Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

lodgermaniacka
8. nov 2010

@zajo79 nemôžeš hodit link? mne to vyhadzuje asi všetky S4 a ja sa casualoch nevyznam 😀

zajo79
8. nov 2010

mam ho v albume.

mmacko
9. nov 2010

@zajo79 fiha, to som prekvapena, ze ty mas z neho pocit, ze je dost velky, ja ked som videla s4 reverse nazivo, tak mi pride strasne uzky, max polrocne dieta vo fusaku. Mne to prislo skoro ako polovica klasickej s4.

klarrika
9. nov 2010

@mmacko tiez si myslim ze je malinky, mne osobne sa zda malinky aj klasicka S4 a ten otacavy ani nehovorim 😝 mohli detom dopriat aj viac pohodlia 😒 Ja by som teda toto urcite nekupovala 🙄

zajo79
9. nov 2010

maly bude mat dva roky a v pohode v nom bol. no...do fusaku uz moc asi nie, ale ja ho chcem tak do roka ...maximalne roka a pol veku dietata..takze mne to staci. Otacanie sedacky je veeeelke plus. a ta strieska nema chybu.

akurat chcem si ist este raz to omrknut, aj skusit zlozit.. a pockam si este aka bude kolekcia 2011. zvedavost nepusti. 🙂

petra.happyday
10. nov 2010

Ahojky holky! Poradí mi prosím některá z vás, jak často ke nutné nafukovat a promazávat kolečka u Casualplay S4???

dadous
11. nov 2010

@petra.happyday nafouknem vždycky když se zdaj měkky, a promazavame tak jednou za dva měsíce 😵

petra.happyday
11. nov 2010

@dadous Děkuju za odpověď. A už se vám někdy např.stalo to, že by vám kolečko popraskalo? Možná se vyptávám jako malá holka,ale ráda bych věděla, co mě může potkat 🙂

dadous
11. nov 2010

@petra.happyday nam ne , ale myslím že tu někdo psal že jim popraskaly plaště 😕 nam zatím kočarek drží, tuk tuk tuk 😵

petra.happyday
11. nov 2010

@dadous Tak to jsem ráda...a můžu se vás ještě prosím zeptat, jestli jste si kupovala kočárek úplně nový nebo z druhé ruky a jak jste s ním spokojená? Jinak Nikolka je moc kouzelná 🙂 Já mám termín 6.1.2011 a naše dceruška se taky bude jmenovat skoro stejně Nicol 🙂

dadous
11. nov 2010

@petra.happyday 😅 tady si všichni tykame, jo 😵 ja jsem sportak kupovala novej, akorat korbu a autosedačku jsem koupila z bazarku, a jsem zatím moc moc spokojena 😵 no to je krasny,a ještě kdyby se narodila prvního 😅 taky jsem chtěla dat Nicol, ale nevěděla jsem jestli se to nějak nemusí řešit na matrice 😕

petra.happyday
11. nov 2010

Už se na ní moc těšíme.....konečně se totiž i na nás po dlouhý 7letech usmálo štěstíčko 🙂 Po několika neúspěšných pokusech inseminací a IVF se mi konečně podařilo otěhotnět přirozenou cestou...a to už jsem podle doktorů neměla žádnou šanci otěhotnět právě přirozeně. Tak uvidíme, kdy nás maličká překvapí a bude chtít na svět 🙂 No já jsem si včera zakoupila komplet kočárek od jedné paní, kočárek je ještě v záruce....tak doufám, že nám vydrží 🙂

petra.happyday
11. nov 2010

@dadous Na tu matriku se raději dojdu poradit....nad tím jsem ani moc nepřemýšlela. 🙂

dadous
11. nov 2010

@petra.happyday tak to bych ho ještě před vypršením zaruky dala do servisu 😵 no tak to je parada že se vam to konečně povedlo 😵 my na nikču čekaly 12 let 😅 ja mam pocit že snad ani Nicol není v kalendaři ne?

petra.happyday
11. nov 2010

@dadous A můžu se prosím ještě zeptat, čím že ty kolečka u kočárku promázáváš? Paní od které jsem kočárek koupila mi doporučila nějaký olej ve spreji a nemůžu si vzpomenout na ten název...jsem to ale hlava děravá 😕

dadous
11. nov 2010

@petra.happyday jo jo myslím WD se to jmenuje, a přítel ještě vždycky sunda ty zadní kolečka a namočí ty konce do vazelíny 😵

petra.happyday
11. nov 2010

@dadous Myslím, že v kalendáři je pouze Nikola....takže na tu matriku stejně budu muset. 🙂 a prosimtě ten servis máš na mysli jako tam, kde byl kočárek přímo zakoupený nebo do jakéhokoliv? Vyptávám se jako trdlo, ale fakt s tím ještě nemám žádné zkušenosti a tak Ti budu vděčná za každou radu 😉

