Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

janculkam
15. apr 2008

Ahojte...len tak v rychlovke som si precitala chvaly na casualplay,neviete o niekom,kto ho predava starsi,lebo ked aj najdem nejaky inzerat,vacsinou je uz predany...dik za info 🙂 😉

tribitka
15. apr 2008

janculka, máš IP

muska55
15. apr 2008

andy.a, ja som nemala hlboky casualplay asi som to zle napisala hladam komplet športak casualplay S4 zo vsetkym.

janca704
21. apr 2008

Ahojte, ja zhanam plastenku na hlboku vanicku za rozumnu cenu, teda pouzitu 😉 Ak niekto preda aj samostatne, prosim ozvi sa mi 😉
Dakujem

niuska
22. apr 2008

Ahojte, tak sa aj ja pridávam do klubu CP 😀 Od kedy som zbadala S4 nemyslím už na žiadny iný kočiar. A to je štádium kedy je asi rozhodnuté 😉 Baby obraciam sa preto na vás, keby ste niekto chceli predávať CP S4.... záujem mám o športovú časť (+ kryt na nožičky na ňu) + vaničku Playmoon + autosedačku Baby Zero (myslím, že toto všetko je automaticky nasaditeľné na konštrukciu, súčasťou by mala byť pumpa, nánožník, strieška..) ak bude taška a fusak a pláštenka, všetko uvítam, prosím kontaktujte ma. Mimi čakáme v septembri/2008 takže času zatiaľ dosť 😵 😵

tribitka
22. apr 2008

niuska, ja mám na predaj S4, málo používaný necelý 1 rok, ale len šporťák a vajíčko Prima easy so všetkými spomínanými doplnkami, musela by si si akurát dokúpiť vaničku....
ak by si chcela viac info, pošli mi IP... 😉

bubadlo27
22. apr 2008

baby, prosim vas, ta vlozka do kocika je velmi hruba?, da sa pouzit aj na leto 😉

tribitka
22. apr 2008

bubadlo, myslíš vložku do šporťáka?

bubadlo27
22. apr 2008

ano tribi, som sa asi zle vyjadrila 😉

tribitka
22. apr 2008

to je len taká vložka do kočiara rôznej farby, mrkni na stránku www.casualplay.sk do sekcie casualplay - doplnky - vymenitelné podložky

bubadlo27
22. apr 2008

tribi ,a nie je to velmi hrube ?
lebo mam Nomad a nieco take zhanam, ked to bude pasovat, lebo deku nosit stale sa mi nechce 😉 a na nanoznik je uz dost teplo 🙂

tribitka
22. apr 2008

nie, nie je to hrubé, má to tak 2 cm, myslím mojim ženským odhadom..... 😀
ale ono sa to dá do kočiara a bábo na tom sedí aby sme sa správne pochopili.... 😵

bubadlo27
22. apr 2008

tribi, dakujem, som nakoniec posnorila po nete a v cechach maju aj origos na Nomad, tak ten asi bude najviac pasovat 😉

scarletka
23. apr 2008

ahojte, aj ja sa pridavam do diskusie,mame komplet S4, vysolili sme za to vsetko (vratane doplnkov) okolo 35tis.a to po 10% zlave! ale tolko som o nom snivala,az som sa mozno "presnivala".

