V ktorom týždni tehotenstva ste si kupovali kočík?

babullka1
16. apr 2009

Ahojte,chcem sa spytat v ktorom tyzdni tehotenstva ste uz mali doma kocik,alebo aspon zajednany,ak nie doma.Dakujem

tami_tami
6. sep 2009

ja som kupovala na konci 23.tt, v 24.tt som mala uz aj postielku a momentalne mam uz vsetko okrem plienok do porodnice a detskej kozmetiky 😅 😉

helulicek
7. sep 2009

Tak my jsme ho kupovali tak ve 35tt 😀

erix
7. sep 2009

Ahojte. My s mužíčkom sme kupovali kočiarik okolo 25 tt, lebo taliani - výrobcovia, mali celý august voľno a do septembra by som nevydržala. Doma som ho mala asi 1 týždeň a potom mi ho moja poverčivá mamička zobrala k sebe domov. 😒 Ale keď idem k rodičom tak si ho vyhladkám a popozerám a vytešujem sa z neho. 😵

bambulka814
7. sep 2009

my sme kupovali az v poslednom mesiaci, asi okolo 35.tyzdna. a som velmi rada, ze som ho nekupovala skor, nasli sme uplne genialny za genialnu cenu, lebo likvidovali predajnu.

nevidim dovod mat to neviem ako dlho dopredu, neskor aj tak moze zistit, ze chcel uplne iny, treba si urobit prehlad, vediet, co kde maju a kupit ho az na zaver.

tereza79
5. okt 2010

ja som kupovala v 16tt lebo som našla presne ten ktorý som chcela a niesom poverčivá.Zle sa stane keď sa má stať a nechcela som behať potom s pupkom po obchodoch a vybrať na silu aj to čo nechcem lebo musím.Takto mám presne to čo som chcela a som spokojná. 😉 🙂 😵

paloma29
5. okt 2010

no ja som chodila a kukala po nete este predtym nez som bola tehotna, potom ked uz som bola tehotna 😀 , a asi tak v 35 tyzdni uz sme boli v predajni si ho objednat dali sme zalohu a pani majitelka bola taka mila ze nam ho tam podrzala az kym sa maly nenarodil,ze to tak robi vela mamiciek,potom ho uz len manzel vyzdvihol....a teraz uz zase pozeram kociky snazime sa o druhe 🙂

apollo11
6. okt 2010

Kočár asi v 36tt, postýlku jsme montovali dva dny před porodem 😀 (měla jsem plánovaný SC) - ale vyhlédnutý jsem to všechno měla dlouho předtím, jen jsme se na to doma nechtěli koukat bez broučka 😉

nika147
6. okt 2010

aj my sa tak nejako chystáme kúpiť kočiarik..buď na ďalší týždeň alebo až po pôrode...uvidíme 🙂 nemám sa kam ponáhľať s kočiarikom...aj tak prvé dva týždne určite nikam nepôjdem s malou a keby náhodou, že aj by sa niekam išlo..tak určite autom, keď termín mám v novembri 🙂

katkas1
7. okt 2010

ja som si vybrala kocik este kym som bola tehotna a manzel ho kupil ked som porodila, nemas sa kde ponahlat

kvetinqa
8. okt 2010

okolo 20tt., chceli sme kolekciu 2009, ktora sa uz len dopredavala, takze sme nemohli cakat

crca
10. okt 2010

Já objednávala kočárek ve 32tt,chtěla jsem jinou látku,takže jim to trvalo měsíc a to jsem čekala dvojčátka 😅 dva dny na to jsem nastoupila do nemocnice,kde jsem strávila měsíc,a když mě pustili na 10 dní domu,tak 3 den mě přišel,takže jsem ho měla doma týden před porodem což bylo v 38tt 😅

danula.ch
10. okt 2010

my sme kocik kupovali v 6.mesiaci, lebo bola dobra akcia na staru kolekciu, tak nebolo o com 🙂 - len som tyzden po kupe skoncila v nemocnici a potom som bola do porodu pn, tak keby som bola poverciva......
moja kamoska kupila este ovela skor, z toho isteho dovodu a takisto, tyzden po kupe ma problemy pre ktore tiez mozno skonci v nemocnici.....
ale ja nie som poverciva 😀 . urcite by som to nenechavala na poslednu chvilu, uz vobec nie na manzela, kym by som bola v porodnici, ten by kupil nakupny vozik ako ho poznam 😅

suik
10. okt 2010

Ja asi tři tydny před porodem 😅 , jsem to nejak spatne zorganizovala, ale nastesti jsem koupila super kocar presne pro me. Vybirala jsem ho na miste. Ale priste bych radsi vybirala driv. 😀

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dadika1114
11. okt 2010

😀 no zajednany bol uz ked som sa dozvedela ze som tehotnaaaa :D :D pozriet sme ho isli tak v 19 tydni a kupili sme ho nejako 24 tyzden ..... od znamej

brusinka.pusinka
11. okt 2010

v 7 měsíci byla to akce tak proč nekoupit levněji 😉 ale byl na chalupě né doma 😀

vrtule83
16. okt 2010

v 6. měsíci, také z důvodu akce při doprodeji kolekce. Ale nemáme ho doma (hlavně z praktických důvodů). Jen jsme ho prozkoumali a přestěhovali. Je to už přes měsíc a zatím se žádné pověry nevyplňují, ani na ně nevěřím. Když se něco má stát, tak se to stane.

