Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

mariannkkaa
2. aug 2012

@monikaaaaa teraz nestiham ale vecer odfotim a poslem foto 😉

pedrita
7. aug 2012

Kupili ste uz niekto ten novy Casual Play S4 Titanium? Teraz su v ponuke v 4 farbach 🙂

pedrita
9. aug 2012

nikto nema? 🙂

desmodka
14. aug 2012

@pedrita ja mam titanium ale iba sportovu cast, preco??

monfeb
14. aug 2012

Ahoj Já měla u syna casual S4 a byla jsem max spokojená!!! Pak jsem ho ještě super prodala, takže mě vyšel za hezkou cenu....Holky a v PL jsou o hodně levnější -pokud máte možnost - i větší výběr barev....M.

gesypa
11. sep 2012

Prosím vás kúpila som si kočík casualplay v akcii 570e, predavačka tvrdila že je k tomu aj nánožník, ale ked sme krabicu otvorili, tak k športovému kočíku je iba také niečo čo sa natiahne na kočík a hore sa to zazipsuje o striečku kočíka, ale to podla mna je proti daždu a nie nánožník. Ako má vlastne vyzerať ten nánožník?

yohagolo
11. sep 2012

ahojte, viete mi niekto z vlastnej skusenosti pomoct pri rozhodnovani, ktory sportovy kocik kupit? uvazujem nad quinny speedi sx alebo casualplay s4 titanium alebo coletto austin...ide mi hlavne o pohodlie moje malej, ktora ma rok a pol uz ako aj o moje pohodlie s kocikom 😀 ktory je najpriestrannejsi a najpraktickejsi? dakujem za kazdu cennu radu 🙂

bubutko
12. sep 2012

Ahojte, dnes mi ma prist Casualplay S4 Uni, tiez kupeny v akcii cely set za 499 ale sportova cast nema nanoznik. Ani neplanujem dokupovat.

kanhwa
12. sep 2012

@yohagolo no tak S4 teda urcite nie, ked ma mala rok a pol, to sa ti donho o chvilu nezmesti pod striesku, strieska je nizko a chrbtova opierka je kratka. kocik je to sice super, ale skor pre mensie deti, moja mala ma 17 mesiacov a uz ho dost dlho vobec nepouzivame, len buginu, ale nechavam si ho este na zimu do snehu.

yohagolo
12. sep 2012

to vazne? a ja som bola v tom, ze je to dost velky kocik .. a este aj krasny :-// a mozem Vas velmi pekne poprosit, nezmerali by Ste mi vysku opierky a vysku striesky od sedacky? to by som Vam bola velmi vdacna ... dakujem pekne

kanhwa
13. sep 2012

@yohagolo zial nemozem ti ho zmerat lebo ho mam poskladany a odlozeny na zimu, to by bolo pre mna dost komplikovane sa teraz ku nemu dostat, ale snad niektora ina kocka ti ho pomeria. ono ten kocik je naozaj krasny 🙂 a je aj dobry. ale pokial nemas extremne malu dcerku tak sa ti podla mna neoplati vyvalovat zan peniaze teraz ked uz ma rok a pol. on ma sice super kolieska terenne a prejdu cez sneh takze na zimu je perfektny a samotna sedacia cast je dost velka, ale prave ta strieska, ktora ma funkciu, ze ju pretiahnes v zlom pocasi uplne dopredu cez diatatko proti vetru alebo prsiplast prizipsujes priamo na nu sa uz vobec neda vyuzit, lebo sa pod nu dieta jednoducho nezmesti ☹ takze skoda ho kupovat, ked nevyuzijes tie funkcie, ktore ma. ja si ho nechavam, ale ratam s tym, ze v zime uz len bez striesky ho budem moct pouzivat .

yohagolo
13. sep 2012

aha, tak to potom fakt sa neoplati ..a moja mala ma 86 cm, takze extremne mala v ziadnom pripade nie je 😀 juuj, skoda, tak som sa nan tesila ☹( no tak co, budem musiet vymysliet nieco ine , ale fakt dakujem za radu zo zivota 🙂 velmi pomohla, srdecna vdaka!

