Ste spokojná s kočíkom Casualplay S4? Kde si ho kúpila?

sabka
3. mar 2007

Ahojte. Mate niekto kocik Casualplay S4? Ak ano ste spokojne? Za kolko ste ho kupili?

aknats
2. máj 2010

ahojte kocky, ja mám predstavu o trojkolieskovom kočíku pre dvojičky, viete mi poradiť

petronelas
3. máj 2010

kuriatko
odmeriam,ale až asi nadruhý týden.nevadí?

kuriatko84
3. máj 2010

nevadí, ďakujem 😉

dadous
3. máj 2010

kuriatko korbička je dlouha 76cm a široka 30cm 😵

kuriatko84
6. máj 2010

dadous dakujeeeem 😉

meinkonka
6. máj 2010

ahojte,
prosim Vas, neviete mi poradit, ako sa uchytava ten pas na regulaciu opierky na sportaku? neviem ho dvihnut do sedu a navod je pisany a kresleny na hov.o. pripadne by ste mi to neodfotili, ako to ma vyzerat?
dakujem pekne

meinkonka
6. máj 2010

petronelas my mame presne taky isty 😉 . a do sportaku som dala maleho akurat dnes, v nedelu bude mat 5mesiacov. a sa mi zda, ze sa mu tam velmi paci, tak uz ho tam asi necham /vytiahla som ho z dovodu, ze nam totalne zmokla cela vanicka 😀 /.

a sportak sa mi tiez zda velmi maly, tiez sa obavam, ze budem musiet kupovat novy 😒

ewwe
6. máj 2010

mein ten pas nikde neuchytavas, proste si ho tahas a povolujes a drzi ho tam ta strieborna spona

meinkonka
6. máj 2010

ewwe ale ked montujes sportak, tak to musis nejako prevliect jednu sponu cez druhu. tak to aj mam, ale sportak sa mi da dvihnut len do pololahu 😕 nemozes mi to odfotit prosiiiiim

ewwe
6. máj 2010

mein nemozem, lebo sportak je v pivnici, mozno zajtra, ked chces dat do sedu tak tahaj tu snuru-pasik a tym sa ti bude dvihat opierka, takaj az kym to ide, potom ked chces dat do lahu, tak stlacis tu striebornu sponu a tlacis opierku do lahu, kym to ta uchytka na tom pasiku dovoluje

meinkonka
7. máj 2010

ewwe ja viem, ze to tak ma byt ale ono to nejde. asi mam ten pasik nejako zle uchyteny, lebo potiahnem ho, uz je na doraz a opierka este takmer v lahu 😕

ewwe
8. máj 2010

mein tak som ti to vyfotila z jednej aj druhej strany

ewwe
8. máj 2010

takto

ewwe
8. máj 2010

a takto, dufam ze to nejak je vidiet

meinkonka
9. máj 2010

ewwe dik, si zlata. ale nakoniec som vcera na to sama prisla. ja som to totiz nemala prevlecene popod opierku cez tu latku a prihacknute na druhej strane. mne tam ten pas len tak visel na pravej strane. takze uz je to ok a veeelmi jednoducho sa s tym manipuluje. este raz dik za ochotu 😉

ewwe
10. máj 2010

😉 ok

ta manipulacia je fakt jednoducha, kamoska ma chicco a co ta sa narobi ked chce dat malu do sedu

sayast
11. máj 2010

ahojky holky,
potrebuju radu. uvazuju nad timto kocarkem,ale nevim jestli se mi vejde do vytahu. abych projela je sirka dveri 64,5 cm. na netu udavaji ze s4 ma rozpeti kol 63 cm. nemohla byste mi to prosim nektera zmerit od vnejsi strany kolecek jestli projedu?
moc dekuju 😵

ewwe
12. máj 2010

say ak mate vytah, taky klasicky mrnavy ako vo vatsine panelakov, tak aj my mame taky a vojdem sa s kocikom, sice len tak akurat ale vojdem

petronelas
12. máj 2010

ahoj holky.
prosím o radu,jakou máte sítku-moskytieru na kočárek casualplay s4?
a je to vůbec dobrá věc?

katy1979
12. máj 2010

Petronelas my sme mali univerzal emitex a ked nechavas maleho spat sameho vonku ci na zahrade alebo balkone tak ju vyuzijes.

verunbarun
12. máj 2010

Ahoj holky,moc Vás prosím,poraďte(nejlépe vyfoťte)jak se upíná Playmoon korba do auta.Nějak to nemohu nikde najít ☹ Nechci to nějak upínat podle svého,abych to nedělala špatně 😉 .Díky všem za pomoc 😎

dadous
12. máj 2010

veru, je to nekresleny na tom pasu v korbě, jak ma mimčo okolo bříška 😵 zahakne se to jen do těch přasek jak je ve předu a vzadu 😵

verunbarun
13. máj 2010

dadous : děkuju moc,jsem ten pás nikdy nepoužila,tak jsem to neviděla.Díky a hezký den 😉

dadous
13. máj 2010

veru my jsme taky shaněly info a pak jsem to objevila uplně nahodou 😀

matulda27
14. máj 2010

Ahojte baby! Chcem sa spýtať či nemáte náhodou na predaj podložku do casualplay S4 zelenej farby pretože v obchode už nie je a ani už nebude skončila výroba a ja ju veľmi súrne potrebujem. Ďakujem

matulda27
14. máj 2010

Ak náhodou máte tú podložku na predaj pošlite mi mail matulda@zoznam.sk Ďakujem

erytrea
14. máj 2010

tak my uz mame od vcera S4 objednany juchuuuuuu 😵 😵 😵 😵 😵 taaaaaak sa tesim, asi za dva tyzdne by mal byt 😎 😎 😎 😎 😎 aj cenu sme super dohodli 😵 😵 😵 😵

zuzulik82
14. máj 2010

erytrea, my sme si ho vcera priniesli domov 😀 tiez sme cakali dva tyzdne a vcera som sa tesila ako blcha 😅 a akej farby mate objednany?

erytrea
14. máj 2010

zuzi vanicku playmoon vo farbe lima, vajicko zero to sme nechali cele cierne a sportak tiez s vlozkou vo farbe lima, + doplnky tasku, slnecnik a nahradne koliesko lebo zevraj to byva najcastejsia reklamacia, vy mate aky?

lafemme
14. máj 2010

Ahojte, my jsme ho měli hned na druhý den od objednání 😉 Korbičku máme červenou, spor´ták čistě černý, tam jsem žádnou vložku nechtěla a Primu Easy - Letras Negras 😵