Taška na kočík. Neviete o nejakej priestrannej?

sjuzocka
8. júl 2009

Ahojte, hodte tipy na tasky na kocik, nejake riadne priestranne lebo mame tych veci viac nez dost co so sebou vlacime... mam tasku Jane ale zda sa mi ze nie je az taka priestranna ako by som chcela... mam dost problem to tam narvat aj to prevedenie je take.... no proste neda sa to tam dobre zorganizovat v tej taske...

zuzi26
9. júl 2009

ja som si kupila vcera taku tasku v DMke, cisto ciernu, vyzera velmi pekne 🙂 ale pozor na velke tasky, mozu prevazit kocik dozadu..zisti si nosnost tvojho kocika. urcite nekupuj PP tasku, tie sa trhaju ☹

lola11
9. júl 2009

aj ja mam z DM - cierna a vpredu je vysity biely ornament - krasna a priestranna je dost - zmesti sa mi tam vsetko - je v nej aj prebalovacia podlozka a ked som ju kupovala tak tam bolo aj par drobnosti - kremik na ritulu, plienka, obrusky....Ma 2 priehradky + jednu na zips, dalej su tam aj take vrecuska na gumicku, vpredu dalsiie vrecko na zips a aj vzadu ma este priehradku na zips. Som s nou max. spokojna. pa

zuzana581
13. aug 2009

Ja som teraz kúpila prebalovaciu tašku Bolso od značky Nurse a je perfektná. Vyzerá skoro presne ako Maxi bag od casualplay len je cenovo dostupnejšia.

elanela
13. aug 2009

aj ja mám z DMky max spokojnost

miah
14. aug 2009

ja mam takuto:

http://babypartner.cz/tasky-kabelky/taska-trave...

predavaju ich v KIKA 🙂

soporova
16. aug 2009

Ahoj mne minulý týždeň, prišla od firmy Graco a myslím, že tam uložím fakt všetko čo potrebujem. Oproti mojej pôvodnej sa to nedá porovnať. Má to izotermické vrecko s gumičkami na upevnenie fľaše a hrnčeka. druhé bočné vrecko je určené na mobil, peňaženku.... .stredná časť tašky obsahuje veľké vrecko na veci+ uzatvárateľné vrecko napr. použité plienky.. vrecko so sieťoviny a taká ,,krabička" na obrúsky na ritku. Dajú sa tam pekne uložiť a nemusíš so sebou trepať tie objemné vrecká s obrúskami. Na zadnej strane tašky je ďalšie vrecko. takže ako som už spomínala som max. spokojná, ale zas záleží od toho čo všetko chceš do tej tašky uložiť.

tilly
17. aug 2009

ja mám ruksak na kočík od allerhand, je super, bol k nemu aj termoobal na fľašu a na cumel a asi 2-3 vyberateľné vrecúška + prebaľovacia podložka, ruksak sa dá zväčšiť, je elegantný a vďaka takým sponám sa veľmi ľahko uchytáva na kočík a to aj na kočík s teleskopickou rukoväťou... stál vtedy 1990Sk, ale stojí za to, dá sa používať aj ako obyč ruksak...

wwcko
18. aug 2009

Ahoj. Ja mam doma tuto a aj ked som ju v praxi este nepouzila tak si myslim, ze budem max spokojna http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/brasne-na-r...

A na tejto istej stranke je vela tasiek v ponuke podla mna si nejaku vyberies a inde zozenies aj lacnejsie 🙂 http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/brasne-na-r...

danu
27. aug 2009

zajo79 • 2d • Dnes o 10:29
Mate tip na dobru tasku ku kociku? Nie moc velka, nie moc mala, tak akurat na vsetky drobnosti ktore treba nosit zo sebou...

dosa • 2d • Dnes o 10:36
ja mam tuto - http://www.prckove.cz/prebalovaci-taska-manches... - kupovala som ju skor tatinovi pre radost 😀, ale paci sa aj mne, ja mam rada cervenu a kocik vobec nemam cerveny. je tak akurat (aspon pre mna), vpredu ma dve vrecka, po bokoch ma dve vrecka, vnutri je jedna velka priehradka a jedna mala, prebalovacia podlozka a vrecko na plienky. zatvara sa hore na zips a potom este na magnetky.

