Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

tribitka
13. nov 2008

heppu a máš správne poprevláčané tie popruhy v šporťáku? Lebo mne sa to tiež zdalo nepolahlivé a a ž v obchode som si všimla, že ja to doma mám vlastne zle uchytené....

katy1979
13. nov 2008

heppu labilné???? drží to pevne vôbec to nie je labilné. ten pás uplne stačí na držanie celého operadla,. neboj nerozsype sa ti to.
skus pozrieť či to máš všetko spravne zacvaknute tak ako ti radi tribitka. možno je niekde chyba.

lila794
14. nov 2008

Je to pravda s tou primou a vanickou - to uplne zalezi od babatka. Nas krtko bol velke babo a aj vanicka mu bola mala, uz od 4 a pol mesiaca musel ist do sportaka. Ale u nas je tiez jedna mamicka, co ma babo asi o 2 mes. mladsie a furt sa vozia v prime a mala tam je spokojna 🙂

Ja som tiez velmi spokojna so systemom sklapania a vyklapania sedadla!

heppu
17. nov 2008

mozno to mam naozaj zle skusim to zmontovat nanovo no je tam tolko pasov ze som z toho jelen kde co ide, no nasa sa do primy zmesti ale ona neznasa malo miesta preto tam nechce byt len v aute kde nam sluzi ako autosedacka, my sme malu nikdy nemali ani v perinke lebo by to asi neprezila

katy1979
17. nov 2008

heppu máš ten pás prevlečený pod tou látkou a zacvaknutý na druhej strane? plus su tam po stranách tiež také karabinky na zacvaknutie.
perinka to ako vyzerá 😀 my sme boli v perinke len v porodnici a v hlbokej vaničke do piatich mesiacov. vidím že je ako nás malý tak sa teš lebo krpcovi stačí akurát tak naša postel, postielka sa mu zdá byť malá

tribitka
18. nov 2008

baby máte fusak? taký ten zateplený do športiaka?
Lebo ja som sa do neho včera pokúšala dať malú, ale vyzerá to strašne, hlavne tá časť okolo hlavy...... ako to riešite vy?

katy1979
18. nov 2008

tribitka a čo tam vyzerá strašne? skus to postahovat a nejako pozakladať.
my sa už vozíme vo fusaku ale inom.

krpcek
18. nov 2008

ahojte!
chcem sa vas spytat, co povazujete za plusi a co za minusi tohto kocika?

ja som bola pevne rozhodnuta pre tento kocik, ale dnes mi jedna kamoska povedala, ze je hlboka cast mala a sportova cast sa neda zvdihnut do polohy sedu babatka. 😖

heppu
19. nov 2008

katy myslim ze to presne tak mam spravene tak to je asi v poriadku a asi sa to iba mne zda labilne, no veru postielka jej zatial staci a za mesiac sa stahujeme tak bude mat svoju velku manzelsku postel ale nie nasu xa xa

tribitka
19. nov 2008

krpček, o plusooch a minusoch je tu toho popísaného dosť, prečítaj si historiu....
hlboká vaniička sa do sedu samozrejme nedá sklopiť ved načo aj, ked v nej leží malé bábatko, hádam by si ho nedávala sedieť???
no a vajíčko aj športová časť sa do sedu sklopiť jasné že dá.....

katy, spodná časť fusaku je super, ale hore je to okolo hlavy také divné, ono to má aj také záhlavie či ako to mám nazvať, kam si má dieťa skryť hlavu aby na neho nesnežilo či čo, ale je to len na suchý zips, čo nedrží.... ideálne by bolo, keby tam to záhlavie nebolo.... dosť mi to lezie na nervy, ani malej sa to nepáči.... 😖

denisb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katy1979
21. nov 2008

denisb nie si náhodou z BM 😀 😀 aj krstné meno by sedelo 😀
ale preposlem ti mail čo my poslala jedna baba po vašej návsteve. bola dosť rozhorčená čo si vypocula na svoj kočík.
a moj kontakt v predajni máte mali sme už spolu dočinenia. však aj všetko vybavenie máme od vás.

katy1979
21. nov 2008

a nie som chodiaca reklama na play má aj svoje mínusy,tak ako každý kočík.
jasné každý si kupi to čo mu najviac vyhovuje. niekomu vyhovuje GT3 niekomu nie.

ren1
21. nov 2008

Denisb je z Babymarketu! 😉

ren1
21. nov 2008

...a este som chcela napisat, ze Katy1979 nie je chodiaca reklama na kocik Casualplay, je s nim len maximalne spokojna, tak pise len o svojich skusenostiach s tymto kocikom, vyjadruje svoj slobodny nazor, presne ako ty Denisb si si vyjadrila ten svoj! A podla mna dost osobny, nakolko si z Babymarketu. A presne ako pises, nie ste zastancami kocika Casualplay. Osobna skusenost! 😉
Ja som s Casualplay tiez velmi spokojna! Nedam na neho dopustit. S GT3 nemam osobnu skusenost. Z pocutia viem, ze je dost tazky, nezmesti sa do hociakeho auta, nakolko je dost velky a nezmesti do hociakeho vytahu. Ale je krasny! To uznavam. 😵
Kazdy kocik, ako aj kazda ina vec, ma svoje za a aj proti!

