Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

betty28
25. apr 2008

Ahoj, necitam dozadu takze mozno to tu uz bolo spomenute, ale aj tak sa pytam. Tento kocik sa mi samozrejme paci velmi a uz som ho chcela kupit,ale citala som ze vecie deticky sa tam dlho nezmestia. Moj maly ma 7 meisacov a 9,5 kg je trosku vacsi. Oplati sa mi ho kupovat nevyrastie mi z neho po par mesiacoch. Prosim poradte kto mate s nim skusenosti.

katy1979
25. apr 2008

betty to tažko povedat. nie je zasa o tolko menší a ked som ho merala s moon čo baby hovoria že v pohode aj dvojročné dieta sa tam zmestí tak sú uplne rovnaké.
Náš malý bude mať teraz 10 mesiacov. Chrbátik v pohode a nožičky sa už dotýkajú opierky na nohy.
Ale ja predpokladám že do zimy v nom určite vydržíme, teda min. do tých 1,5 roka. Vacsina predajcov tvrdí že je to pre deti do 2 rokov.

betty28
25. apr 2008

a neviete aky je v porovnani s Jane slalom, co sa skladania tyka a velkosti?

tribitka
25. apr 2008

betty, všetky parametre kočiara nájdeš na www.casualplay.cz

mimmuska
25. apr 2008

Čo je prosim CS vintage revers?

andy.a
25. apr 2008

Casualplay s preklápacou rúčkou 😀 😝

betty28
25. apr 2008

parametre najdem, ale myslela som skor postrehy z praxe... 😒

mimmuska
26. apr 2008

Aké máte skusenosti s CS vintage revers???a ete otazka je to starsi model alebo aky je rozdiel medzi nim a S6 okrem preklapacej rúčky?

livia76
26. apr 2008

BETTY28-naša dcéra ná 17 mesiacov a veru sa mi nezdá,že by šla z neho ,,vyrásť" 😀 😀 problém je len v tom, že chce už chodiť sama 😀 😀 ale keď je už unavená , šup do kočiara- teší sa ake ma ,, supervozítko" 😉 Keď na dovolenke chodievame s golfáčom-šľak ma ide trafiť domov sa vždy teším na S4 😅 😅 😅

katy1979
27. apr 2008

livia si ma potešila že vy máte 17 mesiacov a zmestíte sa tam. Dufam že aj u nás to tak bude.

livia76
27. apr 2008

😉 😉 😉

sjuzocka
30. apr 2008

Ahojte, ja by som sa chcela spytat aky fusak mi odporucate do s4 ? Neviem ci si musim kupit tej znacky, alebo mozem nejaky iny.. hlavne teda aby sa to tam voslo :P

livia76
30. apr 2008

My sme nemali CASUALPLAY-ani neviem,čo to bolo za značku-ale mal otvory na popruhy, takže sme ho využili aj na šporťáku.

zuka
30. apr 2008

ahoj sjuzocka, ja som kupila fusak casualplay a som s nim velmi spokojna. Je trosku vacsi, ale v pohode sa tam zmesti a samozrejme, je vhodny aj do sportoveho. Kamoska si kupila iny a potom nam celu zimu ten nas zavidela. Nas maly sa narodil v zime a ked bola velka zima, tak sa tam dal cely zakryt, aj tvaricku a mal tam krasne teplucko.

mum_to_be
1. máj 2008

ahojte, chcela som sa vas spytat ohladne koliesok S4 / S6. mne sa casual play velmi paci, ale kamoska ma S6 s plastovymi kolieskami a ja by som radsej chcela tie nafukovacie... je to otazka starsej a novsej verzie? alebo sa daju tie kolieska prikupit? diky moc za odpoved.

tribitka
1. máj 2008

mum, pokial viem, tak S4 má nafukovacie kolesá a S6 má vraj len plastové kolesá.... ale nám dodali najprv S4 tiež s plastovými, potom ich vymenili za nafukovacie.... tak neviem, možno táto možnosť je aj pri S6, len to by si si musela zistiť u predajcu....

katy1979
1. máj 2008

S4 vám dodali s plastovými koliečkami???