Neodradzam,len konstatujem:
- mame taku zlto-zelenkavu farbu (vid fotoalbum) a normalne, ked prideme z parku po prechadzke, je sama muska :o) ale to sa da...
- vadi mi mala a uzka vanicka, vo vnutri ma akysi popruh so suchym zipsom na upevnenie babatka, ale to sa neda zapnut,lebo to robili asi pre pidi babatka, ktore nemozu byt oblecene a ani vo fusaku..ked to nechcem, neda sa to vytiahnut, musela som to tam pozastrkovat, ale aj tak to citit, ze tam to je, verim,ze to moju Ninku netlaci...a ked jeto aj schovane, v zime sa tam neda ani fusak, iba dieta dobre obliect a dat deku...
- strieska na vanicku playmoon je riesena upinanim na suchy zips k vani a prefukuje a okrem toho som si vsimla,ze a to len nielen nas, mame tu striesku taku dokrcenu (uz ked sa to vybere z skatule a vobec sa to nevystrie), ako keby to krava zula...ale to nieje pre mna podstatne :o)
- brzda na kolesa upevnena na drzadle je uplne zbytocna, iba pre imidz
- koleso sa otaca v pohode,ale ked idete na hladkom povrchu, trebars parkety,dlazba, toci sa jak sibnute :o)
- je hrozne tazky!!!
- vo vajicku (autosedacka) sa mojej Ninke zle sedi, je tam taka zlomena, navyse ten drziak na hlavicku jej dost vadi, je to vsetko take priuzke...znova opakujem, mala nemoze byt hrubo oblecena,lebo je to tam naknap priuzke...
- v sportovej casti sa zle sedi, velmi nestabilna opierka na chrbatik, malo polohovatelna, ak mate vacsie dietatko, zda sa mi aj mala cast na nozicky
- problem: cvoky!..asi 4 ks sme mali pokrivene, nanoznik ci ako sa to vola, zapnete tak, ze pod tym nesmiete mat deku, zasa je to vsetko nadoraz
- "prsiplast na vanicku playmoon" ma 4 malinkate dierky na vzduch (vsak to je na zadusenie!)...
- maly odkladaci priestor dole na kociku
- a uz ma teraz nenapada, ale este som pri niecom urcite hromzila...

ale zato...
- mam ten kocik rada, aj napriek tymto osemetnostiam. Neviem ci to je zvyk, ale vzdy sa mi suverenne pacil pred ostatnymi. A ziaden kocik nieje dokonaly. Mozno, ze to co vadilo nam, vy si ani nevsimnete :o)
Ale predsa si kupim este jeden sportovy: Boogaboo Bee (aj ked silne ma odradza to, ze nema madlo :o(

tribitka
23. apr 2008

scarletka, moja sestra má tu istú farbu ako ty a nikdy sa na mušky nesťažovala....neviem kde chodíš kočíkovať....
neviem čím to je, ale mne sa do hlbokého kočiara malá v pohode zmestí naobliekaná s fusakom a dekou a to už má viac ako 5 kíl apritom tam lieta.... pás vo vaničke nie je pre pidi bábatká, pozri si album femmefatale, jej syn je v tom upevnená a to už mal nejaké tie kilá....
odstrániť ten bezpečnostný pás sa nedá, ale ked ho rozopneš vyrovnáš, všetko je ok....
brzdu na držadle využívam pravidelne, ked chodím od našich dole kopcom, bez nej by som to nezvládla, kočiar by mi uletel, nedá sa to inak udržať....
ked chodíš po príliš rovnom povrchu, predné koleso si máš zafixovať tak aby sa neotáčalo a aj tento problém je vyriešený....
ked tvojej malej vadí držiak na hlavu vo vajíčku, tak jej ho jednoducho daj preč, mne malá už nechce vo vajíčku ležať len sedieť a nemám pocit žeby tam bola dokrčená...a to som ju v zime vozila v hrubej deke, naobliekanú, prikrytú ešte jednou dekou a zakrytú fusakom...neviem čím to je, ale doteraz tam v pohodke sedí, ešte má rezervy... pošlem ti fotk ak chceš...
v športovej časti je opierka robená anatomicky, dieťa tam môže sedieť, pololežať a ležať, neviem kolko viac polôh by si tam chcela mať....
volala som sestre či mala problém sa nánožníkom, tak že ine a ešte svojej ročnej dcére dávala aj deku....
ak máš problém s cvokmi tak to reklamuj, to nie je chyba kočiara ale výroby...
v pršiplášti sa nám malá ani raz nezadusila a to chodíme na trojhodinové precházky za každého počasia....

