ak by som si mala vybrať, tak si zasa kúpim CP S4 - je krásny, moderný, ľahko sa s ním manipuluje a je obdivovaný 😀 všade, kam prídem 😎

minka21
14. júl 2010

sportova cast sa da polohovat sak?tak ked su vam male vanicky preco nejdete do sportakov? 😕 sak to sklopte a moze si lezkat,priputat a mate,kedysi neboli troj kombinacie,a mali vsetko v jednom. mi mame len primu,mala je poriadna buchticka a meria 62 cm,a ma 6kil a 3mesiace korigovany,a ma tam este miesta dost,dala som ju ku kamoske do vanicky co som myslela ze bude pre nu lepsie ale tam ani rukami nemohla pohnut,ale nebola to casual vanicka.a chodime stale len autom takze sme zvolili len primu lebo vana by nam bola totalne nanic,nemam cas chodit na prechadzky.dost ze sa hore dole prechadzame po doktoroch.a na to chodenie po zahrade to staci.a o chvilku pojdeme do sportaku

a tetno kocik je najkrajsi aky som kedy videla!!! 😵 😵 😵 😵 😵 ked s nim idem si to ani nevsimam,ale ked mi malu vezie niekto iny tak z neho nemozem oci spustit!

@domika9 no chlapi!navod si nepozru a idu montovat!!🙂 ja si vsetko robim sama,a ide mi to v pohode,mame isofix na primu ale aj pasom to je hracka zapnut🙂 ze ho k tomu pustas🙂 mi baby to vieme najlepsie!

minka21
14. júl 2010

ale to som vobec nechcela🙂) chcela som sa spytat tie nove podlozky univerzalne od emitexu za 10,90 mate niekto?neviete ci sa to oplati?lebo maju krasnu ruzovu🙂a chcela by som,len ci to bude dobre na ten kocik🙂

domika9
14. júl 2010

@minka21 prave mm je taky že si vždy pozrie na všetko navod až tak sa do niečoho pušťa ale toto nepozrel a takto sa potom čertil ale už je to ok

ale inač ešte taka vec že 1.x ked sme davali vajičko do auta tak to sme mali od svokra auto a pas -dlžka v pohode ale ked sme šli našim autom skoro som odpadla ten pas tam je tak že sa neda povedať že presne ale skor by som povedala že tam chyba aspon 5cm aby som to v pohode zapla takto tahame ten pas na maximum a už sme ho takto asi pokašlali lebo ked sa vracia späť tak neskutočne rapka

ewwe
14. júl 2010

@yravas v snine ako viem tak je velmi malo CP, asi si jedina, ja som videla v snine iba S6
v humennom su asi 5-6 kusy

yravas
14. júl 2010

ewwe - zatiaľ som ja osobne S4 ani S6 v Snine nevidela 😎 ale je to fajn mať kočík, aký nemá nikto v meste 😀 lebo tých kočíkov z Poľska je tu neúúúúrekom ....

hana33
14. júl 2010

@yravas - tak tak, zeleny svieti do daleka 😀
ale sportak mame tu vlozku uz oranzovu, bo zelena sa nam tam akosi nepacila a kazdy sa ma pytal, ci mame novy kocik 😉 a veru tu ciernu by som aj ja zmenila na farebnu, v lete to pritahuje teplo a ja mam striesku vzdy natiahnutu, aby mal maly aspom ake take sukromie na spanie...
@minka21 aj ja sa vzdy kocham, ked odprevadzam draheho s malym a vyzivam sa v nom 😎 ja by som ho kupila zas, ale uz reverse

yravas
14. júl 2010

hana33 - my mame tyrkysovu ;) je to moja oblubena farba ... keby bola taka aj vanicka, tak bez vahania beriem 🙂

lucinenka001
16. júl 2010

Kočky ahojte. Poradte mi prosim Vas. Je to hamba ale co uz. Vcera som nasla vo vanicke Playmoon dve podlozky, jednu sivu maksiu a cervenu tvrdsiu. To maju byt stale obidve vo vanicke? Lebo ta cervena je tvrdsia a siva makksia. Stale ich tam mate obidve alebo teraz v lete len jednu? Dakujem 🙂.
A ozaj vyprali ste uz tu sivu podlozku niekedy?

yravas
16. júl 2010

lucinenka - aka hanba 😉 ja tam mám tuším obidve - aj teraz v lete .... tú sivú-vrchnú - som prala ... a v pohode 🙂
ja len potrebujem vyšúchať celú vaničku zvnútra - malý keď tam teraz spí a má hlavičku opretú o vaničku a spotí sa - tak tam potom ostane taká mapa 😖 máte niekto skúsenosti s čístením celej vaničky??? sa bojím, aby som do nej nepobabrala - chcela by som ju cca o mesiac predať 😎