mon173
17. sep 2012

baby, tie nanozniky treba dokupovat zvlast. rozmyslam prave ci ho na zimu budeme potrebovat a ci ho mam dokupit. neviete mi poradit? mala uz bude mat v zime rok aj nieco, tak fusak asi nie.. a neviem ani ci zakryje len nohy, alebo sa da zapnut trosku aj do vysky aby jej tam nefukalo.. dakujem za rady 🙂

lucy_m
21. sep 2012

@mon173 ano, dokupuje sa zvlast. je vysoky. 😀

norcima
21. sep 2012

@gesypa
@mon173 my sme nanoznik tiez kupovali zvlast, ja ho ocenujem teraz ked je uz chladno, tak na malu tak nefuka. A vyzera asi takto https://www.modrykonik.sk/fotoblog/hana33/album...

something
22. sep 2012

@yohagolo Ahoj, my ho mame, nemerala som sice striesku a opierku atd. Ja som to tu uz pisala, tiez som s toho bala ale ked sme ten korciar prvykrat zlozili, sedela v nom rok a pol neter a uplne v pohode...Myslim, ze je ich viac druhov, lebo ten nas nema nejak nizko striesku. A mala je standardne ddieta, ziaden drobec...

kanhwa
23. sep 2012

@something
@yohagolo
baby no akoze ved normalne pod striesku sa zmesti, ale ta super funkcia pretiahnutia striesky dopredu cez dieta vo vetre, dazdi sa ale vobec u vacsieho dietata neda vyuzit, ako ani prizipsovany prisiplast. popisalo sa tu o tom vela uz na tomto fore... inak ten kocik nie je maly ani nic, ja si myslim ze to uplne najsuper kocik, ked ho pouzivas od malicka, ale kupovat ho pre 1,5 rocne dieta su podla mna vyhodene peniaze. ja ked som kupovala buginu tak som pozerala najma na dlzku chrbtovej opierky, aby si mohla pohodlne pospat popripade aj o rok, keby sme niekde na dlhsie isli.

something
23. sep 2012

@kanhwa chapem uz.....to som teda fakt neskusala...ani som nevedela, ze toto je funkcia tej striesky 🙂 ale si prva kto mi to pise, ze vtedy je ta strieska na hovno...lebo to mi nik este nenapisal...vsetci len ze je kratka opierka a ze sa tam dieta nevojde....to je pravda, pre dieta stare rok a pol by som nieco take uz nekupovala....konecne som doma 🙂

yohagolo
23. sep 2012

a je to take podstatne ta strieska? ved kopa inych kocikov to nema tiez...nie?ani zazipsovanie prisiplasta ine kociky nemaju.... ja som bola pre casualplay rozhodnuta, ale ked mi vsetci radite, ze nie...ja neviem a quinny speedi je lepsia v niecom? lebo dlzka opierky je tusim dost podobna a nejake stahovanie striesky tam tiez nie je a ja povazujem u casualplay za velku vyhodu polohovanie packou a nie nejakym opaskom i ked neviem ako ten opasok funguje, ale asi tak jednodcho ako packa nie... ale zase u casuala sa mi zda dieta tou strieskou ozaj malo chranene napr. pri vetrem ze zboku dietatku asi dost fuka do tvaricky.. ja pisem len z teoretickej skusenosti...tak len nahlas uvazujem vlastne 🙂 a dakujem za vsetky rady 🙂)

kanhwa
24. sep 2012

@yohagolo polohovanie je tym opaskom 😉 ale to vobec nevadi. a do tej striesky naozaj zboku fuka, lebo tam nie je napevno, su v nej zboku "diery". ja ho mam a je to super kocik, tak asi by som ti len tak pre nic za nic neradila, ze sa ti ho uz neoplati kupovat 😎 kup si poriadny sportak so stabilnou konstrukciou (ak chces chodit do prirody a tak) a strechou co ti zboku nefuka a dlhou chrbtovou opierkou, co sa da co najviac sklopit do lahu, to su podla mna hlavne kriteria. a este nech je dostatocne siroka sedacia cast, nech sa ti tam dieta pohodlne zmesti aj naobliekane.

