Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

hapkes
10. aug 2009

ahojte buduce mamicky budem predavat casual play s4 v zime este ho pouzivame cize bude pouzivany presne rok ..budem ho predavat s hlbokou vanickou ktoru sme ani nepouzili v svetlo modrej farbe s vajickou prima easy kolekcia aghata ruiz de la prada aj s podlozkou z tejto edicie...plus plastenka...ak budete mat zaujem napiste postu..dohodneme sa o cene...

hapkes
10. aug 2009

a som zabudla plus fusak tiez agatha ruiz de la prada..

monca72
11. aug 2009

Ahojte som tu nová zaregistrovala som sa iba dnes.Predávam kočík casual play s4 šporťák plus vajíčko Primu.Čiernej farby vložka v šporťáku je červenej farby. Kupovaný v.r.2009.používaný 4 mesiace.K tomu ešte doplnky nánožník.originál pláštenka a slnečník.Cena 432 eur.Ak máte záujem ozvite sa.

isifa111
11. aug 2009

Ahojte mamičky,
obraciam sa na vás s obrovskou prosbou hľadám PODLOŽKU do kočíka BLUE TROPIC - VARIANTA 565 (bledomodrá).
Chcela som kúpiť novú, no oznámili mi, že taká sa už prestala vyrábať, nemáte náhodou ponúknuť túto podložku ,veľmi by som ju chcela, v terajšej ponuke nie je taká podložka, ktorá by ma natoľko oslovila ako táto.

posielam link :
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=432312

Pokiaľ by ste k tomu mali aj tašku MAXI BAG kúpila by som aj tú.

ďakujem za pomoc.

Iveta

katarina82
12. aug 2009

Holky pomoooooc, píchli jsme přední kolo na S4 a nemůžu nikde sehnat náhradní duši 😲 Kde se to kupuje? Nebo nevíte, ze kterého kočárku by to mohlo pasovat? Díky moc

eimiky
12. aug 2009

Dušu stačí zalepiť, ak si teda nemyslela plášť.Zalepia ti to aj v nejakom obchode s bicyklami, poprípade manžel by to mohol zvládnuť.Na Slovensku majú duše v predajni predeti, ale to som ti asi veľmi nepomohla...

katarina82
12. aug 2009

eimiky, díky, zkusíme zalepit. Volala jsem do dvou obchodů a ty duše tam neměli 😠

baruskaaa
13. aug 2009

ahojte baby, potrebujem poradit, mam casualplay S6 sportovu cast, po prvom dietati, teraz cakame 2.baby, narodit sa ma koncom januara- a teraz neviem, ci dokupit vanicku, alebo len sedacku prima easy, ktora je vraj celkom priestranna- tak by ma zaujimalo, ci ste niektora vyuzivali sedacku ako hlboku cast aj v zime? diik za odpovede 🙂

janac
13. aug 2009

baruskaa: precti si tuhle diskuzi, nebo tu druhou o tomhle kocarku, to se tu uz resilo.... v lednu do autosedacky na jezdeni venku ..ANI nahodou !!!

habibi78
13. aug 2009

baruskaa, ja som vyuzivala vajicko aj v zime, mala som dokúpený na neho fusak aj deku...ak sme išli autom, tak sme používali vajíčko prima easy, ak som išla niekam pešo, tak som používala hlbokú vaničku....
janac, neviem prečo vo vajíčku v zime ani náhodou?? dôvod? 😖
ja som využívala vajíčko od januára do septembra.....

baruskaaa
14. aug 2009

baby, dakujem za nazory 🙂 , habibi78, ten fusak, co si vyuzivala, to bol origos k tej autosedacke(ani neviem, ci sa take robia) ? takze asi dokupim len to vajicko, ved krpec sa ma narodit 1.2.2010, kym sa dostaneme von, bude koniec februara, v marci ak bude prilis kosa, mam este stary kocik...baby, ak niektora budete predavat autosedacku prima easy v neutralnej farbe a za rozumnu cenu- KUPIM 😉

zuzik_p
14. aug 2009

Habibi, ona janac asi myslela, ze by se v zime venku neprochazela se sedackou. Baruskaaa, ja bych korbicku urcite koupila, prece nebudes chopdit ven na prochazky s sedackou, ta se ma pouzivat jen minimalne na prevoz v aute.

eimiky
14. aug 2009

Zuzik-p neviem či vieš o akej sedačke hovoríš a či si ju aj mala? ale prima je polohovateľná vanička a aj auosedačka.Dá sa polohovať, takže výborá vec, zmestí sa aj fusak, ja som ju využívala do pol roka..Ja mám októbrove bábo a využívala som len primu aj napriek tomu, že som mala aj vaničku.baruskaaa takže primu odporúčam, ale byť tebou si ju niekde v obchode popozerám, poprípade vyskúšam 😉

habibi78
14. aug 2009

eimiky, súhlas....
barusk, no mne primu predali a s tym fusakom, či ako to nazvať... eimiky, ty si to mala tiež, že?

