Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

denisab32
4. mar 2009

midka
- keďže si z Prievidze, odporúčam ísť priamo do nejakej predajne
- z tých čo si písala ti odporúčam skôr Jané Slalom....

livia76
4. mar 2009

Midka, malá má 27 mesiacov- 96cm-13kg-používame ho stále, jediný problém može byt skor to, že strieška je nižšie ako napr. u jane slalom- my chodíme vačšinou už bez striešky. S nohami problém nieje-tie si malá vyloží na ten stupienok, a je to v pohode. 😵 takže to musíš zvážiť sama 😉

cessy
4. mar 2009

midka aj ja som kupovala kocik v PD, presne tam kde napisala denisab32.je tam super majitel, ktory sa kocikom rozumie, poradi ti...je velmi zlaty a ochotny. povie ti klady, zapory jednotlivych kocikov...ja som z topolciam, ale veci pre maleho chodim kupovat tam...

midka
4. mar 2009

deniska,livia, cessy dakujem vam za rady. Aj ja som bola v barbore, ale nemala som maleho hore, takze vyskusame ho tam posadit a uvidim. Tak to je fajn ze ho livia este stale pouzivate. 🙂 To si ma potesila. 😵

denisab32
4. mar 2009

prispevok zmazany na ziadost autora

mark33
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
denisab32
5. mar 2009

prispevok zmazany na ziadost autora

cessy
5. mar 2009

denisab32 nákup potrebných veci do PD nepovazujem za vylet............

mark33
5. mar 2009

aha, jasné, najprv odporúčaš, potom upozorniš na neobjektívnosť? To je profesionálne?

cessy
5. mar 2009

a to ze je jeho brat obch zastupca pre Play, to viem.......tak to neznamena ze teraz kezdemu bude nutit Playko...mam XY znamich, ktory tam isli kupit kocik a ani jeden sa nevratil s kocikom Casualplay... velmi zalezi od financii, od poziadaviek mamicky, od dizajnu a nie od toho ci ma brata obch zastupcu. kazdy predsa aspom trosku vie co chce...... 😅

mark33
5. mar 2009

cessy 😉 trefný príspevok. Myslím že marža je zaujímava u veľa kočíkoch, tak prečo nútiť kúpiť niekoho niečo čo sa mu nepáči, a naopak presviedčať tu niekoho, komu sa páči napr. S4 že nech ho nekupuje, každý nech sa rozhodne sám, podľa svojho vkusu 😉

cessy
5. mar 2009

mark33 presne tak, ale ved nie som hlupa, viem co chcem.......mam svoj nazor

cessy
5. mar 2009

ja som vedela na 100% ze chcem Casualplay S4,ak by bol jeho brat distributor akej kolvek inej znacky, mohol by sa tam aj rozliat a nutit mi iny....ja som chcela Playko a hotovo, tak som sa ho nan popitala, ale nepreferoval ho pred inymi kocikmi 😕

ikke
5. mar 2009

prosim bez hadok a provokacii
a bez rozsirovania neoverenych informacii
!!!

katy1979
5. mar 2009

midka ja som sice s casualom spokojná a kedze ho uz ideme predavat mala by som ti povedat niečo iné.
Ale v takom veku ako je tvoj drobec by som uz casual nekupovala. keby mal pol roka tak ti poviem ano. nestačil by vám iba golfáč? ci potrebujes nieco odpruzené a do terenu.
ja som zamilovaná aj phil and teds vibe kocik obrovský a krásny. z toho co si ty vymenovala tak asi jane

midka
5. mar 2009

takze celu noc sa mi snivalo, s kociarmi. rano mi manzel povedal, ze ci by nam nestacilo kupit len fakt nejaky golfac a na zimu, by sme to dobojovali s tym co mame. Lebo neviem si predstavit ako funguju maminy s golfkami typu Moon 3, mark3 od babypointu v zime. Takze kathy, celkom si to vystihla.

katy1979
5. mar 2009

midka tato zima uz skoncila takze nemas problem a na buducu zimu kym navala snehu bude mat petko dva roky. tam treba pouzit sanky.
my máme TFK buggster a absolutna spokojnost. aj do golfacu das fusak ak je zima. ale typ moon ci typ cinska hracka to nie. to by som nechcela. golfacov je kopa len si musis pohladat co by ti vyhovovalo. mysliet aj na zimu aj na leto. polohovanie ak petko zvykne zaspat v kočiku. skladnosti a podobných veci.

midka
5. mar 2009

kathy, priznam sa s TFK buggster som sa este nestretla, hned som si ho nasla, vyzera paradne. 😉 Asi este skusim pobehat po nete, ci ma nieco nenapadne.

tropka
5. mar 2009

Ahojte 🙂
som tu 1x, ale uz som tu tie diskusie celkom preluskala, kedze uz lezim 3 mesiac. Rozhodla som sa pre CP S6 alebo Vintage 2, len sa blbo vybera len cez net 😒 uz mi z toho aj sibe a manzel nema cas lietat po obchodoch
vsade su diskusie na S4 ale ja som chcela 4 alebo 6 kolesovy kocik, kvoli stabilite. len tu citam ze dost drnca S6, novy vintage 2 ma uz odpruzene vsetky kolesa nielen zadne, tak to by snad mohlo stacit. len neviem ta velkost sportiaku ci bude dost...hlavne ked tu citam ze aj S4 je tak do 2 rokov a mozno ani to nie
poradte. budem vdacna za kazdy postreh 😅

katy1979
5. mar 2009

midka vela ludi TFK na slovensku nema. mam ho aj v albume alebo je dobrý pokec na baby-cafe.cz

tropka ale S4 je stabilna ma styri kolesá. trojkoliek sa neboj. poznam baby ktoré sa trojkoliek bali a nakoniec ked ich mali by ich nevymenili za nic na svete.
S6 drnca lebo nemá nafukovacie kolesá o vintage neviem nic, takže neporadím. ale das tam aj dvojrocné dieta. sebi ma 20 mesiacov a v pohode sa tam zmestí.