my máme fusak od emitexu a velmi lutujem že som nekúpila oroginál.
Neviem či budeme vo fusaku ešte cez zimu.t.j. či sa bude chcieť voziť v kočíku, ale ak áno, tak asi emitex predám a kupim origoš.
Druhá možnosť je fusak od TFK. Má odnímatelnú vložku a baby si ho velmi pochvalujú.

andy.a
1. máj 2008

Katy,aký je to fusak od TFK ?? 😕 hoď link 😉

zuka
1. máj 2008

caute, S4 je s nafukovacimi a S6 s plastovymi. A este k origos fusaku som chcela dodat, ze ked je v hlbokej vanicke, daju sa cez neho prevliect bezpecnostne pasy a zapasat babatko, ak ho veziete v aute!!!

tribitka
1. máj 2008

katy, hej, tiež sme boli prekvapení, lebo sme si objednali nafukovacie a oni nám dodali normálne trojkolku plastovú, no otraaaaaaaaaaaaas, malá skoro vypadla z kočiara, tak ju to hádzalo.... Tak sme sa hned sťažovlali a do týždna nám to prišiel ich kuriér vymeniť.
preto si myslím, že či takáto možnosť neexistuje aj na štvorkolke....

livia76
1. máj 2008

tribitka,šľak by ma trafil ,keby mi S4 poslali s plastovými kolieskami, ja som ho kupovala hlavne kvôli kolieskam 😵 😵 ,aby sme mohli chodiť s malou cez les na našu záhradu 🙂 🙂 -veru na náš ,,tereňáčik" nedám dopustiť 😵

katy1979
2. máj 2008

tribitka tak to by mna šlak trafil. Nikdy som to zatial nepočula, žeby to dodávali s plastovými kolieskami.

andy
http://superbaby.mimishop.cz/katalog.php?typ=55...

mum_to_be
4. máj 2008

ok. tak ste ma potesili s tymi kolesami. 🙂

zuzka99
7. máj 2008

ahojte, kúpili sme si S4, ale moje nadšenie pominulo akonáhle ho bolo treba dostať po schodoch von. mám tam urobenú takú nájazdovú rampu, ale je dosť prudká a ten kočík má strááááášne zlé ťažisko a nedá sa s ním chodiť prudko dole kopcom. vždy sa mi rozbehne a ide si kam chce...už mám modriny na stehnách. fakt neviem ako ho dostať na prechádzku von aby som sa nezabila ja aj malý. ako to robíte vy čo nebývate v rodinných domoch ale klasických panelákoch? ja asi budem musieť vyniesť najskor prázdny kočík a potom sa vrátiť pre malého ale bojim sa aby mi ho dovtedy ktosi nešlohol (myslím kočik, malého samého pred barákom nenechám).

tribitka
8. máj 2008

ja ho dávam po schodoch dole tak, že mám kočiar v smere, spúšťam len zadné kolesá, predné je vo vzduchu... a ide to v pohode... 😉
ked ideš dole kopcom, nepoužívaš ručnú brzdu?

zuka
8. máj 2008

Ja ho davam ddolu presne tak isto ako tribitks. Dokonca ho tak davam aj poschodoch hore 😉

zuzka99
10. máj 2008

ahojte, no ja stále trénujem vynášanie kočíka von, nejde to. skušam na zadných kolesách, lenže tá rampa je strašne prudká a ja po nej nemožem isť lebo sa na nej hrooozne šmýka. takže musim isť zboku a to sa nedá. neviete či sa dá zamknut predné koleso? aby sa netočilo. ručnu brzdu v tomto pripade použivat nemožem kedže je na predné koleso ktoré je vo vzduchu. ešte skusime na rampu pribiť protišmykovu podložku

tribitka
13. máj 2008

jáááj zuzi, tak to je horšie.... predné koleso sa vraj dá uzamknúť, ale ja som ešte neprišla na to, ako.... 😠
a čo keby ste si zmenili v paneláku rampu? 😉

zuzka99
13. máj 2008

tribitka rampu zmeniť nemožeme keďže problémom je skor sklon rampy. to by sme museli sa presťahovať alebo prerobiť celé schody a celý vchod. tí ruskí inžinieri kedysi asi nemali deti či čo, keď spravia obrovský barák bez bezbariérového prístupu. aj rampu sme si museli vyrobiť sami a to sa susedia na nás hnevali, že oni vychovali deti bez toho ☹