Ste spokojné s kočíkom Casualplay Vintage Reverse?

patusik
14. sep 2007

...ako ste s nim spokojne, resp. poprosim odkaz na nejaku diskusiu o tomto kociku.Dakujem 😉

andy.a
14. sep 2007

a ty máš taký kočík??
My máme S6...bol by ÓK,keby nebol taký hrozne ťažký...18 kg vanička+podvozok+5 kg dieťa.. 😒

patusik
autor
15. sep 2007

Nie ale rozmyslam nad jeho kupou ked maly uz bude hopat. Inac Andy ako ste na tom s cirkusovanim? My uz lepsie, uz aj do kocika chceme ist.Tuk tuk musim poklopat, aby som to nezariekla....

petrunka_01
16. sep 2007

🙂

tribitka
17. sep 2007

ja som kúpila sestre S4, velmi si ho chváli, ja si tiež plánujem kúpiť taký istý....je ťažší ale je pevný, nestalo sa , žeby sestrina ročná neter sa z neho vyklopila, je stabilný a to v nom vyvádza poriadne.... 😀

zen
29. jan 2008

Tak holky chtělo by to oživit tuhle diskusi ne? Nikdo nezvažujete tento kočárek? Prvně jsme chtěla S4, ale nakonec jsem změnila názor a chtěla bych Vintage reverse 🙂 Velmi ho zvažuji... manžel by byl sice pro S4, ale naštěstí mám poslední slovo - v dobrém. 😀 Tak holky zkušenosti sem. Vím, že ho moc lidí nemá, spíš ty S4ky.

ygreen
4. feb 2008

ahoj Zen 😉 taky se mi vintage reverse moc líbí - je za dobrou cenu a o polovinu lehčí než S6. Musím ho ale nejdřív pořádně okouknout 🙂

andy.a
4. feb 2008

teraz som si spomenula,že pred S6-kou,ktorú máme,som si v Babymarkete skúšala aj Vintage Reverse..viac sa mipáčil..či bol ľahší,som si veľmi nevšimla..ale odradilo ma,že ani predavačka nevedela na ňom preklopiť rúčku..) 😕

dizajnovo sa mi páči aj Play Agatha.. 🙂

pammy
22. sep 2008

Ahojky 🙂
Chcela by som sa opytat, ake mate skusenosti aj s kocikom CP Vintage, prip. Vintage Reverse, nenasla som na neho privela recenzii. Mohol by mi niekto poradit? Chcem ho kupit aj s vanickou a vajickom.
Dakujem.

krista
22. sep 2008

pammy • Dnes v 15:44
Ahojky 🙂
Chcela by som sa opytat, ci mate skusenosti s kocikom CP Vintage / Vintage Reverse 2008. Mohol by mi niekto poradit? Chcem ho kupit aj s vanickou a vajickom.
Dakujem.

tekvica • Dnes v 15:52
pammy,
vraj sa s nim zle chodi, clovek zakopava o kolesa, velmi drnca- to som vycitala , skusenost nemam, ale pekny je, to je pravda 🙂

skus na emimino.cz, tam je vela recenzii na kociky.

pammy • Dnes v 16:54
Dakujem, idem si precitat. Papa.

krista
30. okt 2008

yasmin07 • 1d • Včera ve 23:08
Ahoj, jaké máte zkušenosti s Casualpkay vintage? Ráda bych pořídila nějaký lehčí kočárek do města, ale zdá se mi dost malý..hlavně úzký ☹

luckahr • 2d • Dnes v 10:32
yasmin, my jsme teda maximálně spokojený a úzký mi nepřijde vůbec 😕 🙂 jezdili jsme s nim i po pláži, i po lese, super. A rozložim ho jednou rukou. Takže já doporučuju

amelie001
3. nov 2008

Vím že je brzo,ale taky se nám líbí vintage reverse. 🙂 Musíme ho někde okuknout,protože všude jsou S4 nebo S6.

krista
9. mar 2009

frankie • 1d, 484tt • Včera ve 21:01
Ahoj holky, máte některá zkušenosti s tímto kočárkem? Moc děkuji za odpověď.

