Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

evinka2311
5. apr 2009

baby,je pravda,že sportaky S4 a vlastne vsetky od Casualplay su "male"?ja som si objednala teraz sportak a kamoska ma vystrasila,že ho hned vratim,že bude malemu maly a bude buchat hlavou do striesky...ake mate skusenosti?dakujem

ema.nz
5. apr 2009

baby a pasuje ta clona aj na hlboku cast alebo len na sportovu???

sonik28
5. apr 2009

ahoj labelka...prave som našla link na clonu k moon buggy a myslim, ze by to mohlo pasovat aj na casualplay...

http://www.lilinka.xf.cz/

este som neobjednavala, ale myslim, ze tuto si objednam na moj casualplay...

evinka2311

zatial pouzivam casualplay ako hlboky, ale pokial si dobre pamätam, tak sesternicin syncek do striesky hlavickou nebuchal...bol v tom kociariku taky rozkosny a boli s nim vsetci taki spokojni, ze na zaklade toho som si ho kupila aj ja...

nikol_79
6. apr 2009

ahojte, môj malý ma 15 mesiacov, nožičky mu vysia akurát po tú opierku ale to sedí načapený hneď na madle, takže ak by sedel opretý, v pohode aj pre dvojročné dieťa, a čo sa týka striešky, máme ju nad hlavičkou asi 5-8cm. Určite tam nevtrepeš trojročné dieťa ale do dvoch rokoch v pohode 😉 a aj tak mi tam už moc sedieť nechce, kým bude mať dva, tak už moc kočík ani nevyužijeme, kúpim len nejakú skladnú buginu ale nenapísala si koľko má tvoj malý takže ťažko poradiť

evinka2311
6. apr 2009

dakujem,Nikol,kocik je už na ceste,tak už nic nenaspekulujem.maly ma 11 mes.takže rok ho urcite vynosime...

katy1979
6. apr 2009

ivulik tak som kukla este raz na kocik a ten slnecnik sme davali pod to cierne kde sa to skladá na tu tenku tycku.

evinka ak si kupovala cez e-shop tak sa vrátit dá. malý bude mat v lete dva roky a zmestí sa tam. striesku neviem my ju vyuzívame iba ked prsí. teda vyuzívali sme zima skoncila tak mi kocik stojí a zavadzia v izbe. uz ho nevyuzijeme.

ivulik2
6. apr 2009

no tiež som to tam našrubovala... ja som si až potom všimla že to je otočne ten držiak na slnečník heh 😀 len sa mi to nehodi k tej prime ale ku šporťaku v pohode...
a inač skušal niekto davať z primi dole striešku? ja som ju minule chcela dať dole ale neviem to odmontovať... da sa to vobec?

eimiky
6. apr 2009

ivulik2 ja som dávala striešku, tam kde sú take kĺby na otačanie tak tam su dole také západky, tak to stlačíš a šup je dole 😉

ivulik2
6. apr 2009

je heh tak to som si vobec nevšimla... boooože si pripadam jak blbec... hehe 🙂 díky
maš ešte dajake vychytávky? rada si necham poradiť 🙂

eimiky
6. apr 2009

Ivulik vychytávky ani nie, ja som s primou spokojná... akurát je super, že ona tá strieška sa dá super potiahnuť dopredu, že malému vôbec na tváričku slniečko nesvieti, je to ako taká clona dá sa aj normal, ale keď ju viac potiahneš tak je to super ak teraz svieti slnko, do iných kočíkov svieti slnko bábätkám a nám nič tak som rada, len škoda, že mi zachviľu ideme do šporťáku... bude mi smutno za primou ☹

susy
6. apr 2009

ahojte. uz som si konečne kupila podložku do S4-Disny. Da sa vam zložiť športová časť aj so strieškou? Asi nie,že?

evinka2311
7. apr 2009

prosim Vas,ako zložim na sportaku Vintage do lahu opierku...teraz mi prisiel,vsetko je super,ale s tymto nehnem a bojim sa,aby som tu zaražku nezlomila

ema.nz
7. apr 2009

evinka: musis tu zarazku stlacit a potom tu"pasku" potiahnut 😉 a potom tak isto aj naspat.aspon na S4 je to tak...inak ako prebehol obchod?si spokojna???

