Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

pipi1211
31. mar 2011

ahojte baby, prosim vas vedeli by ste mi niektora pofotit alebo naskenovat navod na pripevnenie sportovej casti na konstrukciu? myslim ale tu starsiu verziu kociku unisystem nie tu najnovsiu co sa da otacat v smere a v protismere 🙂 bola by som vam nesmierne povdacna lebo predavam tento kocik a niede som stratila ten navod co bol ku kociku a chcem aby ho buduca majitelka mala so vsetkym-teda aby vedela poskladat ten sportak 🙂

stefany
31. mar 2011

@steva ďakujem, defekty by nevadili len nech je to kočíkovanie pokojnejšie nie také "dringajúce"

stefany
31. mar 2011

@ewwe ďakujem, u nás sú také cesty, že fakt je to terén nie cesta 🙂)

desmodka
1. apr 2011

baby dnes nam prisiel uni titanium a je uuuzasny, hned sme ho prevetrali a parada 😀, teraz mame tu zelenu podlozku a cervenu sme dostali ako bonus zadarmo 😀 (potesilo)

erika12345
4. apr 2011

Ahojte, mam tiez Casualplay S4 titanum reversea vanicku playmoon. Akurat vcera ho mm doviezol, tak ho studujeme. 😉 Mame problem s vanickou, tu sme v obchode velmi neskumali, skor sme skusali sport. cast, zda sa mi taka volnejsia a trochu naklonena dozadu. Je to take normalne alebo ju mame zle pripevnenu? A este co sa tyka tej teleskopickej rucky, tiez ju mate taku volnejsiu? Nekazi sa to? Len mi nenapiste, ze tento kocik je nanic, lebo mne sa paci a dufam, ze tu vanicku vyriesime..

kucierka24
4. apr 2011

Ahojte, vedeli by ste mi vysvetlit ako mam primontovat dazdnik a hlavne na ktoru cast kocik?? Alebo foto pomoze...dakujeeem 🙂

kucierka24
4. apr 2011

aha uz som si pozrela predošlé príspevky a našla som fotku tak už to mám, 😎
Ešte by som chcela dodať, že predám vaničku s adaptérmi, je to ešte zo staršej kolekcie...Dá sa dohodnúť na cene.... Dávala som pozor, tak vyzerá ako nová... :D

dadulka20
5. apr 2011

Ahojte ,vie mi niekto poradit?kupila som si kocik casualplay s4 2010 aku mi treba vanicku?s adaptermi alebo bez?a ako sa dava prec z konstrukcie ta sportova cast?ďakujem

xlea
5. apr 2011

@dadulka20 vanicku ti treba urcite bez adapterov... sportovu cast jednoducho odcvokujes z konstrukcie... nic zlozite

dadulka20
5. apr 2011

Ďakujem 🙂

erika12345
6. apr 2011

Dievcata, ozaj mi neviete poradit? Mam Casualplay S4 titanum reverse a vanicku playmoon. Mate tu vanicku uplne napevno alebo ked nou pohnete, tak sa vam tiez hybe? A ako je to s tou teleskopickou ruckou? Tiez ju mate trochu taku pohyblivejsiu? Dakujem moc za kazdu radu, neviem, ci to take ma byt...

ewwe
6. apr 2011

@erika12345 vanicka nieje napevno, ma trolilinku volu a hybe sa, no nie moc, a aj ta rucka trochu chodi, ale nie moc

erika12345
6. apr 2011

@ewwe dakujem, uz som nevedela, ci to take ma byt alebo mame chybnu vanicku, tak som rada. 😉 Nechcelo by sa mi teraz cakat na vymenu vanicky, mozno by sme to uz ani nestihli. 😉

sasska
6. apr 2011

@kucierka24 Ahoj, farba tej vaničky je taká ako na fotke?

karmenta
7. apr 2011

ahojte, rozhodla jsem se pro tento kočárek, jen všude na fotkách je kočárek černý a barva je podle vložky. Opravdu se to nedělá v jiné barvě? A jste spokojeni? Např. nepřeklápí se kočárek atd?

laloona
7. apr 2011

@karmenta Ahoj, v jiných barvách se nedělá,ale díky té vložce si ho měníš jak chceš ty. Pouze korbičky a autosedačky mají jiné barvy. Kočárek je fajn, jezdíme s ním i na brusle, je stabilní, jediné co bych asi vytkla je to, že je ve sportáku dítě docela odkryté, jinak jsme spokojení.

karmenta
7. apr 2011

@laloona aha, díky. A dala bys to jako "zimní" kočárek? Budema na sporták přecházet cca v prosinci, tak ted nevím s tím odekrytím ☹

laloona
7. apr 2011

@karmenta já bych se toho nebála, dáš tam fusáček a mimi bude v teple 🙂 a když bude fotkat hodně studený vítr, dás plášťenku 🙂 do sněhu je super, vyzkoušeli jsme to letos na horách

kaceenka
8. apr 2011

Holky prosím Vás, k tomu sportáku. My budeme asi taky přecházet v zimě. chci se zeptat, když dám do sportáku fusak, dáva se ještě nánožník? nebo k čemu slouží nánožník...
Je to super kočárek, včera nám ho přívezli v barvě carbon..Jenom poskládat sportovní část je maturita a ani se nám to nepovedlo ale na to je ještě čas....