frankie
10. mar 2009

Nemá sporťák Casual moc krátkou zádovou opěrku? Sháním větší spor´ták pro prcka bude mu 6 měsíců a má 9 kg 🙂

zen
14. mar 2009

Já tento kočárek mám a jsem s ním stále spokojená. 🙂 Malá v Primě jezdila do ledna (do 7 a půl měsíce) naprosto v pohodě, pak šupajdila do sporťáku. Kdybych nenarazila na golfíky co mě učarovaly, trak bych kočárek nikdy neprodávala. Ale změna kočárku mě láká, takže ten svůj srdeční zázrak prodávám. Kdyby měl někdo zájem kukněte na bazar. 😉
https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

martinano
25. jún 2009

ahojte
my sme tento kocik dostali,ale sme uz velky,takze pre nas uplne nevhodny darcek posuvame dalej, chceme predat ak by mal niekto zaujem predam za cenu pouzivaneho, pritom je uplne novucky s plnou zarukou

matja
2. júl 2009

Ahojte, na tejto stránke http://www.groupfashion.cz/tech.php?key=vintage... som čítala, že prestaviteľná rukoväť je využitelná pri cestovaní výťahom, mestskou dopravou atd., kočík však nie je vhodný na jazdu v opačnom smere!!! (s 3 výkričníkmi) Ale prečo? Ja som ho chcela kúpiť práve kvôli tomu. Je tu niekto, kto vozí dieťa v tomto kočíku aj proti smeru jazdy?

petrastudent
2. júl 2009

Ahojte ma jsme ve fázi nového snažení o mimi a tak pokukuji na kočárky- mám vytyčené co kočárek musí umět a podle toho hledám.
Ale zpět k tématu- nevím zda se vitang reverse dá ještě vůbec nový koupit- je to stará kolekce- novější je vitang a vitang 2. Vitang nemá přehazovací rukojeť- takový jen obyč sporťák. A vitang 2- (moje volba) má otáčecí celou sedačku- což je super. Zkoušela jsem jezdit s reversem- s přehozenou rukojetí- a mě to nešlo- v předu jsou dvojité kolečka o ty jsem zakopávala, když nebyly zaaretované nešlo skoro vůbec manévrovat- výjezd na obrubník. Takže já bych takový asi nikdy nechtěla- jelikož tu přehazovací rukojeť nevyužiji. Ale ta otáčecí sedačka je super- ale ještě jsem s ním nejezdila, nezkoušela otáčet, prostě nic. musím ho jít okouknout do obchodu.

jina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marfic
31. júl 2009

ahojte, aké máte skúsenosti s Casualplay vintage, pretože by som ho chcela kúpiť. Niekto tu písal, že je malý, my by sme potrebovali niečo väčšie, lebo malý má 5 mesiacov a 10 kíl a naša vanička má presne takú nosnosť. Chcela som niečo ľahšie ako s4 a s6. Ešte ak ho niektorá máte, dá sa dať do ľahu? lebo by sme ho chceli aj na spinkanie. V predajni mali len s6 a predavačka mi nevedela odpovedať. Ďakujem.

miti
1. aug 2009

vintage reverse je mensie ako vintage easy

petronelie
1. aug 2009

marfic, já si ten kočárek jdu dneska obhlédnout k jedné paní, beru i malého, který není sice těžký, zato je dlouhý. Dám ti vědět,ano?

dorotka
1. aug 2009

mne v jednej predajni hovorili ze to bol najreklamovanejsi kocik aky mali ale bolo to pred rok a pol tak neviem

ada32
1. aug 2009

marfic aj ja som chcela vintage.
nakoniec som sa rozhodla pre jane,chodila som s metrom po predajniach a co do komfortu na spanie u mna vyhral jane nomad.bol dlhy siroky a priestranny v porovnani s vintage.
vaha ma zaujimala tiez,lebo vela jazdim autom a prave ten jane mal na nete uvadzanu asi najnizsiu vahu.
myslim,ze to je 8kg.
prave vintage reverse som velmi chcela a ked sme ho uz boli takmer kupit,tiez som zistila,ze s prehodenou ruckou zakopavam a to dost vyrazne,operadlo bolo kratke a mal velmi forovu brzdu.tak som im ho nakoniec nechala v obchode.dizajnovo krasny kocik ale dost nedomysleny. 😒

