Taga - kočík a bicykel v jednom. Nechceli by ste?

betka1
8. júl 2009

Ked vyhram v sportke, tak si taky kupim. Teraz mozem len slintat 😝

https://www.youtube.com/watch?v=cdzKnW2noVI


http://www.taga.nl/default.asp

danka5
9. júl 2009

Je super! Tiež by som ho hneď brala! V Nemecku stojí komplet set 1800 EUR. Že by som si konečne podala loto?!

deina
9. júl 2009

To je uplne uzasne!!! 😅

noe
9. júl 2009

Tak toto vyzera uplne super 😀 ked to bude aktualne, tak mozno pouvazujeme. A zase nieje to az take drahe. Si zoberte kocik vyjde 30 a toto je raz tolko, lenze je v tom aj bicykel 🙂 A teraz je to novinka. O rok, to bude o par tisic lacnejsie 🙂 🙂 🙂
Ale konecne vymysleli aj nieco prakticke a moderne 🙂 velmi sa mi to paci

dosa
9. júl 2009

moje nervy - to je super napad 🙂 a clovek by povedal, ze uz bolo vsetko vymyslene 😀 buduci rok by sa mi take cosi aj hodilo, uz teraz aby som zacala spracuvat manzela 😎 ak si to nahodou niekto zadovazi, dufam, ze tu dovtedy najdem nejake postrehy a pripomienky.

betka1
autor
9. júl 2009

na anglickom ebay sa to predalo za 1050 libier(okolo 35000Sk), nove. To je zatial najnizsia cena, co som videla. A maju zacat vyrabat aj verziu pre dve deti.

dosa
9. júl 2009

na tej stranke taga.nl je aj verzia pre dve deti - v sedakoch za sebou, alebo v takej akoby ohradke oproti seba. a bola tam aj moznost osadit vajicko - tusim maxi cosi 😉

albireo
9. júl 2009

dizajnovo je to velmi pekny kusok, ale ta cena mi pride dost mimo. v rovnakej cenovej hladine sa da zohnat nieco taketo a v pohode sa tam odvezu dve deti za kazdeho pocasia
http://www.kangaroobike.com/

trixi
9. júl 2009

Nadhera. Hodil by sa. Ale radsej pouzijem tie peniaze na dovcu. Maly vyrastie aj bez Taga. Keby som to vedela skor usetrila by som na sportovom kociku, sedacke na bike, kolfacoch a mojom biku. Ale ak by sa nasiel sponzor, tak veru neodmietnem 😀

dosa
9. júl 2009

ale neviem ako by som na tom kangaroobike isla do obchodu? to by som musela ten bajk nechat pred obchodom a dieta zobrat na ruky. a u nas na SK by som to teda pred obchodom radsej nenechavala 😀 ved je k tomu tagu tiez strieska a kryt do dazda 😉

libka1
9. júl 2009

paradicka 😵

petrastudent
9. júl 2009

Tak to je supr vychytané kdyby se to dalo polohovat- snad by jsme si našetřili. Možná za pár let bude více takových vychytávek. A levnějších. 😉

standu
10. júl 2009

petra ale ved da sa to polohovat...len ma babo nozky hore 😉

matof
26. nov 2010

Ahojte,

Rad by som spravil takú malú anketu/prieskum. Mal by som možnosť dovozu cyklokočíka (veľmi vydarená kópia Tagy) Cenovo by vychádzal cca 650 - 700 Euro (kedy nebolo antidumpingu 48% tak je to o to lacnejšie :( ). Cena by sa odvíjala aj od záujmu resp. od počtu predaných kusov. Rád by som vedel či by ste cyklokočík v tejto cene kúpili.

silvusa1
26. nov 2010

No to nie je velmy vydarená kopia ja ho mám doma a je celkom iný , tá čína z toho velmi vidieť .

silvusa1
26. nov 2010

Ja mám pre dvojičky a kamarátka pre jedno dieťa

matof
26. nov 2010

silvusa1: neviem ako to myslíš že je úplne iný. Funkciou určite nie. Nemôže byť výzorovo rovnaký s Tagou, lebo by to bol plagiát a tým pádom by sa nedal nikde predať. Za tretinovú cenu nemôžeš čakať že to bude 100% kópia. Firma ktorá vyrába túto cenovo dostupnejšiu verziu má tento výrobok certifikovaný. Konkrétne certifikát EEC od nemenovanej talianskej certifikačnej spoločnosti. Máme 2 malé deti a ver mi že neoverený "šmejd" by som určite neponúkal. A čo sa týka skúseností z výrobou bicyklov v Ázii k tomu sa nevyjadrujem pretože každý vie koľko ľudí tam tento dopravný prostriedok využíva....
Ja som chcel zistiť len či by bol o to záujem, pretože nie každý má 1500E či koľko to je, na TAGU bohužiaľ ani ja. Ak nebude záujem nič sa nedeje ja si pre seba jeden určite beriem 🙂

