Sú trojkolesové golfáče stabilné?

andyika
12. sep 2009

chcela by som rady a aj skusenosti od mamiciek, ktore prave taketo trojkolesove golface mate. mne sa paci moon buggie, ale tak isto vyzera aj omnia, alebo zopa alebo mark. no a zaujimala by ma hlavne stabilita, predoze moje dieta sa dost mrvi v kociku....no a ci nie je problem s tymi malymi kolieskami na mokrom terene alebo dokonca aj v snehu.
dakujem, budem rada za kazdu odpoved

katy1979
13. sep 2009

andyika my sice nemame moona ale mame trojkolku golface a stabilita je uplne ok. na mokrom terene sa to da tiez. sneh to uz je horsie. ak ho je vela tak mas smolu, teda prejdes ale narobis sa ako kon. ale to mas asi uplne jedno ci su to golface alebo normalny kocik. moj synator je schopny visiet cez bok kocika ale kocik sa neotoci.

vladkaz1
13. sep 2009

Adinka ja som mala moona ,nic moc najdi si tu temu moon buggie myslim ,ale ja som nebola vobec spokojna mala sa mi v nom prekotila ☹ nieje stabilny, stalo sa to vela babam , teraz mam britax verve ,tak isto nestabilny ale uz dosluzi... ale nas je materialovo kvalitny oproti moonu to je taky kocik akurat na nakup .. ja by som si ho uz nikdy nekupila

andyika
autor
13. sep 2009

vladka, no prave toho prevalenia sa obavam,....no neviem, asi skoncime pri nejakej stvorkolke, aj ked mam na trojkolku slabost,....nuz, pri druhom dietati si kupim fakt nieco lepsie, ale teraz ked maly ma uz skoro rok, tak som chcela len nieco male sikovne,
diki za rady 😉

sissik
13. sep 2009

pri vybere kocika som skusala jednou rukou manevrovat 3-kolku a 4-kolku. pri zdvihnuti zadnych kolies do vzduchu sa 3-kolka tak naklanala do stran, ze som sa rozhodla nekupit. a to bola prazdna, treba si predstavit, ze je tam take 8kg mimco a 3 kg nakup. celkovo sa mi 3-kolky zdaju nestabilne, hlavne pri prechadzani vysokych obrubnikov, co je na svk zial specialita 😠
no a videla som, ako jedna mamicka takmer vyvratila 3-kolku s dvojickami, ked schadzala z obrubnika. to som mala dost 😲