kanhwa
24. sep 2012

@yohagolo no a este pre inspiraciu - my sme mali ako druhy kocik obycajny polsky Espiro Magic 4 - nedam nan dopustit, odpruzeny, lahky, prezil s nami vsetko, aj najtazsi teren, mala v nom max. spokojna, z dovodu toho ze CP je tazky pre mna na skladanie a dvihanie do auta tak magic sme vyuzivali aj vyuzivame ovela viac, ale uz sme ho dost ponicili, tak sme kupili este aj buginu na slusnejsie ucely do mesta - no a ta ma chrbtovu opierku asi o 5 centi dlhsiu ako oba nase sportaky. ale to sme fakt dost dlho taku hladali...

boban
24. sep 2012

Maminky prodávám bezadaptérovou korbičku v barvě lima,používanou 1,5měsíce!!! pak jsem si koupila nový kočárek,tak kdybyste měla některá zájem tak si písněte...jen za 1099kč 😵

yohagolo
24. sep 2012

@kanhwa oki, fakt dakujem za polopatisticke vysvetlenie 🙂 dost mi to pomohlo v orientacii a plne suhlasim, este raz dakujem za rady zo zivota, beriem k srdcu 🙂

sisi33
26. sep 2012

Ahojte baby, rada by som pridala svoje skúsenosti s S4. Musím sa priznať,že som od toho kočiarika očakávala viac.
Podľa mna (ale všetko je subjektívne) je sedacia aj chrbtová časť veľlmi krátka. Malinký má iba8 mesiacov a uz mu trčia nožičky aj ked je ta spodná časť zdvihnutá. Ďalej mi vadí, že ak mi zaspí na rukách, neviem si dať ho dať do ležatej polohy jednou rukou - jednou treba totiž držať "gombík" a druhou ju zatlačiť dolu. Tiež výmena kolies je veľmi drahá a nám tie kolieska veru dlho nevydržali. A ked si chcem vybrať fľašku z košíka ked mali spí, tak ho tým väčšinou zobudím, pretože ten priestor je dosť malinky.
Inak nie je problém s manipulácou, vanička je úžasne veľká a po funkčnej stránke je uplne skvelá.
To je samozrejme len moj subjektívny názor, tiež veľa záleží do dieťatka aké maté. /ak ho napríklad neuspávate na rukách, tak ten problém s chrbtovou časťou je pre vás nepodstatný. Alebo ak nechodíte po horách a do prírody kolieska vám určite vydržia dlhšie... a pod./

janulina.k
29. sep 2012

ahojte 🙂 kupili sme kocik casualplay S4 3-kombinaciu farba violet, kedze sme mali mat dievcatko. nuz posledny ultrazvuk ukazal, ze to bude chlapcek a preto by som sa chcela spytat, ci niektora z vas by nechcela, nebola ochotna vymenit faebne prevedenie striesky a vsetkych doplnkov, ktore su farebne a nie cierne. asi by bolo zvlastne vozit chlapceka vo fialovom kociku... 😒 bola by som fakt velmi rada!

leonna
2. okt 2012

tie kociky su urcite roznych rozmerov. myslim ze podla rocnika. my mame starsi typ a je praveze super priestranny. aj hlboka vanicka aj sportiak. no napr. ked som ho pozerala v predajni, tak bol hrozne malicky. vanicka bola neskutocne uzucka...nechapem preco ho zacali robit taky uzky ten kocik....

katkamiki
12. okt 2012

@sisi33 ahoj , prosim ta, chcela by som sa opytat, kolko poloh ma sportovy kocik casualplay s4? Pocula som, ze len dve, uplny lah a uplny sed, je ot pravda? Dakujem

zebra41
12. okt 2012

@katkamiki ahoj, ja mam S4 a ma viacero poloh. je tam akoby taka snurka alebo ako to opisat, ktoru spustis ako chces a tam zaseknes. cize ich mas kolko chces, od uplneho sedu do uplneho lahu

katkamiki
12. okt 2012

@zebra41 aha, super, dakujem pekne, ja som ho kupovala tento rok , tak neviem, aky je to tip, ale nie je to ten titanum, este ten starsi tip, asi rocnik 2011... tak dufam, ze bude mat viacero poloh 🙂 Inak este neviem, ako ho poskladam 🙂