marfic
1. aug 2009

petronelie budem len rada
obyčajný vintage nemá prehadzovateľnú rúčku, tiež som bola s metrom v predajni, ale nemali ho 😖 , uvažujem nad ním, lebo teraz majú výpredaje a je ešte cenovo dostupný, jané je už pre mňa drahý, hlavne keď už jeden kočiar mám a športová časť síce ide dať do ľahu, ale nožičky trčia, lebo sa nepolohujú, tak sa mi zdá, že je to dosť nepohodlné. chcem ho aj na zimu, tak teraz neviem, či nekúpiť radšej niečo iné...ukazovali mi kočiar zopa fusion, ale tam zas nie je okienko a na malého neuvidím . aj s6 majú v akcii, ale tam zas treba dokupovať všetko zvlášť--nánožník, podložku a je oveľa ťažší.

marfic
5. aug 2009

tak som si ho bola pozrieť a som sklamaná
ada, mala si pravdu, je naozaj maličký, môj skoro 6 mesačný chlapček tam bol nadoraz a nejde dať do celkového ľahu, takže musím sa poohliadnuť po niečom inom ☹

petronelie
7. aug 2009

Ahoj holky,
marfic, i já jsem si byla Vintage prohlédnout a byla jsem zklamaná.Kočárek je malý, pěnová kolečka (byla jsem se kouknot na rok starý) byla poničená a vůbec celkově mi ten kočárek připoměl golfky.Takže nakonec vyhrál x-lander 🙂 Chtěla jsem bytelný kočár, tenhle mi připoměl golfky a ty naše od Chicca jsou proti tomuto naprostý luxus.

marfic, když už bude malému půl roku,nemusí být úplně do lehu. Stačí 150 stupňů a více...prostě takový pololeh.

marfic
8. aug 2009

tak už som si vybrala, nakoniec to bude predsa len jane, lebo je asi najpriestrannejší a našla som super cenu za nový -rovnaká ako za vintage

isifa111
11. aug 2009

Ahojte mamičky,
obraciam sa na vás s obrovskou prosbou hľadám PODLOŽKU do kočíka BLUE TROPIC - VARIANTA 565 (bledomodrá).
Chcela som kúpiť novú, no oznámili mi, že taká sa už prestala vyrábať, nemáte náhodou ponúknuť túto podložku ,veľmi by som ju chcela, v terajšej ponuke nie je taká podložka, ktorá by ma natoľko oslovila ako táto.

posielam link :
http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=432312

Pokiaľ by ste k tomu mali aj tašku MAXI BAG kúpila by som aj tú.

ďakujem za pomoc.

Iveta

atemi
27. aug 2009

Ahojte mamicky.
Nakukla som sem, pretoze predavam 4 mesiace pouzivany Vintage2 (maly uz nechce byt v hlbokom, aj autosedacku potrebujeme novu a sportovy nevyuzijeme, pretoze mame vozicek za bicykel, ktory pouzivame aj ako kocik, ked ideme do terenu a do obchodov a tak si kupim lahucke golfky - hrkalky 🙂...
Len pre info - Vintage2 je dost vylepseny oproti Vintage. A v ziadnom pripade by som si nekupovala Reverse, pretoze ked pretocis rucku je ten kocik skoro neovladatelny - v predu kolieska co su na sirsie a v zadu otocne, ktore ani po zablokovani samozrejme nie su take pevne ako ked su napevno. Skusala som s takym kocikovat a hroza. Preto jednoznacne odporucam Vintage2, ja som bola max. spokojna, sice sportovu cast sme este vobec nepouzili, ale podvozok, vanicka a sedacka super. Ked som ho kupovala, prestudovala som kopec veci o kocikoch a tento je jeden z mala, co ma skoro vsetko co som chcela aby kocik mal (je lahucky, jednoducho zlozitelny, sportak sa da nakliknut v oboch smeroch, naklikavanie je uplne jednoduche, strieska sa da preklopit az dopredu proti slnku, da sa polohovat az do lehu, ma obrovsky nakupny kosik, na madle je klbik, takze staci odopnut jednu stranu,... atd). A super vyzera! 🙂 A to nehovorim len preto, ze ho predavam, bude mi za nim smutno 🙂 Ak by ste mali zaujem, kuk https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

jituliiinka69
18. jún 2010

prosím hodí se casualplay vintage z roku 2007 pro více než 2letou dceru?Potřebuji to do 3,5letnějaký sporták poradte.děkuji JITKA