Taška na kočík. Neviete o nejakej priestrannej?

sjuzocka
8. júl 2009

Ahojte, hodte tipy na tasky na kocik, nejake riadne priestranne lebo mame tych veci viac nez dost co so sebou vlacime... mam tasku Jane ale zda sa mi ze nie je az taka priestranna ako by som chcela... mam dost problem to tam narvat aj to prevedenie je take.... no proste neda sa to tam dobre zorganizovat v tej taske...

nanika
10. nov 2009

Ved-ved, uz to tak zacina vizerat, ze budeme navstevovat rakusku dm z toho dovodu, ze tu je vecne nedolozeny tovar, alebo to ani nemaju na sklade. Alebo to budem riesit radikalne a zakazdym si dam zavolat veducu, ak nepochodim u nej, budem otravovat na centrale...

krakulka
10. nov 2009

Hm, u nas maju len tu cisto ciernu tasku. Ziadnu druhu s bielou vysivkou som tam nevidla. ☹

krakulka
11. nov 2009

Ahojte, tak som bola v DM. Mali aj cisto ciernu tasku aj tu s bielou vysivkou. Poriadne som ich pokukala. Obe maju uchyty na kocik a vybrala som si ciernu bez vysivky. Velmi sa mi pacila, boli v nej rozne vecicky pre miminko - krem, utierky a tak. A takmer sa podobala na tasku, ktoru som si nasla, ale s podstatne nizsou cenou. Rozdiel DM 499 Sk - a skip hot 1900sk.
Velmi sa vytesujem a dakujem za cenne rady. 😉 😉 😉 😉 😉 😉

luccia74
17. nov 2009

vcera som si kupila tasku v dm,aj s prislusenstvom za 15eur,kto by mal zaujem mozem predat,som z petrzalky

musko
17. nov 2009

luc a prečo predávaš?

luccia74
17. nov 2009

vymenila som kocik PPAT4 za PPcompleto a tam je taska.

nanika
17. nov 2009

Ja som si ju prave cez vikend kupila, mali len bezovu, 22 Eur daco. Chcela som ciernu, ale som spokojna, urcite ju vyuzijem aj na plece a mimo mimina, je perfektne riesena a pekna. S tou prebalovacou podlozkou, co je v nej mi urobili radost a tie vzorky plienociek som uz obkukala, neverim, ze mi Oli taketo nosil, ze mal taku pidi ritku 🙂

ema.nz
18. nov 2009

baby ja som dnes bola v DM a mali len tu lacnejsiu ciernu...tak som sa opytala ci nebudu mat tu vysivanu...a vraj uz ich nebudu mavat 😕 😝

hviezda22
19. nov 2009

Mne sa velmi osvedčila taška casualplay vanity bag, ta menšia...najpriek tomu je velmi priestranna, ma vela priečinkov, vzadu ma zips, v predu menšie vrecko na drobnosti, vnutri ma aj prebalovaciu podložku, kapsičku na použitu plienku, daju sa tam dat dve flaše - su tam na to kapsičky, proste všetko, ja viac nepotrebujem, mam zelenu a je super!! Kto by mal zaujem o bordovu bobbypin...predavam 😉 za polovicu predajnej ceny,. Volakedy som mala aj tu vačšiu maxi bag a ta sa mi tak nepačila, tiez som mala PP, nebola zla, ale taka jednoduchšia. Aj ine som poskušala, ale tato sa mi zda najpraktickejšia.

ketkous
25. nov 2009

Ahojte babenky,uz to tu niekto pisal,ale mate niektora skusenost s touto prebalovacou taskou?http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/brasne-na-r...
nazivo som ju nevidela,a teda neviem,ci je priestranna a prakticka.Paci sa mi,len neviem,ci bude splnat aj svoj ucel...
diky moc

janina1977
26. nov 2009

ketkou - ja ju mám v červenej farbe, na zavesenie na kočík je dosť veľká a s vecami aj ťažká, my sme ju nosili na výlety, na návštevy, je dosť priestranná, ja som s ňou spokojná, akurát cena sa mi zdá trochu prehnaná ...

