Turistické sedačky. Ktoré sú najlepšie?

adetka
14. feb 2007

Dievcata... v lete planujeme ist s Mirkou (vtedy bude mat osem mesiacov)... na dovolenku do tatier... a kedze by som s nou v ramci pripravy chcela zacat turistikovat skor (pochopitelne najskor od jej siestich mesiacov)... obzeram si na internete turisticke nositka/sedacky... a idem sa zblaaaaznit 😖 ... su tu rozne znacky, tvary a pochopitelne ceny (phil&teds, chico, brevi, Ferrino carinou, Chicco,...)...

Ake su vase skusenosti s turistickymi sedackami a s akymi... da sa najst kvalitna sedacka za prijatelnu cenu?... alebo musim pre pohodlie svoho dietata a mna siahnut hlbsie do vrecka... a na ake tury s ako starym dietatom ist... kam... Poradteee ☹

kacicka248
25. júl 2016

@7katka ahoj, ano kupili sme ten koala co je spominany hore presne z adamsportu som ho brala a super....naposledy som maleho niesla ja 2hodiny na ture v Bachledke a uplne perfektne sa nesie...a to ma maly 15 kg 😃

7katka
25. júl 2016

@kacicka248 nasa tiez tolko vazi, tak kupim ten, dakujem

adahana
3. aug 2016

aj my ho máme v červenej farbe, prišiel nám včera, je perfektný, tiež od adamsportu a vyskušali sme ho zatiaľ len na ulici 🙂

adahana
3. aug 2016

mame corazon pandu

misenaf
17. mar 2017

@adahana
@7katka
@kacicka248 ahojte chcem sa spytat na nosic neverland koala ako ste spokojne?predava sa len v tejcervenej kombinacii?na nozicky su tam podpierky?dakujem..pripadne ci nepredavate niektora.

misenaf
17. mar 2017

@monistis
@jankabencakova dobry den kupili ste si nakoniec neverland koala?ako stespokojne?dakujem

7katka
21. mar 2017

@misenaf nekupila som

adahana
22. mar 2017

Ahoj, my máme corazon pandu. Sme s ním spokojní, absolvovali sme dve dovolenky v Tatrách. Malá v ňom aj spala.

sadell
23. mar 2017

@adahana prosim ta, vidi v nej dietatko dobre dopredu?

kacicka248
24. mar 2017

@misenaf ahoj, my uz nepouzivame kedze maly je uz velky a uz pekne prejde sam. Ak chces pofotim ti a poslem. Na cene by sme sa dohodli, mne uz len zavadzia v skrini. My mame v zelenej farbe. Prepac ze reagujem az teraz, ale nejako popri praci a domacnosti nie je tolko casu na konika 🙂

misenaf
24. mar 2017

@adahana ahoj chcem sa spytat ci sa predava len v tej cerveno sivej kombinacii a ci to ma na nozicky podpierky dakujem

adahana
27. mar 2017

Ahoj,

okrem červenej predávali aj zelenú a modrú. V Tatrách som však videla, aj iné farebné prevedenie, My máme červenú len časť a väčšina je sivá. Vidla som celočervenú. Tá sa mi páčila viac, ale keď som nosič kupovala, nebola v ponuke.

adahana
27. mar 2017

@sedell nie som si celkom istá, ale malá dopredu nevidela, lebo pred ňou je hlava toho kto ju nesie, videla len po stranách

adahana
27. mar 2017

@misenaf podpierky na nožičky sa dajú dokúpiť, ja som ich dokúpila, nepoužili sme ich zatiaľ, nožičky si malá opierala o konštrukciu, teraz je už však vyššia, budeme musieť použiť uchyty na nožičky

misenaf
27. mar 2017

@adahana to som nemyslela ze sa to dokupuje. Kde ste ju kupovali vy prosim?

sadell
27. mar 2017

Baby a ktory nosic je taky, ze dieta fakt dobre vidi dopredu?

adahana
28. mar 2017

kupovala som cez adamsport