mojdend
9. apr 2011

Ahojte tehulky a maminky. Ja velmi rozmyslam o kociku CP, len neviem presne co konkretne vybrat, tak prosim o radu. Potrebujeme vlastne sportak a na zaciatok miesto vanicky by som chcela pouzivat tu autosedacku, co sa da polohovat az do uplneho lahu. kedze sa maly narodi na zaciatku augusta, bude riadne teplo / zijeme v zahranici / , tak myslim, ze vanicku ani nevyuzijem a paci sa mi predstava, ze nemusim maleho stale prekladat z autosedacky a auta do vanicky a naopak, ked pojdeme niekam na prechadzku. takto ho len vezmem, nakliknem z auta a ide sa. okrem toho hladam kocik cim lahsi tym lepsie a brzda na rucke je tiez velka vyhoda. na sportak budeme prechadzat tiez v zime, tak verim, ze ten sportak s nanoznikom posluzi dobre. poradite mi prosim, co vlastne by bolo najlepsie kupit a kde, kedze si to potom musim dat poslat do zahranicia? dakujeeeem 😅

xlea
9. apr 2011

@mojdend ja mam malu narodenu v novembri... s CP sme maximalne spokojni, aj napriek tomu, ze mala je novembrova, tak sme tiez nemali vanicku len Prima easy. Vanicka ako taka nam vobec nechybala. Teraz sme uz v sportaku, Primu mam stale v aute... ja som spoko... a na nete nie je problem najst CP... treba len hladat a studovat

googlik
10. apr 2011

Ahooojte, prosiim, poradte mi. Mam kociar Casualplay S4, kolekciu 2009 a je super... No moj malicky ma 5 tyzdnov a pri prechadzkach mu v hlbokej korbicke svieti slnko do ociciek... Mam tam samozrejme tu striesku, no aj tak mu to svieti a on sa potom mrvi a zobudza... 😖 A v lete to bude uz len horsie... Co mam na to pouzit? nejaky slnecnik? A este jednu otazocku mam 😉 ... co pouzivat proti komarom a ako vozite deticky v hlbokom kociariku v lete... Nie je im tam teplo? dakujem za vsetky rady 😉

mojdend
10. apr 2011

A aky je vlastne rozdiel medzi vajicko prima, prima easy a prima fix? ktore je naj? a treba k tomu este dokupit nejaky ten isofix ci da sa to namontovat do auta aj bez toho?

ewwe
10. apr 2011

@googlik prehod cez to plienku, alebo skus nieco pohladat nejake slnecne clony, teplo im v lete nieje, ak ich neneoblikas ako sneholiakov, proti komarom existuju sietky proti hmyzu na kociky, skus kuknut na nete alebo aj na bazari, predavaju ich maminky
@mojdend vajicko je najmensie, prima easy je vatsia, polohovatelna, ale nie do uplneho lahu! a fix je taka vecicka, ak mas v aute autofix kupis sedacku s fixom a pripinas ju s tym fixom, ak nemas fix pripinas sedacku s autopasmi, rozdiel je aj v cene samozrejme
baby trocha pogooglite, vsetko je na nete aj s obrazkami

ewwe
10. apr 2011

este to obyc. vajicko sa vola zero, potom je to polohovatelne -prima easy 🙂

mojdend
10. apr 2011

takze ziadna z tych sedaciek CP sa neda dat az do uplneho lahu?

ewwe
10. apr 2011

@mojdend prima sa da polohovat, je to skoro uplny lah, ale je tam sklon niekolko stupnov, uplne rovne to nieje

bambulka0406
11. apr 2011

@mojdend ja by som urcite kupila aj vanicku, prima easy je super, ale moj maly sa rad vystiera pocas spanku a v prime ked minule spal som si vsimla, ze sa nemohol ponatahovat. tak zacal plakat. vo vanicke je dietatku isto pohodlnejsie 🙂

kanhwa
11. apr 2011

Baby ahojte, mam na Vas velmi dolezitu otazku.
Ako som sa Vam uz chvalila pred dvoma mesiacmi - objednali sme tento krasny kociar, ktory sme mali vybrany uz dva roky . V akcii za 570 eur trojkombinaciu sportak, vanicka playmoon a baby zero autosedacka. Dna 10. februara. a to s tym, ze je vela objednavok, tak bude az v aprili. po dvoch mesiacoch som to teda zacala nahanat, ze co je s tym, este min. tyzden. dnes som sa dozvedela, ze je problem u vyrobcu a najskor sa vraj dozviem 15. maja, ci vobec kociar bude do konca maja!!!!!! a to vraj tiez teraz nie je iste, ci vobec v maji bude a skor ako v polovici maja sa to nedozviem. som strasne sklamana a nechce sa mi verit, ze taketo nieco je vobec mozne ☹ toto keby som vedela, by sme ho vobec ani neobjednavali. Dokonca mam podozrenie, ze nam ho v zatial nemenovanom obchode zabudli objednat. nechcem im vsak krivdit, preto obchod nemenujem.
Ale otazka na vas je, ci ste si ho v poslednom case objednavali niekto na SK a ci tiez mate nejaky problem s dodacim terminom.
My dokonca ked sme si ho objednavali a pytali sa na reklamacie, tak povedali, ze pre ten pripad maju nahradny kocik. a teraz ked som sa pytala, ako mienia riesit predlzenie dodacej doby s 2 na 4 mesiace tak ze namaju nic ☹
Dajte mi prosim vediet. Vdaka 🙂 ale inak - som strasne nasr. 😠

nienna
12. apr 2011

ahojte, videli ste niektorá naživo tú farbu Violet?? zaujímalo by ma či je skôr do ružova alebo do fialova.....strašne sa mi páči ale ak by som mala chlapca tak sa to asi nehodí 😅