Stokke V6 alebo Mima Xari

sreni18
26. feb 2019

Dobry den mamicky,
viem, ze to uz to bolo ale nevieme vybrat kocík? Nemal náhodou niekto obydve? Ktorá je lepsia?
Dakujem, pekny den 🙂

naty1511
27. feb 2019

@sreni18 My máme Mimu a som maximálne spokojná 🙂

sreni18
autor
28. feb 2019

dakujem za odpoved 🙂
@naty1511 mozem sa pytat este? Cez striesku sa tam nefúka vietor?

naty1511
28. feb 2019

@sreni18 Nie, jednotlivé diely striešky sa prekrývajú takže žiaden vietor neprejde 🙂 nám sa malý narodil koncom novembra minulého roka takže ho využívame celú zimu a nemôžem naň povedať nič zlé. Akurat v snehu sme sa občas potrápili ale to je tak s každým kočíkom čo má menšie a otočné predné kolieska, tie sa ale samozrejme dajú zamknúť aby sa netočili a problém vyriešený 🙂

sreni18
autor
28. feb 2019

@naty1511 dakujem Vám velmi pekne 🙂 Neviem ci kúpit Mimu alebo Stokke V6, preto sa pytam.

naty1511
28. feb 2019

@sreni18 vôbec nie je za čo 🙂 jasné ja som volila Mimu hlavne kvoli dizajnu ktorý ma veľmi oslovil 🙂 ale rovnako spĺňa účel a sme s ňou spokojný. Už sa neviem dočkať mája keď vytiahneme športovú časť 🙂 ale tiež som sa rozhodovala medzi Mima, Stokke a Joolz

sreni18
autor
25. jún 2019

@naty1511 dobry den, vedeli by ste poradit? Kupili sme mimu a chcela by som Vas pytat / mozno viete/ ci sa do sport. pasuje elodie details vlozka? A este neviete kto sije letne a zimne sety? Dakujem 😉

naty1511
26. jún 2019

@sreni18 S tým vám veru nepomôžem, ja som kupovala jednu štartovaciu sadu s kočíkom a potom som si ešte jednu odkúpila, ale vždy originál. Odporúčam stránku “Aladin.sk” keď napíšete ochotne odpovedajú, poradia, objednajú 🙂 ja som si cez nich objednavala predné kolieska čo sa inde nedajú ľahko zohnať, aj náhradné kožené návleky na madlá... 🙂

sreni18
autor
27. jún 2019

@naty1511 dobry den, dakujem Vam, ze ste pisali. Aj ja som chcela kupit Ciernu startovaciu sadu ale je vsade vypredane uz vyse mesiac 😣 bude az koncom jula. Skusim ich opytat. Pekny slbecny den prajem 💗

naty1511
27. jún 2019

@sreni18 Určite im tam napíšte alebo zavolajte, myslím že oni žoženú všetko 😊 nemáte začo, pekný deň 😊