Trojkombinácia vs. štvorkombinácia. Aký je to kočík?

rudino007
10. feb 2008

Prosim Vas, viete mi niekto vysvetlit rozdiel medzi trojkombinaciou a stvorkombinaciou, resp. uvedenim, co to 3 resp. 4 kombinacia vlastne je, co obsahuje? Bol som povereny kupit kocik 🙂 a nejako sa v tom nevyznam. Samozrejme, ze som pozeral k tomu nejake stranky, ale nic jednoznacne som tam nenasiel.

Dakujem

suki
10. feb 2008

Ahoj RUdin, nevím, jestli to tak je určitě, ale myslím, že trojkombinace je kočárek který je hluboký, sporťák a má přehazovací rukojeť. A čtyřkombinace má všechno toto + se dá na kočárek nasadit autosedačka, ale jak říkam není to na 100%.

lefika
10. feb 2008

rudino, ja som mala4kombinaciu (podla vyrobcu), ale autosedacka k tomu nebola. bol hlboky, sportovy, prehadzovacia rukovet a v hlbokom bola vyberatelna vanicka. inak ja som videla v inzeratoch uvedene, ze predam 6kombinaciu 😕 a to uz teda fakt neviem, co je.

pietra
10. feb 2008

ja mam pocit, ze samotni vyrobcovia sa nevedia zhodnut, pri nasom kociku bolo tiez pisane 4-kombinacia a bol taky, ako opisovala lefika. Takze rudino, ja by som nehladala podla pomenovania, ale skor podla priameho popisku, lebo niekedy je vazne pod 4-kombinaciou myslena aj autosedacka a niekedy len ta prenosna taska.

tilly
10. feb 2008

no mne to zas vystvetlovala jedna predavačka, ale zas neviem, či som to správne pochopila, že tie kombinácie sa rátajú:
podvozok, vanička a športová časť, čiže takto je to 3 kombi...
podvozok, taká tá vyberateľná taška na dieťa, predlžovací diel a nánožník, športová časť, takto je to 4kombi...

tiež sa z toho neviem vysomáriť, ale myslím, že to vôbec nemá význam, čo je 3 a čo 4 kombi, skrátka sa riaď inštinktami, prelúskaj našu tému v sekcii tehotenstvo pod názvom kočíky a snáď niečo vyberieš, je tam kooopec linkov a kooopec sťažností alebo chvál od maminiek 😉

prajem šťastnú ruku v rozhodovaní 😀

mimikyky
10. feb 2008

3kombinácia je 1:hlboký
2: vyberateľná vanička , po jej vybratí zostane
3:šporťák