kjajule • 1d • Dnes o 10:37
Taky bych ted potřebovala sehnat nějako přebalovací tašku,ale vůbec si nevím rady... ☹ Hlavně se musí dát zkrátit ucho když ji sundám z kočárku aby mi neplandala až u kolen...když nekam jdu s mimčem v náručí a tak...

kjajule • 1d • Dnes o 10:39
dosa: ta vypadá vážně dobře... 😉

zajo79 • 2d • Dnes o 10:44
tak to ze musi byt cervena mam podmienku aj ja 🙂

zajo79 • 2d • Dnes o 10:46
wallaboo ste nepozerali?

zajo79 • 2d • Dnes o 10:47
dosa, tak ta je super!

ma nejake popruhy, aby som ju upla na rucku kocika?

dosa • 2d • Dnes o 10:51
ma popruh a je na nom taka pracka a da sa podla potreby zmensit/zvacsit. a je taky sirsi ako ine, nezarezava sa do pleca, ked je plna taska 😉

zajo79 • 2d • Dnes o 10:57
na kociku bude drzat? to som myslela ci tam nema take "slupky"... 😀 ci ako to nazvat

a nasla som tam aj fusak manchaster,tata vyskoci z koze od radosti, ked ho kupim..xixi. len ci nieje moc velky, uz som im aj poslal mail.

dosa • 2d • Dnes o 11:20
slupky nema, ani ziadne cocky, cim by si to zapla. zalezi aku mas rucku - ja mam na nej taky klb a tam sa mi to presne zachyti. ale tasku aj tak nenosim na rucke, ja ju mam radsej dole v kosiku, na rucke mam len taky organizerik 😉

noooo, fusak som nevidela, ale uz jeden cerveny doma mam, tak keby som ho zamenila, tata by si ani nevsimol

jamerlenka
6. sep 2009

ahojte,
chcem sa opytat dievcat co pisali ze maju tasku z DMky, maju ich v kazdej predajni? neviete mi poradit?
dakujem 🙂

keiko
6. sep 2009

jamerlenka myslím že tie tašky majú v každej predajni, ja som bola v jednej tam mali takú maslovú ako z kordu a nakoniec som kúpila v inej čiernu, ale vždy majú asi len jeden max dva kusy...

jamerlenka
6. sep 2009

ved prave preto som sa pytala lebo som ostala prekvapena u nas co mam najblizsie predajnu tak som ju zatial este nevidela...a si s nou tiez spokojna? lola pekne opisala jej obsah, ale chcem sa este opytat ci sa da zavesit na rucku, ci ma nejake cvoky na upevnenie, alebo je len tak na prehodenie cez rucku? 🙂)

barica
9. sep 2009

Vcera jsem zkoukla tu tasku z DM, hledam nejakou levnejsi variantu za Teutonáckou, take se mi docela libila. Maji dva druhy, jednu, ktera uz tu byla popsana a jednu, ktera se zavira nahore na zip, k ni davaji vice kremu a plinek a kapesnicku atd..., ale ta prvni se mi vzhledove vic libi. Po stranach jsou takova poutka na suche zipy, tim by se to melo dat pripevnit na rukoveť, jen nevim, jak to bude držet🙂.. Přip. si člověk někde necha nastřelit druky a je to... Každopádně je za hodně dobrou cenu...

jmisa
9. sep 2009

Barico, mám tu béžovou s výšivkou vpředu, ještě měli myslím černou.
Ty suchý zipy držej v pohodě a tašku mám někdy pěkně těžkou.

barica
9. sep 2009

jmisa: super, diky za radu, timto nakupem usetrim tisicovku a to je docela velka uspora🙂, navic se mi tato taska libi vic nez Teutonie, hned odpoledne pro tasku zabehnu, aby mi ji nevyprodali🙂...

elule
9. sep 2009

Ahojte prave zvažujem kupu tašky na kočik no v živote som ju nemala a netušim podla čoho vyberať jedine kriterium je cena zatial našla som jednu za 29 tak poradte http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

jamerlenka
16. sep 2009

ahojte,
tak ja som bola sklamana, v kazdej predajni u nas v ba (to som bola uz v styroch) mi oznamili ze to objednavali len jednorazovo a uz ich nebudu objednavat...tak som si dala nakoniec priniest od sesternice z francuzska a zistila som, ze sme straaasne predrazeny...
elule, ja som zistila, ze tasku je najlepsie kupovat tak ze ju vidis...ja som premyslala uz troska dopredu, tak som vyberala hlavne podla rozmerov.