scarletka
23. apr 2008

tribitka, mam pocit ako keby ta casualplay platil za reklamu 😀
bol to len moj nazor, vsak kazdy sa musi aj tak presvedcit sam, tak ako som napisala...co mne vadilo, iny si mozno ani nevsimne :o)

tribitka
23. apr 2008

scarletka, nerobím nikomu reklamu, len ten kočiar má sestra, teraz ho mám už aj ja, mám ho preskúšaný z každej strany, inak by sim ho predsa nekúpila... 😉

luciia
23. apr 2008

scarletka, nemá to význam, tribitka dokáže presvedčiť aj o tom, že na S6 ponúkajú nafukovacie kolesá ale je zaujímavé, že ponúka S4 na predaj. 😀

tribitka
23. apr 2008

lucii, ja hovorím o S4, neviem ako je to s S6, ale asi je to tak isto.... nafukovacie kolesá sú myslím ale nie som si istá, trošku drahšie.....................................................................................................................toto bol citát, písala som ti o tom o 2 strany späť...stále píšem o S4, pretože ho mám....
tak sa nauč čítať poriadne a pozom sa navážaj, dobre??????...

tribitka
23. apr 2008

tribitka • 1d • 7. mar 2008 o 14:58

lucii, ja hovorím o S4, neviem ako je to s S6, ale asi je to tak isto.... nafukovacie kolesá sú myslím ale nie som si istá, trošku drahšie, ale dostaneš k nim aj náhradné koleso a nafukovaciu pumpičku.... ale to sa nedá s plastovými ani len porovnať.... ked som išla po ulici s plastovými kolesami, tak som mala pocit, že malá z neho vypadne.... teraz je to v pohodke...

luciia
24. apr 2008

luciia • 6. mar 2008 o 22:49

ahojte, kočík casualplay S6 máme práve rok, kúpili sme ho v BA ale dnes je predajňa už zrušená,moja spokojnosť prišla až po polroku keď našej Lili prešiel gastroesofageálny reflux, kočík je veľmi tvrdý a kedže Lili "grckala" pri každej jame na chodníku naše prechádzky sa obmedzili na náš dvor.Dnes si však užívame prechádzky v športovej verzii (pred tým vanička playmoon) a sme v pohode.

takže milá tribitka toto je môj príspevok po ktorom nasledovali tvoje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tribitka • 1d • 7. mar 2008 o 10:01

luciia, pravdepodobne bol tvoj kočiar preto taký tvrdý, lebo si mala plastové kolesa a nie nafukovacie gumené...
my sme mali najprv plastové ale hned sme ich vymenili za gumené, teraz je prechádzanie rozprávkou...

takže............vidíš je tam napísané S6 alebo S4? (odpoveď už nečakám!)a o tvojich Ďalších príspevkoch už radčšej pomlčím....alebo čo tak prečítať si české stránky?

takže.........prepáčte, že som odbočila od témy už som skončila.

tribitka
24. apr 2008

luciia píš všetky príspevky nie len tie čo ti vyhovujú.... kto chce, historiu si prečíta, ja nevypichujem to, čo sa mi práve hodí tak ako ty....

tribitka • 1d • 7. mar 2008 o 14:58

lucii, ja hovorím o S4, neviem ako je to s S6, ale asi je to tak isto.... nafukovacie kolesá sú myslím ale nie som si istá, trošku drahšie, ale dostaneš k nim aj náhradné koleso a nafukovaciu pumpičku.... ale to sa nedá s plastovými ani len porovnať.... ked som išla po ulici s plastovými kolesami, tak som mala pocit, že malá z neho vypadne.... teraz je to v pohodke...

tribitka
24. apr 2008

a mimochodom, neviem prečo spomínaš S6 v téme o S4...rozmýšľaj nabudúce.... nebudem spomínať S4 extra kvôli tebe, ked celá táto diskusia je o S4..si sa mohla dovtípiť......

luciia
24. apr 2008

- ten dátum sa zmeniť nedá, škoda však?! 😅
- nemusíš spomínať S4 kôli mne ja som pridala svoj názor o S6.
- prestaň už konečne napádať baby, ktoré napíšu niečo negatívne o tomto kočíku, to som tým vlastne chcela povedať, je to všetko vec názoru a vkusu a aj ja súhlasím s niektorými postrehmi scarletky o tom táto diskusia je, mimochodom máš pocit, že som mala otvoriť diskusiu na S6? veď tieto kočíky sú identické, rozdielom je počet kolies a práve spomínaný problém, že na S6 nenexistujú nafukovacie kolesá, ale to ty určite vieš 😅 .
- a prečo vlastne predávaš S4 keď je taký SUPEEER?
- idem si dať tribitku na ukľudnenie, už viem ako sa cítila Nicolka na casualplay cz., po tom čo si ju vytočila

luciia
24. apr 2008

a ešte k tomu vypichovaniu toho čo sa ti hodí:
začala si ty!

