Trojkolka PUKY. Referencie?

denisocka
23. júl 2009

máte niekto tuto trojkolku? ak ano,ktoru? kedy dieťatko dostane na pedale ? Zvažujem investovať do nej,máme už aj Puky wutsh odražadlo a chcela som kupiť ešte golfáč,ale dnes som jeden oskušala a veru,rdšej ho bude voziť v trojkolke 🙂

denisocka
autor
22. jan 2012

starsi mal od roka puky wutsch,ale poriadne sa vozil az po 1,5roku . Ked mal 1r a 8m dostal to odrazadlo,od 2,2roku,kedze je decembrovi jazdil na tom po ceste,cize od februara. Pak sme vyhrali v 3,5r. Firstbike,tak ma toto. Mladsi podedil puky wutsch a na 2r.dostane tiez firstbike,ze budu jazdit obaja

denisocka
autor
22. jan 2012

@anjelicek26 kamoska mala tu s naf.kolesami princes,ked mala je dcera 2r,tak si uz buchala kolena o volant.

tamichloe
22. jan 2012

@denisocka aj my sme decembrový 😵 😵 ..dve deti mam letne,tak je to take inee...a ked mal rok dostal hned to na 1,5roka?..ale oni su nejake dvojakee..na jednej stranke pišu to odražadlo od 1,5r že sedadlo od zeme ma 24,5cm a na inej 28cm od zeme 😕 😕 ...a čo hovoriš na first bike,je maly spokojný?

6mia6
22. jan 2012

@tamichloe tu sme boli prvýkrát vonku, je to september 2010 😀

anjelicek26
22. jan 2012

@tamichloe - 24,5 su 10-ky kolesa a 28 su 12-ky kolesa, to asi preto, nie?

@denisocka - tak Saska bola malinka, az na druhe narodky mala 80cm 😅

denisocka
autor
22. jan 2012

som len cez mobil,ozvem sa zajtra

tamichloe
22. jan 2012

@6mia6 zlatý 😵 a 1,5r...chlapisko 😵

tamichloe
22. jan 2012

@denisocka ok,dakujem zatiaľ 😵

tamichloe
22. jan 2012

@anjelicek26 nie,to je vyška sedala od zeme 😵

anjelicek26
22. jan 2012

@tamichloe - len ta vyska sedadla (v najnizsej pozicii) je zavisla na vyske kolies, nie? Inak je ram tusim rovnaky 😕

tamichloe
22. jan 2012

@anjelicek26 tam sa neda nadstavovať vyška sedadla

denisocka
autor
22. jan 2012

@tamichloe na puky wutsch je vyška pevna, na dvojkolesovom s penovými kolesami sa da nastavovat . zasielam autenticke fotky z dna,ked sme ich kupili . wutsch 15 mesiace , dvojkolesove 19 mesiace . všetko fotene v den,ked sme to doniesli a maly je krpec

denisocka
autor
22. jan 2012

a do trojkolky by som nešla,nech je akakolvek . som ešte nevidela vonku u nas vozit sa deti na trojkolke

denisocka
autor
22. jan 2012

@tamichloe a pukylino nie,je o dost mensie, tak male decko na ake to je to ani nevyuzije . moj beha aj 4ročny ešte po byte , ja budem v tomto verna Puky . a viem svoje,kolko si to wutsch pri nas vydrzalo a nič mu nieje ,nič nevrzga. po byte ide super a nič nehrka

tamichloe
22. jan 2012

@denisocka jaky je zlatý drobec 😉 😵 ...aj mne sa pači tato modra,hned od začiatku...ale ked je babenka,asi vezmem ružovu...a tu teda od 1,5r..dakujem za fotky 😵 😵

denisocka
autor
22. jan 2012

@tamichloe nepozeraj na roky,ale centimetre,od kolko je. a radšej väčšiu,ako malu pukylino

tamichloe
22. jan 2012

@denisocka ved to,asi zoberiem tu večšiu..a ta dvojkolesova,to ma aky presny nazov?

denisocka
autor
22. jan 2012

@tamichloe puky lr m ,ale ja by vzala wutsch,v lete by ti na 2kolesovom len posedavala

tamichloe
22. jan 2012

@denisocka to len sa dopredu informujem 😀 😀 až by ju to zaujalo,myslim wutch 😵 😵

denisocka
autor
22. jan 2012

@tamichloe jaj,tak potom sa zas ozvi,poradime.teraz dopredu tazko radit

tamichloe
22. jan 2012

@denisocka 😵 dik za všetko zatiaľ...moc som nečakala na tolko odpovedi,keďže ste tu diskutovali ešte v roku 2009 😀 😀 pa