silvusa1
26. nov 2010

Čo sa týka výroby samozreme nehodnotím aziu ako aziu skoror 80% výrobkov je made in china .
Aj TAGA sa robí v AZII
len ten nápad a to zastrešenie je u holndanov a azijci to len vyrobia . Ťo čo ty ponukaš je čistá čína myslím kvalitovo
vid tvoje foto , možno iný to nevedia porovnať ale napr látka a spracovanie konštrukcie je podla mna diletantske . Myslel si aj na servis ? To je tiež doležite .
A ešte ktomu clu nezabudni antidamping 48% + clo priemyselne výrobky 15 % .
TAGA sama o sebe nie je drahá len maju vysoke doporučovacie ceny pre maloodberatelov je to novinka chcu na tom vyťažiť za cca 3-4 roky to pojde dolu a budu to reálne ceny možno aj skor .

matof
10. jan 2011

silvusa1: mne sa tak vidí že dakto tu Tagu až moc "chráni" 😉 Nič v zlom. Naša firma obchoduje z NNK už 12 rokov, to len pre info. Ako iste dobre vieš u každého výrobcu sa dá dohodnúť individuálne prevedenie výrobku = ak chcem kvalitnejšiu látku na sedačku nie je problém priplatím si toľko a toľko. Výrobcovia s tým nemajú problém je to ale podmienené MOQ. Každý obchodník si pred sériovou dodávkou dá poslať vzorky. Samozrejmosťou je prezentácia produktu tu n SK = prevádzacie akcie, reklama...... My navyše všetky produkty testujeme v TSU Piešťany..... Nebudem sa tu ďalej rozpisovať bolo by to nadlho. Podstata môjho príspevku bola či by vôbec o lacnejšiu verziu mal dakto záujem.... ako to vyzerá tak zatiaľ nie. 😎

zuzana581
24. jan 2012

@silvusa1 Ahoj. Kde si kúpila Tagu? Ako dlho si ju využívala? Napíš, nejaké skúsenosti s ňou prosím. Dnes som tento kočíkobicykel objavila a som unesená. Je to bomba 🙂))

stardust
24. jan 2012

@betka1 ty byvas niekde dole na madaroch? Ved to nema ani prehadzovacky. To uz radsej normalny bicykel a cyklovozik.

tterinkaa
28. máj 2012

@silvusa1
Ahoj, ty mas orginal Taga? Ako si spokojna? Nevyrasti ste uz z neho a nechces nahodou predat?

edita84
28. máj 2012

@matof wau tie vyzerajú super do kolkých kíl tam viem dať dieťa? mám 5 ročnú dcéru ( 16kg), 9 mesačného syna (10kg) díki

chudwill
26. jún 2012

@silvusa1 ahojte, kde ste tie cyklokociky kupili?

chudwill
26. jún 2012

Vie mi niekto povedat kde kupim Tagu, alebo jej cinsku kopiu? Dik

tilly
28. jún 2012
silvusa1
30. aug 2012

Ahojte , ja mám TAGU asi tak 2,5 roka a bola som s nou velmi spokojná kupovala som ju hned na začiatku ked ju uviedli na trh . Kupovali sme ju na výstave ako predvádzací model .
Teraz ju predávam za 990 EUR

janica25
5. máj 2013

@matof dobry den este su aktualne tie bicykle?ja by som mala zaujem.

tajnicka99
1. máj 2014

Našla som na FB- teraz je akcia za 1200€ 🙂 Rozmýšlame silno 😉 Čo poviete?

https://www.facebook.com/pages/Cyklokočík-TAGA/...

ales33
19. sep 2014

ak chcete vidiet Taga bike nazivo, tak je u nas v showroome: Štefanika 33 (oproti hotelu Magura), Prievidza
Je aj vo vyklade 🙂



http://www.tagabikes.com/taga_cargo_bike_find_a...

silvusa1
11. mar 2016

Všetkým Vám chcem napísat . Kočík som už dávno predala . Oficiálne ich predávaju Drobčekovia z Prievidze a oni Vám k tomu daju vššetky referencia. Su to milí manželia pýtajte sa ...