cinamon7
17. okt 2010

@tereza79 presne tak som to spravila aj ja, mame doma kociarik uz od 4.mesiaca,nie som poverciva, len uz nas taha ist ho vyskusat 😀

awalancha3
17. okt 2010

..............byt poverčivá??? preboha, čo sme v dobe temna?........... myslíte, že bolesť pri strate dieťaťa bude menšia, ak nebudete musiet zlikvidovat výbavičku a predať kočík?... ved nepripravovat sa na babenko v tehotenstve je totálne vyslovenie nedovery vo vaše dieťatko a v seba samu................

jarunka111
17. okt 2010

My sme kočík kupovali, keď mal malý už mesiac. Ale nie že by som to takto plánovala! Najskôr nebolo dosť času, lebo škola, štátnice a tak. Preto som sa veeeeľmi tešila na tieto radostné behačky po obchodoch. Ale smola!!!! Skončila som v nemocnici a po niekoľkých týždňoch ležania som aj tak predčasne porodila. A zase sme ležali v ďalšej nemocnici. A keď nám po mesiaci pustili domov, tak už sme boli prinútení utekať do obchodu a kúpiť aspoň približne taký, aký by nám vyhovoval. Takže nabudúce to určite nebudem odkladať a moc sa teším na to, že si ho pôjdem kúpiť hoci aj v treťom mesiaci!!!! Žiadne povery, či priestorové komplikácie ma nezastavia, veď aj potom ho budem mať doma a miesto mu nájdem.

deniskateniska
17. okt 2010

16tt :D akcoska bola a chcela som verziu 2009:D

lybba
24. okt 2010

ja tiez len priebezne pozeram. Na povery neverim a dokonca ani ziadne nepoznam ... mam akurat par mrnavych obleckov. Ja sama som kupila len jedny papucky jednu supravicku. Len symbolicky. Akurat svokra sa malinko rozsupla v kupovani. Babicky sa velmi tesia a nevedia odolat 🙂 Kocik asi nechame az po vianociach kedze uz nebude taka nakupna horucka. To uz bude nejaky 30. tyzden. A nestraste ma poverami....su to hluposti. Citate nevhodne veci, radsej sa sustredte na radostne a optimisticke veci. Tie nase male potrebuju. Hlavne kludnu a stastnu mamicku.

zuzkap2
24. okt 2010

My sme kocik objednavali v 29tt prisiel az ked som bola v 33tt, kedze koli farbe sme nan museli cakat.
A povery neverim na ne aj ked moje tehu nieje ukazkove a este stale niesme za "vodou" ale to co sa ma stat sa stane a nepripravit sa na prichod babatka by bola hlupost

79zuzana
24. okt 2010

Pri prvom drobcovi sme kupili kocik akurat den pred porodom a bolo to v 36. tyzdni, druhy drobec kociarik zdedil 🙂 a teraz zrejme kupime az ked sa nam narodi dietatko, pretoze stale nevieme ci to bude chlapcek alebo dievcatko a vybrala som si velmi krasny kociarik Tako Jumper v ruzovej alebo modrej farbe. Takze musime cakat az do konca 🙂 🙂 🙂

stvura
24. okt 2010

Pri prvom v nejakom 32 tyzdni, pri druhej som ho mala asi od 20tt...maly mi ho neustále skúšal, tak sa mu páčil. Kúpila som hneď červený, ani som nerátala s tým že by som nemala dievčatko..... 😉

shira_
24. okt 2010

my sme kúpili v 32.t. Boli sme iba pozerať, hneď sme si aj vybrali a objednali, išli sme platiť a predavač zistil, že ho majú akurát na sklade, tak sme ho zobrali hneď. na druhý deň som to už celé poskladala, všetko vyskúšala, aj cestu pred domom som musela vyskúšať. či nebude treba iné kolieska ale je to ok. Ďalej som poskúšala, či sa mi tam zmestí fusak atď, aj tašku som zavesila, vyskúšala zložiť, rozložiť. Nábytok prišiel min. týždeň, bolo tam tiež dodací čas 6-8 týždňov ale prišiel skôr, aj tak trvalo kým sa podarilo poskladať ho. potom som bola zobrať vecičky po neterách, teraz som vo fáze prania, žehlenia, ukladania. Až teraz vlastne viem, aké vecičky mám a čo ešte treba dokúpiť. Ja som poobjednávala hlavne tie drahšie veci, kým ešte pracujem, potom bude príjem mizerný, teraz to viem ešte ovplyvniť a hlavne ešte vládzem aspoň niečo robiť. ktovie ako bude o mesiac. ja nerada nechávam takéto veci na poslednú chvíľu. riadiť nákupy pre bábätko cez telefón z pôrodnice si neviem predstaviť, ja mám radšej pokoj. myslím si, že v posledných týždňoch budem mať čo robiť sama so sebou.