denisocka
autor
22. jan 2012

@tamichloe no vidis,som tu furt

petkula
27. feb 2012

ahoj, máme čtyřkolku PUKY i tříkolku. S oběma jsme spokojení, chystáme se koupit i odrážedlo od této firmy. Chtěla jsem původně koupit odrážedlo hned - místo tříkolky, jenomže jsem měla strach, že bych malého neukočírovala, přijdou mi na těch odrážedlech hrozně rychlí. No a tříkolka je přece jen pomalejší, víc se na ní nadře 🙂 a má i tu tyč, se kterou ho když tak koriguju.
Tříkolka je fajn na procházky, výlety a to odrážedlo mi přijde zase dobré, když máte nějaký uzavřený dvorek, kde na tom dítě může jezdit a řádit 🙂 Tříkolku jsme koupili i proto, že když jdu sama s miminkem i se starším synem na procházku, tak můžu v jedné ruce držet kočár - nebo mám mimi v nosítku - a druhou přidržuji tříkolku. S odrážedlem by to bylo horší, pořád bych musela za ním běhat 😀

mat_ka
27. feb 2012

ja si myslim ze to ze su deti na odrazadlach zive je uplne prirodzene. a asi sa moc nestotoznim z nazorom ze za detmi treba behat, treba si ich vychovat aby zacali chapat iste pravidla pohybu v premavke (nech len na chodniku)

my chodime na prechadzky z dvomi detmi na odrazadlach (maju strider asi od 1,5 roka) a na zebre sa stoji, pochodniku sa chodi nakraji, ... a stoj znamena nakraj a zastavit !
Puky, milujem jedina nevyhoda je jejich hmotnost. Su tazke !!!

Spravne si to inak vystihla trojkolky su tazke, a hlavne dieta nic nenaucia - pedalovat ? ked su po 5 min utahane jak otroci ? rovnovahy tiez moc nepoberu. Podla 3-kolka je "step back"

tu je video o trojkolkach 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=cnaTSRcjRvg
petkula
8. mar 2012

@mat_ka jasně že je přirozené, že jsou děti živé a samozřejmě se tomu nebráním. Ale když jdu na procházku s miminkem a ještě bych k tomu měla běhat za synem, tak to mi přijde trochu moc. V pohybu mu nebráním, když jsem s ním na zahradě nebo když s ním půjdu na procházku sama (bez miminka), tak vezmeme odrážedlo. Nebo až miminko bude větší a bude taky jezdit, samozřejmě, že budou jezdit spolu. Ale když mám miminko v nosítku nebo v kočárku a k tomu běhat za dalším, tak to nevím. Ale třeba jsou takové borky, co to zvládají, klobouk dolů 🙂 Navíc, ve městě jsou chodníky, tak tam takový strach nemám. Ale bydlím teď u rodičů a tady chodníky nikde nejsou a provoz je docela hustý, tak je jasné, že o něj mám strach.

petkula
8. mar 2012

Dívala jsem se na ta videa, je fakt, že některé trojkolky jsou nestabilní ale kupovali jsme PUKY právě z toho důvodu, že má níže položené těžiště, tudíž je stabilní a dobře drží. Malý z něho spadl jen jednou a to zpočátku. Nejsem žádná vyznavačka trojkolek a taky se mi více zamlouvají odrážedla, vím, že se děti pak rychleji učí přejít na kolo a udržují dobře rovnováhu. Ale když bydlíte někde, kde nejsou chodníky a je velký provoz, tak si myslím, že na procházky je tříkolka ideální. Malý ještě navíc nejezdí po jedné straně, musím mu to připomínat 5x za minutu. A když se objeví auto, tak ho můžu alespoň tou tyčí rychle usměrnit. Jasně, že mu pořád říkám, jeď po kraji ale je ještě malý, takže se pořád cpe doprostřed. Kdyby byly všude chodníky, tak není co řešit...

mat_ka
8. mar 2012

@petkula ahoj, no musim ti dat za pravdu ze bez chodnikov by som teda asi z malymi ani von nechodila.
my sme zvladali aj miminko a maly pred nami isiel celkom civilizovane na odrazadle aspon sa nesuchtal za nami.

zahrika
30. apr 2012

Kocky nepredavate niektora tu stvorkolku puky wutsch? Maly ma 86cm, nebude mu mala??? poradte prosim

tamichloe
18. mar 2013

@denisocka ahoj...ešte mate odražadla puky?ja rozmyšlam nad http://www.cyklohracky-puky.sk/odrazadla/odraza... a neviem či to malej nebude velke....puky wutch je nam len tat tak mala ma 91cm ,17kg a 2roky 3mesiace

tamichloe
18. mar 2013

@denisocka neviem či trojkolku tuto https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-choditka... alebo bike lr 1br