tribitka
24. apr 2008

predávam S4, pretože mám dva...... 😀 jeden som kúpila pred rokom sestre, ale už sa malá nechce kočíkovať.
ja rešpektujem každý názor, ale scarletka sa sťažovala na veci, ktoré nie sú problémom kočiara....
to že je ťažký uznávam, aj sa zle skladuje, ale ostatné jej sťažnosti.....
ňja som sem skopírovala celú moju odpoved pre teba, absolútne nič som nevypichla ani jednop slovo...
idem sa venovať radšej dieťaťu, nebudem dávať prednosť niekomu kto rád vyrýva...

janca704
24. apr 2008

Tribitka a Scarletka, ten pas vo vanicke sa da jednoducho odstranit. Ja som povyberala vsetky podlozky vo vanicke a zospodu ten pas vyvliekla 😉 Nechcem ho tam a ani ho nebudem pouzivat, tak uz je von 😀

A TEDA NIKTO NEMA NA PREDAJ PRSIPLAST NA VANICKU? ☹

katy1979
24. apr 2008

teda baby snad sa tu nepohádate 🤐

janca my sme na vanicku používali univerzálnu pláštenku z emitexu a popravde uplne mi stačila. Využili sme ju iba zopárkrát.

ja som pás nevyvliekla iba som ho dala pod tú podložku a tak aby malého netlačil.

je pravda že niekomu niektoré veci vadia a inému nie.
scarletka - to s tými muškami si ma nepotešila. My sme mali hlbokú vaničku červenú, ale tú chcem predať a pre druhé mimi som potom chcela dokúpiť tú farbu čo máš ty. Velmi sa mi páči.
-To s tou malou vaničkou vadilo aj mne ked som tam chcela vorvať v decembri môjho patmasačného syna aj s fusakom, tak bol od kraja po kraj a ručičky mal skrčené pri hrudníčku.
Tak som začala hladať aký kočík má vacsiu vaničku ked náhodou budeme mať druhé. Nakoniec moje zistenie: Vacšiu vaničku má velmi málo kočíkov, zatial som objavila concord a jané. Druhá možnosť je kupiť si len hlboký kočík.
- prefukovanie striešky na hlbokom, som si nevšimla a to sme sa vozili na jesen a v zime. práveže som mala pocit že mu tam vôbec nefúka.
- brzda je podla mna dobrá používame ju dosť často. Jediná chyba, manžel premazal kolesá a mali sme problém že potom nebrzdila ale už je to celkom ok.
- predné koleso podla mna v pohode, naši s ním síce nejazdia ale nadávajú aj tak. Občas sa vzoprie to je pravda, s tým sa ale stretneme u všetkých trojkoliek
- váha no je to taký stred. Skúšali ste niekto niesť Per-Perego GT 3 ? Tomu sa povie tažký kočík ako svina.
- vajíčko sme nemali takže neviem porovnať
- chrbtová časť šporťáku no neviem myslím že je pevná dosť. polohovatelná taktiež.
-malý mal aj nánožník aj deku a v pohode aj topánky sa mu zmestili. Cvoky máme OK.
- dlžka opierky zatial v pohode, nožičky už máme na stupátku a to máme 9 mesiacov. Takže uvidíme.
Troška sa bojím čo bude ak ešte porastie, preto pre istotu kupujem vacsí golfáč.

no každý kočík má svoje pre a proti. Raz som počula celkom mudru vetu a to že dokonalý kočík ešte nevymysleli.
Ked som rozmýšlala či by som si kupila teraz iný kočík tak asi nie. Aj ked boli obdobia ked som tvrdila že by som radšej kupila iný ako tento.

mimmuska
25. apr 2008

ahojte chcela by som sa opytat či sa da na casualplay S4 prehodit ručka-teda v smere aj proti smeru jazdy myslim na pri športovej časti!???dik

andy.a
25. apr 2008

mimmuska,nie 😉

prehadzovacia rúčka je len na CS Vintage Reverse 🙂