Světlý versus tmavý kočárek. Co je lepší?

ajsbirka
28. okt 2009

Ahoj, poradí někdo ohledně barvy kočárku ? Zalíbil se mi kočárek od Bebe confort - High trek , ale váhám mezi oranžovou nebo hnědou barvou. Víc se mi asi líbí světlejší, ale co jsem zatím četla, někdo je proti kvůli lehčímu zašpinění ( což dle mého názoru je na tmavším vidět také ), nebo že na světlejší kočárek v létě jdou breberky. Na druhou stranu se v něm dítě "neupeče" až bude pražit sluníčko ( termín porodu březen 2010) . Jak jste na tom vy ? Máte zkušenost ? Co byste doporučily ? Předem díky.

holis84
28. okt 2009

ahoj sla bych do tmavsiho hnedeho, na oranzovy ti budou litat muchy a budes nastvana, vlastni zkusenost ☹ v lete miminko stejne nemuzes dat na prime slunce tak se nemusis bat ze se ti tam bude pict. mimo jine tmavsi je lepsi kdu\yz kocarek davas do auta tak to nepujde tolik videt kdyz se zaspini 😉

iinuska
28. okt 2009

aj ja som skor za tmavsi.Ja mam kombinaciu tmavohneda s oranzovou.Ale viac je tam tej tmavej.A s tymi muskami v lete to dobre holis napisala

soanpe
28. okt 2009

he,tak já jsem exot 😀 mám tyrkysový kočár 😎

marselina
28. okt 2009

tak já mám bledunko modrý,hluboká korba v pohodě,nešpinila se a ani mušky mi na něj kupodivu nelítaly,ale ten sporták 😒 docela mazec,stačí dát mimču rohlík a těma ubablanýma ručičkama tam zůstávají fleky,které neočistím běžně hadříkem,ale musím celé vyprat 😠 ,ted mám golfáček černý,a zatím pohoda.

beruska2x
28. okt 2009

tmavy, jednoznacne.. mam bilocerny a spokojenost..

luucia
28. okt 2009

ajsbirko, já měla bébé confort hlubokou korbu světle krémovou a nebyl žádný probém 😉 je ošetřená, takže stačí vlhkým hadříkem otřít a jakákoliv skvrna je pryč 😉 a sporták si pak můžeš koupit zase jinou barvu..to už mimi pořád něco jí a patlá, takže se častějc zašpiní 😝 ale zrovna tenhle sporták se jednoduše svlíkne a vypere 😉

bubosek
28. okt 2009

mám kočár červenobéžový, dost světlý, breberky mi na něj lítaly jen v parku u jezírek a mám pocit, že proto, že ta korba byla prostě prohřátá sluníčkem, nešpinila se mi a když tak jsem přejela mýdlovým hadříkem a bylo čisto.Na sluníčku dítě spát nenecháš, ale někdy taky budeš chodit na procházky a to pouze ve stínu dost dobře nejde. Ted má golfáč - černý, malej v něm nejí a stejně je jako prase, fleky jsou strašně vidět. Nicméně si myslím, že obojí má svoje pro a proti a vybírala bych tu barvu která se mi více líbí 😉

soanpe
28. okt 2009

na černé je vidět taky špína. a některé kočárky mají povrchovou úpravu,aby se snadno čistily.

lamarika
28. okt 2009

Já si myslím, že je to otázka spíš vkusu maminky. Ono je jedno jestli je tmavej nebo světlej, tak jako tak některý skvrny jsou vidět a čas od času se musí vyčistit. . . Žádná barva nemá ideální vlastnosti, takže bych si vybrala tu co se mi bude líbit 😉

kutcher
28. okt 2009

Ja mam kombinaci modre a stribrne a na tom svetlejsim ta spina je fakt desne viditelna -
a coz o to mouchy, ale oranzovou maji rady vcelicky a dalsi titerny hmyz

ajsbirka
autor
28. okt 2009

holky, díky všem za odpovědi. nedá se nic dělat, budu se muset zajet podívat na vlastní oko i na ten hnědý ( oranžový už jsem viděla) a pak se rozhodnout. spíš než špína , která se dá umýt by mi asi vadily ty breberky, ale to těžko odhadnout jak moc by po tom oranžovém "šly" . ještě jednou díky.

lennis
29. okt 2009

myslím, že je to jedno, zašpinění se nevyhneš u žádný barvy - boty s bahnem v tuhle dobu apod...řeším to bavlněnýma vložkama ušitýma na míru, jedna byla ve výbavě a jednu jsem si nechala ušít, hodím do pračky a špína je pryč, lepší než furt drhnout kočárek, taky je dobrý koukat na materiál kočárku, jak se udržuje látka... 😵

sasiki
29. okt 2009

dôležitejší je asi dobre čistiteľný materiál, než farba - až na tie mušky, ale s tým skúsenosti nemám 🙂

lennis
29. okt 2009

na zelený až žlutý jde všechen hmyz

ejaja
29. okt 2009

zkoušela jsem kamarádky světle zelený kočárek a v lese se kolem nás udělal tak šílenej roj všech možnejch létajících potvor, že měl nějaký mrňous i v pusince. děs! ☹ volila bych tedy tmavou. i kvuli doplnkum. 😎

berus222
29. okt 2009

my mame bledo zeleny a naozaj vozim vsetky muchy 😒

lillie79
29. okt 2009

ahoj,
skor by som riesila material ako otazku, ci svetly alebo tmavy... ja mam oranzovo-sivy, ale aj to preto, lebo krajsie farby v jane nomad 2009 nemaju ☹ tiez sa mi paci sivo-zeleny, ale material sa mi zdal byt velmi jemny a teda by bol ihned spinavy a cistit to kazdy den by ma veru nebavilo...

ja som za pestre a pekne farby. urcite by som nekupovala tmavy a ked sa rozhodnes, tak nech ma dve farby ako napr. ja mam sivo-oranzovy... sivy by som nebrala vobec.

musko
30. okt 2009

my máme svetlohnedú s bežovou- Maritu - všetko na nej vidieť, je háklivá na údržvu. Šporťák máme Jané čierny a do lesa sivo-modrý starý XA po prvom synovi.