dadous
11. nov 2010

@petra.happyday ježiš tak s tím servisem ti neporadím, ale taky tu někdo byl, kdo ho tam daval, až se tu někdo objeví tak ti třeba poraděj, ale hele na zaručaku by mělo bejt napsany kde jsou ty servisy 😵

kristinagabi
12. nov 2010

Ahojte dievcata. Prave vas citam,co treba namazat na tych kolesach... 😅 ?
A mam problem ☹ . Dosiel na S4 a nejak mi to nejde s tym rozlozenim,len velmi tazko. Zlozit sa to da pekne.
Ked stlacim tu sivu paku,nic ine netreba stlacit,nie? Mne sa to podari asi na 10x,neviem,kde robim chybu,alebo mame vadny kocik 😒 ...
Inac je prekrasny,velmi sa mu tesim,len toto ma uz nahnevalo 😠

zajo79
12. nov 2010

pri Matkovi ked som ho chcela, prisla som do predajne a predavacka ho nevedela zlozit a rozlozit.tak som o nom viacej neuvazovala...teraz uvazujem znovu. 😅

ale vraj sa to neako blbo sklada a kamosky nadavaju ze ked to maju nakladat do auta radsej ho nechaju doma. tak neviem... ake mate skusenosti vy?

zajo79
12. nov 2010

@kristinagabi akoze co treba namazat? no... dusu mazat nemusis, ale kde su kovove suciastky..neviem ci to ma lozisko, vsade kde je kolecko namahane.

kristinagabi
12. nov 2010

@zajo79 😀 😀 ,uz som sa zlakla,ze aj to
Pri zlozeni kocika mi nemame problem,len s rozlozenim. No super,ked to ma ist tak tazko,dobre sa natrapim... 😠

sasulla
12. nov 2010

@zajo79 My máme v problémi z rozložením a skládáním, zatím jsme pár krát s mužem zkoušeli a nic moc😝
Ale asi na cesty koupíme golfáče s autosedačkou 😉

rainee
12. nov 2010

@sasulla je pravda ze sa nesklada uplne lahko. moj manzel je sikovnik ma to supsup, ale je to komplikovaniejsie ako u inych kocarov a ja sama by som to urcite dobre nerozlozila/nezlozila 😉 ale som prekvapena ze na taky velky kocar zaberie v aute malo miesta...

sasulla
12. nov 2010

@rainee Plně souhlasím 😉

kristinagabi
12. nov 2010

Asi som na to prisla. Najprv treba zdvihnut zadnu cast sedadla a potom to uz ide lahko...

Mam dalsi problem. Ked nasadim vanicku,tak ta vanicka nesedi pevne na konstrikcii. Je to normalne? Trosku sa hojda,tym myslim hore-dole.

hana33
12. nov 2010

@petra.happyday s tymi popraskanymi kolieskami, teda plastami na nich mam ja skusenost...
ano stalo sa nam to a hned na oboch zadnych kolieskach. dokonca tak, ze ked som dofukovala dusu, tak pretrcala cez plast a bala som sa, aby som nechytila defekt. kupovala som novy kocik, takze bol v zaruke a to sa nam stalo po 9mes pouzivania, ale vymenili nam ich...
gratulujem, ze sa ti to nakoniec podarilo a budes mat dietatko, to je totiz to najkrajsie v zivote🙂

hana33
12. nov 2010

@kristinagabi no so skladanim sme aj my maturovali a nakoniec som to rozlustila ja blba zena 😀 a to sa s tym mordoval moj drahy a moj otec 😀 ale ano, potiahnes sivu packu a zaroven tahas rucku/korman 😉
vanicka sa aj mne tusim kyvala, ale naozaj len nepatrne, takze ja som tomu nevenovala pozornost. niekomu sa nepaci ani to, ze kocik aj peruje, co som zase ja ocenila, lebo nemam rada tvrde konstrukcie.
No ale ak mas pocit, ze ti to tam beha naozaj viditelne, tak to reklamuj... ved u predajcu si mozes vyskusat viacere kusy a zistis, ci je to normal, alebo len tvoja vanicka skratka "nepasuje".

dadous
12. nov 2010

@kristinagabi vanička se nam taky trošku houpala, ale ja si tam nechala ten pasek co je ke sportaku,jak se s ním polohujou zada a nebylo to tak hrozny 😵 a přiznam se ja bych kočar do auta nedala, je fakt dost těžkej, takže tata se holt nadře 😀

sasulla
14. nov 2010

Ahojte 🙂
Dnes jsme měli premiéru v kočárku, jsem maximálně spokojená 🙂 Super se s ním jde, snadné ovládání 😉 🙂