evinka2311
7. apr 2009

hm,maturujeme nad tym,ale nejde...vsetko prebehlo super.dokonale zabalene,prislo to presne do 8 dni od objednania.a dakujem za help....nastastie som na ucet poslala o 3 € viac,to bolo s poplatkami presne

evinka2311
7. apr 2009

Ty brdo,ved to je take jednoduche..dik,ema

ema.nz
7. apr 2009

evinka:nemas za co 😉 🙂

katy1979
7. apr 2009

susy sporták zlozis aj so strieskou

eimiky na sportáku sa strieska dá sklopit az k nozickám takze nič svietit nebude ani fukat.

eimiky
7. apr 2009

katy1979 to som ešte neskúšala ale dobre vedieť... 😉

ema.nz
7. apr 2009

baby tu je link na slnecnu clonu za prijatelnu cenu 😉 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3677135

eimiky
7. apr 2009

ale keď sa dá ta strieška tak sklopiť tak načo potom clonu? možno som to zle pochopila, ale keď sa dá tak asklopiť tak clonu netreba či...?

chelen
7. apr 2009

ahoj dievčatá, chcem poradiť, ja mám S6 model 2008 a koliečka má tie gumené, nie nafukovacie. Keďže malá sa narodila v januári, tak sme trajdali celý február a marec po štrku (posyp chodníkov), ktorý sa neustále zapichoval do tých koliesok. Bol problém to po každej prechádzke vybrať 😖. Teraz mám ale pocit, že tie kolieska, by tak ako vyzerajú za dva mesiace asi vyzerať nemali. Chcem vedieť, či ste niečo podobné mali aj Vy, a či ste to niektorá aj reklamovali.

eimiky
7. apr 2009

pozri záručný list či sa záruka vzahuje aj na kolieska, lebo to nie som si istá.. ale ak ano určite reklamuj

denisab32
7. apr 2009

chelen
nerada by som ťa sklamala,ale asi to klasifikujú ako bežné opotrebovanie 😖, ale skús sa spýtať predajcu...

nikol_79
8. apr 2009

podľa mňa ti to v reklamácií neuznajú, ja som na golfáči mark 4 bola raz na hodinovej prechádzke a tie kolieska vyzerajú strašne, to som si myslela že tie kamienky tam urobili diery, je to proste tak pri umelých kolieskach

katavinka
9. apr 2009

Ahojte; kočky chcem sa opýtať, dá sa S4 dať do úlného sedu a ľahu? Lebo na niektorých kočíkoch to nejde. A ako sa skladá do auta, zaberie veľa miesta?

katy1979
9. apr 2009

katavinka ak chces sed rovných 90 stupnov tak nie nedá sa to a uplný lah. podla mna aj tam chýba nejaký ten stupen ale v podstate to je rovina. mozno jeden stupen chýba do roviny. a v aute zaberie dost miesta. do krátkej fabie ho bol problem dostat. to iste do peguet 307 ale do kratkej ale dostali sme, len trebalo vediet ako na to.

eimiky
9. apr 2009

Hej presne treba vedieť ako na to, zo začiatku mi to nešlo a teraz pohodka šup a je naložený, treba si najsť v tom systém.Nemá nejaká kamoška, že by si si ho vyskúšala?
Katy kde máš upevnenú tašku na športový, mne to nejak zavadzia lebo keď leží tak mu to pri hlavičke zavadzia, lebo sa to hompala ak idem.

katy1979
9. apr 2009

eimiky tam kde sa vysuva ta rucka, ale ked lezi nemám pocit ze by sa to hompálalo.

eimiky
9. apr 2009

Ja som to tak mala včera a my to padalo odtial, sa mi to nejako zošuchovalo, neviem či som to zle dala, ale som to tam dala do tých priehlbín a aj tak to padalo 😠 potom som to dala tam uplne hore na to čierne tu gumu či penu ako sa drží kočik, len neviem ako to správne má byť...