denisb
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katy1979
22. nov 2008

denisb kludne napis svoj nazor a bran sa. Tie zlé skusenosti treba napisat aj sem. Ja zlu skusenost nemám preto ho mozem len chvalit. A ked uz budete pisat vyrobcovi tak dajte vediet je pár veci ktore by sa dali zmeniť. Tak ako na každom inom kočiku.
vase skusenosti beriem ako plus. my sme kupovali casual ked este nebol taký rozsírený a ani tie negativne skusenosti ste vtedy s ním nemali. možno by som ho teraz už nekupila, ale ked občas uvažujem aký kočík by som si vybrala znova tak sa aj tak vacsinou vrátim ku casualu. páči si mi aj jane ale ten maju všetci a tiež som na neho počula aj negativne skusenosti. ale je krásny a podla mna aj praktický.

no takže už vie o koho ide . Ale ja casual stále mám. Len chodime casto autobusom a tam sa vieme aj sami naložit s golfácom. Ked nasneží a príde zima pride na radu aj casual. 😀 samozrejme aj oproti golfáču je casual tazká a nemotorná kráva nebeská.

od vás sme si dali vacsinou poradiť.aj pri kupe autosedačky či iných drobností. takže v tomto smere vás chválim. vacsinou vašu firmu chválim kade chodím.
ale ak sa jedná o casual, jasné nech sa idu pozrieť aj k vám ale poslem tých ludí opýtať sa aj na názor do iných predajní 😉

tekvica
22. nov 2008

aj nas odradzali od Casualplayv babymarkete , skor odporucali napr. quinny, co mi prislo aj celkom profesionalne, ferove, pretoze napr. ten quinny je lacnejsi, takze keby im islo o kseft, tak vychvaluju CP, ktory je drahsi...

takze to sa mi ratalo, mala som pocit, ze vedia, co v BM hovoria...

denisb
22. nov 2008

Katy, veď práve v iných predajniach sa riadia hlavne ziskom ☹ tak neviem, či je dobré ich posielať inam, veď majú Vás...a vy im viete povedať klady i zápory.

Ten mail mi neprišiel 😒 , skúste sem do pošty...

Moja skúsenosť je taká, že ľudia sú veľmi ovplyvniteľný a až neskôr zistia to, na na čom poukazujeme my...

annon
22. nov 2008

no baby pridám sa do diskusie, ja mám casual (konkrétne S4), je krásny aj ľahko sa s ním chodí aj po teréne, ale mne na športovej časti prekáža to, že je strašne vystrčený vonku, príde mi vhodný skôr na leto, ako na zimu, zdá sa mi, že malého mi v ňom veľmi ofúkne, tá strieška je v podstate len proti dažďu nie proti vetru, po bokoch nieje žiadna clona ani nič, čo by dieťatko chránilo pred vetrom, lacnejšie kočíky sa mi zdajú viac priestranné, takže teraz zvažujem, či nekúpiť niečo na zimu, aspoň keby bola sedačka otočná.

denisb
22. nov 2008

Annon, plne s Vami súhlasí...

To bolo prvé, čo mi vadilo....

emjee
22. nov 2008

denisb ja ta nebudem donekonecna upozornovat - nepis o veciach suvisiacich s tvojou firmou, tak ako je to uvedene v parvidlach, v opacnom pripade sa nemame o com bavit

denisb
22. nov 2008

Emjee chcem ťa požadať zmaž všetky moje príspevky, Ďakujem!!!!!

horalka7
22. nov 2008

Podľa mňa je ten kočík - CasualPlay S4 nanič, ako "imidžovka" pre matku, ale akokeby zabudli na dieťa, ja mám Jané Slalom a som nadmieru spokojná.

ren1
22. nov 2008

Horalka, s tym, ze S4 je "imidzovy" kocik s tebou suhlasim, ale su omnoho "imidzovejsie" kociky. Ale to s tym, ze ta mamicka, ktora ho vlastni, "akokeby zabudla na dieta", si trosku prehnala. Tot moj nazor! 😉

flumina
22. nov 2008

Ahojky, prosím o radu!!!!! Mám kočárek CasualPlay S4 a dnes jsem sundala hl. korbu a nasadila jsem si sporťák, ale mám problém!!! Nemůžu dojít na to jak se nasazuje nánožník, tedy spíš nevím do kterých svočků se zapíná, mi to na nijak nepasuje. prosím,kdo víte, poraďte! Děkuji!

horalka7
23. nov 2008

Tvoj názor ren1 je neobjektívny, keĎže ho momentálne vlastníš 😉 (ak som si správne všimla na fotkách), vôbec som to neprehnala, ten kočík je maximálne nepohodlný, otvorený, vhodný akutát tak na prechádzky po nákupných centrách, toť môj názor a za tým si stojím, malo som tú česť sa s ním zoznámiť... /cast zmazana adminom/

horalka7
23. nov 2008

Pre flumina - na konštrukcii by si mala mať tú jednú časť z cvočkou....

labelka
23. nov 2008

horalka, hm, mam uz tento kocik doma, zatial v nom vozim len plysaka 😉 ale v januari aj svoje prve a dlho ocakavane dieta...
myslim, ze ani jedna z nas, co sme sa pre tento kocik rozhodli nezabudla na svoje dieta 😕 😨 ...prave naopak, chceme pre nasich drobcov len to najlepsie.... 🙂
stravila som vela casu za netom a vyberala ten SPRAVNY kocik...aby splnal to co od neho ocakavam...a moj nazor je, ze som nevyvalila 4Otisic len zato aby som si stavala svoj imidz.... dufam ze sa v nom nesklamem a dobre posluzi...
inak nad Jane som chvilu rozmyslala aj ja...tiez je to krasny kocik...ale pre mna je vitaz casual 🙂

ren1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz