Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

akvy
21. mar 2010

holky, nevím, nečetla jsem příspěvky, ale jestli se ptáte zda s4, tak já jsem s ním naprosto spokojená! Je úžasný, krásně jsem s ním drandila i ve sněhu, nebydlím ve městě a bájo. Když jsem byla těhu, tak jsem hodně ležela v recenzích a jednoznačně vyhrál tenhle kočárek! A vůbec neplánuju kupovat golfky, budeme drandit, co to půjde. Vůbec nelituju investovaných peněz! Jednoznačně doporučuju! 😉 🙂

akvy
21. mar 2010

co se týká primy, tak jako autesadačka v testu vyšla za tři. My máme zero a pohoda. Co vím, tak nedoporučují primu používat místo hluboký korby....jo a my jsme veliký, malá měla při narození 4230g a 52cm a teď jezdíme už bez fusaku a má tam do května hafo místa, pak půjdeme do sporťáku...

akvy
21. mar 2010

jinak občas vozíme malou v autě i v korbičce a teda akorát mě rozesmál ten pás uvnitř korbičky na připoutání miminka, hahaha, nikdy nám nebyl 😀 jinak pláště na kolečka mají na malvíkovi.cz za 450,-Kč

akvy
21. mar 2010

tak rozhodně je casual jeden z nejlehčích kočárků a úzkej teda rozhodně není, xlander má moc otevřenou boudu,je těžší a širší, u jané je prý super ten nomád a já mám fusak origoš od casualu a paráda, teploučký...
a ohledně toho otáčení, dítě vám o to stejně nebude stát, bude chtít koukat okolo sebe a ne na vás a kámoška, co má cortinu, u které to jde, tak to taky nedělá.....nemá to smysl, když svítí sluníčko, hodí plínu

ema.nz
22. mar 2010

akvy:to je super,ze si s nim spokojna 😵 len prosim ta nepis,ze je to jeden z najlahsich kocikov 😉 😀 😀 to si potom vyskusaj napr. concord neo 🙂 a som zvedava co povies potom...

miavin
22. mar 2010

Ahojte - chcem sa vás opýtať - ošetrujete nejak pláštenku? už sme ju raz reklamovali, no mám pocit, že vždy v tých zárezoch ako je poskladaná tak praská.....

katy1979
22. mar 2010

miavin my sme ten problem s plastenkou nemali. mame ju stale poskladanu v tej tasticke a nepraska.

loren
25. mar 2010

ahojte mam casualplay s4 a mam na zadnych kolesach praskliny na gumach v tych oblucikoch /dezen/ mate to aj vy?

eimiky
25. mar 2010

mala som to aj ja daj to reklamovať ak ho máš v záruke

ema.nz
25. mar 2010

loren:mala som to aj ja a v pohode mi to vyreklamovali 😉

loren
25. mar 2010

no ja som kocik kupovala s druhej ruky tak si musim pomoct sama len neviem ci mozem na takych kolieskach jazdit alebo si mam kupit niekde nove gumy a neviete mi poradit kde to kupim nechcem tie original su strasne predrazene 😒

eimiky
25. mar 2010

loren v niektorých bicykliastvach ich majú, alebo ti ich objednajú, tam sú podstatne lacnejšie ako originál

loren
25. mar 2010

opytam sa diky

niga
25. mar 2010

Ahojte, S4 je od zaciatku moj favorit, ale chcela by som poznat vas nazor - najviac sa mi paci v ciernom prevedeni. Bude to prakticke pre dieta narodene v juni? (teplo, vysedivenie farby).

loren
28. mar 2010

este sa opytam davali ste od kolkych mesiacov babo do kocika mne sa to zda este velke tie popruhy na 6 mesacne a to maju trcat nozky ked sedi? predtym som mala kocik kde starsia dcerka mala nohy vystrete a netrcali jej

loren
28. mar 2010

niga mame cierny a je z druhej ruky po jednom dietati a je vyblednuta strieska dost na tmavo sedu a iny ako cierny casual play som ja este nevidela

ema.nz
28. mar 2010

leren:ved nozky sa daju polohovat,to sa da dat narovno 😉 a niga myslela ciernu vanicku a autosedacku 🙂

kratena
28. mar 2010

Loren, já jsem do sporťáčku dala dcerku už v 5 měsících. Jak píše Ema, nožky se dají polohovat, takže jsem v tom neviděla problém.
Jinak hlubokou korbu jsem měla černou a vyšisovaná od sluníčka nebyla ... zato sporťák ... děs běs.

yravas
29. mar 2010

na vlastnej koži máme vyskúšaný CasualPlay S4 - zatiaľ používame iba vaničku a autosedačku Prima - chrobák má ešte len 3 týždne 😀 ale sme maximálne spokojný .... ľahko sa ovláda, dobre vyzerá, malinkému sa spinká dobre ..... takže zatiaľ hodnotím kočík na 1 😀

michaela80
29. mar 2010

ahojte neviete mi poradit niekoho kto predava v Cechach tento kociarik aj velkoobchodne?Dakujem...

katy1979
29. mar 2010

michaela groupfashion.cz.
ale vsak ty mas jane tak naco riesis casual?

michaela80
29. mar 2010

no lebo su blbe ohlasy na Jane tak rozmyslam o stornovani....ale na groupfashion nie je 2010 a nikde som nenasla fotku S4 2010 otocenu na reverse....je to vobec pravda ze sa bude dat otacat sportak...

katy1979
29. mar 2010

michaela je to pravda videla som ho v brne na vystave. funguje to a da sa otacat. my mame este 2007 rocnik tak uvidime ci ho nakoniec predam alebo my ostane. ak ostane nemam co riesit

michaela80
29. mar 2010

ale kde je ho mozne vidiet? myslim ktory e-shop ho ma uz v ponuke....je pravda ze ho este viac zuzili oproti 2009? myslim sportovu cast ?

holis84
29. mar 2010

holky myslite ze nove podlozky do Casuaplay S4 2010 reverse se budou moci dat i do starsiho typu?

http://www.baby-kocarky.cz/detail.php?zbozi=204...

kratena
29. mar 2010

Ahoj holky, tady už je S4 reverse v prodeji a píšou, že šířka sedu je 37cm, ale tomu nevěřim, protože tolik měřil sedák staré kolekce
http://www.baby-kocarky.cz/detail.php?zbozi=204...

kratena
29. mar 2010

Ale cena je stejná, to jsem nečekala.

kratena
29. mar 2010

Joo, tak jsem koukala na polské stránky a tam píšou šířku sedu 34cm ... to je myslim v pohodě. Jinak v Polsku vychází cca na 8500,- to je fakt málo, ale zas co pak s reklamacema, že?

michaela80
29. mar 2010

kratena a kde si ho nasla na polskej stranke za taku cenu..hod mi link...diiiik

kratena
30. mar 2010

Tady to je. Jestli dobře počítám, tak samotnej vychází na cca 8500,- a i s primou easy na cca 11500,- Ale nevíš, jak se to pak dělá s těma reklamacema, to asi nebude jen tak, že?
http://dino.sklep.pl/nowy/s4-casualplay-2010-br...