katy1979
5. mar 2009

ale pravda je ze trojrocné dieta by som tam uz asi nervala 😅

susy
5. mar 2009

tropka ja som 3-kolky mala a povedala som si, ze už nikdy. No nakolko som nechcela kupovat ku kočíku vaničku, CP je vyborná volba. No naš vyťah je s tych malych,tak som volila S4, kedže v predu má 2 kolieska. Všade ho majú, všetci s nim kočíkuju, tak som si ho mala kde ak pokukat. Objednala cez net a mám ho. Je super. Lahucko sa ovlada, je stabilny. Pevny a moj 21 mes. syn ho miluje. A je to značka, ktoru poznaju asi vsade.

tropka
5. mar 2009

baby, stabilitu som myslela aj taku, ked sa vystupuje s kocikom na obrubnik, ked sa prenesie vaha na predne kolieska tak mi pripada lepsie viac koliesok
S4 je inak o kilo tazsi ako S6 a od vintage az 2, tak ked som to zratala aj s vanickou tak aj s babom to bude viac ako 20kg pri S4, kedze vanicku urcite chcem a playmoon je fakt tazka
ja citam vacsinou fakty ale prax je samozrejme nieco ine, takze mozno je to v pohode a mate dobre skusonosti aj ked je tazsi pri vystupovani na chodnik?
S4 2009 je uz inak lahsi, teraz ma tolko ako S6, ktory sa mozno uz ani robit nebude kedze ani na groupfashion ho nemaju, mi to tak pripada ze vintage 2 ho akoby nahradil
viem ze rozdiel je v kolieskach
myslela som ze ked su kolieska odpruzene ze to bude v pohode aj na nerovnom terene lebo teraz sa uz vela kocikov robi len s plastovymi odpruzenymi kolieskami... ak dostanem defekt na nafukovacich ma to odradza, budem cakat kym mi to kdesi opravia alebo dodaju nahradnu pneumatiku 😒

andy.a
5. mar 2009

tropka,IP 😉 🙂

Kathy,hoď link na ten tvoj TFK Buggster,nemám ani šajnu,čo je to za kočík 😕 😕 😕
už aby bola jar,aby som mohla vytiahnuť Chicco 😅 😵

CP je síce dobrý,ale pre mňa je veľmi ťažký..asi by som mala viacej posilovať 😀 😀 😝 ale na zimu je OK 😉

tropka,ja som chcela pôvodne CP Vintage Reverse..aj nám ho v jednej predajni predvádzali 😕 😅 ale predavačka strašne zle a ťažko šla prehadzovať rúčka 😝 neviem,či to bola chyba len toho jedného konkrétneho kočíka,alebp všeobecne to pri Vintage tak ťažko ide 😕
a potom MM rozhodol,že si vezmeme CP S6 a bolo 😝 😀 vtedy sa mi zapáčil 🙂 😉

tropka
5. mar 2009

Dakujem Andy 🙂

najprv som citala postu 🙂 az teraz som tu
aj o tom vintage som pisala, nezdal sa ti prilis maly? teda sportova sedacka a dala sa v pohode sklapat opierka chrbta tak aby babo nemalo nozicky dohora ako to byva u niektorych nepodarenych kocikov?
no ved inak su CP krasne preto aj s manzelom o nom spekulujeme 🙂 aj manzelovi sa lubi 😎

tropka
5. mar 2009

na vintage 2 sa da teraz uz otacat sedacka tak sa nemusi preklapat rucka

andy.a
5. mar 2009

Tropka,ten Vintage som si pozerala len z tej estetickej stránky 😝 😅 ,na praktické veci som vtedy vôbec nemyslela,takže neviem.. 🙂 😉

tropka
5. mar 2009

jasne andy
ja uz sa v tom moc vrtam, musim vyslat nejaku delegaciu do obchodu 😝

habibi78
6. mar 2009

tropka, S4 aj s vanickou som mala aj ja...nemože mať 20 kil, ved to by som ho pri svojej váhe 49 kíl ani nepotisla.... 😀
chodíme s ním vela na prechádzky, aj na obrubníky, ale ja chodím na obrubník tak, že predné koleso mierne nadvihnem a na obubník vylezem zadnou časťou..... neviem si predstaviť ako chceš na obrubník vyjsť tak, že prenesieš váhu na predné koleso? 😕

mata35
6. mar 2009

Ahojte, strašne sa mi páči S4, je nádherný, ale včera som v obchode odmerala opierku na chrbátik a meria 44 cm a sedák na nožky okolo 40 cm, tak dokopy asi 84 cm, a to ma presvedčilo, že kočík krásny, ale dvoj ročné dieťa tam vyzerá ako vyrastené, kde bude mať hlávku, nôžky, keď zaspinká? Som sklamaná z tej dĺžky, veď pol ročné dieťa meria okolo 75 cm...
Ak máte iné praktické skúsenosti, prosím Vás presvedčte ma, lebo sa mi páči.... 🙂