eimiky
15. aug 2009

habibi78 😉 ja som mala tiež fusak oiginál, ale ten ide aj do šporťáku, takže je to taký klasický tvar,nie je nejak špeciálny

janac
15. aug 2009

no ja myslela hlavne tak, ze v mrazech a v chladnu je tam to dite ve fusaku totalne nacpane.. a vlastne se tam ten fusak ani poradne nevejde, obzvlast pokud chcete prez nej dat jeste ten jakoby nanoznik, nebo jak to mam nazvat ten kryt prez nozicky.....tak tedy uz vubec ne.. nemluvim o tom, ze jsem mela pocit ze je mimco nechranene pred vetrem a mrazem.... samozrejme tim nehanim primu easy, tu jsem si obecne jinak nemohla vynachvalit, protoze jak uz pak bylo lepsi pocasi v breznu, dubnu, tak kamkoliv jedete s mimcem , nemusite brat korbu a mimco se krasne vyspinka i v teto sedacce, takze super.... jedine snad ze mi prisla strasne tezká, ale to jsou asi vsechny....

eimiky
15. aug 2009

janac ja som tam mala fusak a aj nánožník a zmestil sa tam úplne v pohode, strieška keď ju viac potiahneš sa pekne sklopí viac dopredu fusak sa dá pekne zdvihnúť ten taký vrch a bábu nefúka.

janac
15. aug 2009

eimiky vim vim.... kocarek jsem pouzivala od narozeni 🙂 🙂 vim o cem mluvim🙂 me se to proste zdalo pro novorozene mimco nevhodne.... nekdy jsme jezdili i dve hodiny venku kdyz mala spala a to bych si tedy v prime v mrazu nedokazala predstavit ...

holis84
16. aug 2009

holky, praly jste pred prvnim pouzitim fusak? ja ho zatim jen vetram nebot ho budeme potrebovat az na podzim ale i tak, praly jste ho poprve nebo ne?

marooshka
17. aug 2009

holis...já jsem fusak neprala 😉

katy1979
17. aug 2009

holis ja som neprala

ema.nz
17. aug 2009

holis:ani ja som fusak neprala 😉

molicova
17. aug 2009

Ahojky holky, rada bych se zeptala. Mam tento kocarek, ale na nekterych mistech ho mam nejak vysisovany. Je to asi normalni u te cerne barvy. Mate to taky tak. Je to takove do hneda. Nevite jestli by to slo treba necim obarvit. Uz jsem ho zkousela rozebrat a jde to krasne, jen nevim co by se na to dalo pouzit. Jo a jeslti je dobra ta velka taska, protoze jsem si ji chtela koupit a prisla mi moc velika. Diky moc

janac
18. aug 2009

molicova: u tohohle kocarku je normalni ze sisuje.... i kdyz ja ho pouzivala rok a ctvrt a nevysisoval... ale zalezi na tom jak s nim clovek jezdi no....

katy1979
18. aug 2009

my ho tiez nemame vyblednutý. a to sme s nim jazdili v zime ked snezilo, prsalo aj v lete na slnku. len striesku sme mali zatiahnutu iba ked malý spal alebo bolo zle pocasie. mozno aj to je dovod preco to nie je vyblednuté.

molicova
18. aug 2009

No ja ho nemam kupovany novy, takze je to mozna tim a hlavne jsem ho kupovala kdyz zacali ty vedra, takze je to mozna tim.

janac
18. aug 2009

no zase tak rychle by to nevysisovalo pri par dnech veder..... holt uz ses nim neco najezdilo a dalsi majitelce holt uz barva nevydrzela no☹
no ale faktem je, ze ja jsem v tech nejvetsich vedrech bud vubec s malou ven nesla a spinkala doma, nebo jsem vozila prez strisku plinku no a plinka ji visela dolu proti slunicku...

lara75
19. aug 2009

ahojte,
som viac-menej rozhodnutá pre S4, ale neviem, či budeme potrebovať vaničku playmoon s fusakom na zimu, alebo stačí aj prima easy (aj do to sa dá vložiť origoš fusak?)? Termín pôrodu mám v januári, určite nebude teplo, tak som bezradná. Zase ako autosedačku potrebujeme, len ktorú? Primu alebo Baby zero? Poradte mi prosíííím ☹

a.j.a.
19. aug 2009

Já už s S4 jezdím druhé léto a na barvě to nejde poznat. Černá je pořád černá.

Autosedačku bych koupila Primu, pže je polohovatelná. My ji taky brali a byli s ní hodně spokojeni resp. malá 🙂 docela dost jezdíme, takže jsme byli rádi, že má pohodlí. Na zimu jsme měla vaničku s fusakem. S Primou jsme jezdívali do obchodů nebo až později, jak se oteplilo, tak někdy na prochajdu. Myslím, že origoš fusak se ti do ní nevejde. Já tam měla flees fusak, co se dává do sedaček.

lara75
19. aug 2009

díky aja, veľmi si mi pomohla 🙂