inneska
18. sep 2009

ja som si kúpila túto, ale v zeleno-hnedom prevedení a som maximálne spokojná 🙂
http://www.babytrend.sk/graco-taska-sporty-p-28...

ale objednávala som z tejto stránky 🙂 http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath...

danu
19. sep 2009

aniska • 1d • Dnes o 16:52
Ahoj maminky , nevite poradit, jakou tasku na kocarek, pripadne nejaky finty, zlepsovaky, organizery..?

mamutka • 1d • Dnes o 17:25
aj ja som hladala, nic nebolo take akurat......nakoniec som nasla.....Lidl 🙂 mali taku svetlomodru a fialovu, som absolutne spokojna, vnutri kopec vreciek, co sa aj daju vybrat, nepremokave dnu, zvonku pekna latka, jedno termo vrecko na boku, navyse zipsove vrecka a tak.
za nejakych 10 eur tusim, no mozem ja okaslat tie znackove kocikove nepekne a predrazene 😀
este aj prebalovacia podlozka k tomu bola

musko • 2d • Dnes o 17:38
Ahoj!
Ja som včera lúskala - na Roan mám, ale na šporťák Jane nie a táto sa mi fakt páči, ale je drahá, ako čert 😠 😉 http://www.malvik.sk/Kociky-doplnky/brasne-na-r...

brinzulka
19. sep 2009

v DM maju tasku aj s vybavou...do 500sk..videla som ciernu a cervenu farbu

brinzulka
19. sep 2009

my mame ciernu....na boku ma starsi syn pitie...vytiahne sam...na miesto, kde ma ist mobil sme dali mast na ritku...na predne vacky-mokre utoerky..je to hned po ruke...Treba vidiet, ci sa hodi...Skor ju nosim na pleci, ked sme vonku ako na kociku

predtym sme mali z IKEA tasku pre cyklistu...dali sme si tam cvoky, aby sa dala zavesit na kocik

mmacko
20. sep 2009

ja mam tiez tasku z Lidlu, pozerala som aj od PP, DM kovu som nevedela zohnat a nakoniec som objavila tu LIdlovu, je fakt super, je krasna, priestranna, mnozstvo priehradiek, podlozka na prebalovanie, na boku priehradka na flasku....a stala 10 eur. Ta PP sa mi zdala porovnatelna a stoji 66 eur 😝

brnka
21. sep 2009

ahojte, pouziva niekto tasku z dm na kocik chicco multiway? da sa dobre pripnut? neprevazi kocik? dakujem

krakulka
9. nov 2009

Ahojte, dnes som v DM pozerala tu ciernu tasku. Velmi sa mi pacila, len by som potrebovala vediet, ako ju mate uchytenu na kociku?

kutcher
9. nov 2009

Emitex napr. sport

nanika
9. nov 2009

Baby, prosim vas, co stoji ta dm taska? Krakulka, ja som mala cosi podobne, tak som ju prevesila a cez ten pas, co som mala vedla madla som prehodila vrch tasky a zapla.

alusha
9. nov 2009

Ja mam z dm taku ciernu s bielou vysivkou v rohu, stala okolo 20eur, ale boli v nej vselijake vzroky, plienky, obrusky, kremiky... ma take uska na suchy zips, ktorymi sa uchyti na kocik... predtym ale mali v dm aj inu tasku, ta je cisto cierna bez vysivky, o nieco mensia a ta stala okolo 15eur

nanika
9. nov 2009

Diky Alusha, omrknem, toto ma nenapadlo, ze usetrim 🙂

alusha
9. nov 2009

ta taska je super, urcite nebudes lutovat, ja ju uz pouzivam skoro rok, ale este som na nej ziadnu chybu nenasla 🙂 a este ju budem vyuzivat dlho aj pri druhom babatku 🙂

maximilian
9. nov 2009

Babeny u nas je už problem zohnať tú čiernu s výšivkou. ja som ju tiež chcela a už ju nikde nemali. Potom som ju kúpila v Rakúsku v DM-ke