robin154
15. mar 2010

Ahoj, potřebuju menší tašku na golfky,nemáte někdo nějakýho tipa? 🙂

misa84
16. mar 2010

robin154 právě jsem si objednala tuhle http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29689780&tab=5 , ptala jsem se konkrétně jestli pasuje na golfky, a pasuje 😉

zuzka38
13. jan 2011

baby neviete ci v DM tie tasky stale predavaju?

zebricka23
13. jan 2011

@zuzka38 ano predavaju,a myslim ze ich skoro v kazdej predajni aj teraz maju v kazdej farbe...napr.ja som zhanala asi pred 3 mesiacmi a musela som obist viac Dmiek 🙂 teraz mozem vojst do hocijakej a v kazdej maju 🙂 a ta taska je super 🙂

zuzka38
13. jan 2011

@zebricka23 super, dik za info, este som to necheckovala a ked som pozerala tu forum pomaly spred roka a viac odpovede, tak som myslela, ze to najskor aktualne nebude.. si ma potesila 🙂

zebricka23
13. jan 2011

@zuzka38 pozeram ze si z ba....a mostu...tak mas blizko aj do vrakune, tu otvorili novu DM oproti lidlu...blizko pentagonu, a tam maju aj ciernu,aj bezovu aj fialovu.....vcera som ich videla 🙂

zuzka38
13. jan 2011

@zebricka23 dik 🙂 vcera som si tu predajnu nahodou vsimla, ked som sla okolo, tak sa tam dnes zastavim

daikas
1. mar 2011

baby nevideli ste niekto nazivo tasku skip hop riflovu??
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/brasny-na-...

sofinka2009
2. aug 2011

ahojte.neviete ci maju tasky na kocik z dm aj popruh cez rameno ?alebo sa uchytavaju iba priamo nakocik?potrebujeme aj s popruhom poradte nieco.dakujem

ratocha
2. aug 2011

@sofinka2009 ano majú aj popruh cez rameno, je nastaviteľný - dlžku si môžeš upraviť podľa potreby 🙂

sofinka2009
2. aug 2011

@ratocha dakujem 🙂 este ju u nas zhnat 🙂

vierkasteffi
9. sep 2011

a neskusali ste niekto v DM vyuzit ten kupon co byva vzadu v tych knizkach 25% zlava na hocijaky vyrobok, to by ta taska vysla iba 17e to by bolo super 😉

vrtule83
14. okt 2011

@vierkasteffi já ji takto kupovala

janca_dobi
14. okt 2011

Ahoj holky, nemáte některá, prosím, zkušenost s touto taškou na kočárek?

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=43868916&tab=5

Děkuji za případné odpovědi. 🙂

Jana

lilliaan
14. okt 2011

@janca_dobi Sice ja mam tasku Casualplay (tusim 2009 kolekcia), ale tato je ozaj krasna. Mne sa paci, ze je velka, ale pritom stale uzka,, zalezi od kociaru, no niekedy sa nohy otlkaju o tie tasky 😝 Tu mozes vyuzit i ako kabelku nie,, 🙂 Ale ta cena 😲

lucyjanek
14. okt 2011

Já si koupila teď tuhle - musela jsem ji mít (ale teda kupovala jsem jí se slevovým kuponem 20% a i tak se mi zvedal žaludek z tý ceny 😖) a je fakt super prostorná, spousta kapes (jedna odizolovaná na láhev), pouzdro na dudlík, přebalovací podložka a peněženka.... http://www.babypark.cz/jj-cole-taska-technique#...
@janca_dobi Já jí viděla v Puntanele ve Europarku Štěrboholy a je krásná, ale víc jsem jí nezkoumala

janca_dobi
14. okt 2011

@lilliaan Taky se mi líbí, že se právě dá použít i jako kabelka. Prostě se mi líbí čím dál víc. Cena je fuj, tak jsem to dala mamce jako tip na dárek k Vánocům. 😀

janca_dobi
14. okt 2011

@lucyjanek Viděla jsem jí v tvém albu, je taky moc pěkná a hodí se ti ke kočárku, co, je tam trochu stříbrné, ne? 🙂 Já chci taky slevový kuponek. Béééé. ☹

lilliaan
14. okt 2011

@janca_dobi sikovna 😀 Ale ked ju vyuzijes aj na ine ako plienky, tak je to prakticky darcek 🙂 Tak nech sa ti dobre nosi 😀