V ktorom týždni tehotenstva ste si kupovali kočík?

babullka1
16. apr 2009

Ahojte,chcem sa spytat v ktorom tyzdni tehotenstva ste uz mali doma kocik,alebo aspon zajednany,ak nie doma.Dakujem

blka
23. apr 2009

Popelko, určitě má 3 nebo 4 kola a nějakou ručku 😀

lentilk.a
23. apr 2009

My sme objednali v 25tt a teraz v 34 tt nam prisiel. 😉

celine
23. apr 2009

Nám kočík prišiel za tri dni, takže maximálna spokojnosť 🙂

majkomajka
23. apr 2009

Ahojte. my sme objednali asi v 30tom tyzni, o dva tyzdne dosiel. Svagrina ma stasila poverami (jej manzel bol pre kociar, az ked sa im narodila mala) tak som trosicku vahala, ale zlava zvitazila 🙂

jajkar
23. apr 2009

Ja som 26tt, uz ho mame objednany a asi o dva tyzdne ideme pren. Ale ideme az do Madarska, a kto bude potom neskorsie cestovat tak daleko a v tych horucavach? Ale ostane pekne zabaleny a v pivnici 😀

majkomajka
23. apr 2009

my sme objednavali z Ciech, ale hned sme ho poskladali aby sme zistili ci je ok, aby sme ho popripade stihli reklamovat. No a uz nam poskladany aj ostal tak sa nan kocham 🙂

cikyta
23. apr 2009

V 32tt. Bol v obchode posledný a boli sme traja záujemcovia.Kedže tí dvaja boli "poverčiví",my sme ho uchmatli a máme 😉

majkomajka
23. apr 2009

cikyta - kto zavaha, nezere 🙂

cikyta
23. apr 2009

Tak. 🙂

majkomajka
23. apr 2009

cikyta - pozeram, ze to mas za par tak Vam drzim palce. a pridaj sa do Martinskej temy ak tam este nie si.

bystricanka
23. apr 2009

až v 39tt.Už som ho mala vyhliadnutý, tak preto tak neskoro. A aby nám v garzonke nezavadzal 🙂

bibi78
25. apr 2009

Kamaratka je v 39. tyzdni a este stale nemaju kocik. Doteraz nenasli nic, co by im vyhovovalo, takze sa spolieha na manzela, ktory vie, co chcu a kupi ho, ked uz asi bude ona v nemocnici... Ja som v 20tt, ale zatial som na kociky este ani ockom nehodila, zato minimalnu vybavicku uz mam, nemohla som odolat americkym cenam... 😀

smardik
25. apr 2009

já kočár objednávala někdy ve 26 a v 36 byl doma, byla dost dlouhá dodací doba tak jsme objednávali dřív a pak byl u rodičů, doma jsem ho mít nechtěla. ted plánujem druhé a zas bude schovaný u rodičů i když to bude ted s výběrem o dost horší

babullka1
autor
25. apr 2009

Ja som ho teda objednala vcera 😝 ale bude u babky v tej pivnici 😀 😀 😀

zdendooo
6. sep 2009

neviem, možno tu píšu viac ženy, ale aj tak vám chcem niečo napísať, čo sa týka toho kedy kúpiť kočík, my sme s priateľkou kúpili kočík 4 mesiace pred pôrodom, nedajte na povery, tie povery, že kočik treba kúpiť až po narodení vymysleli ľudia, dávno v dobách, keď ešte človek také niečo ako kočík nepoznal sa o to nikto nezaujímal,človek, ktorý myslí racionálne by sa nad týmto asi ani nezamýšľal, keby to od niekiaľ nepočul, že sa tak povrava atď., myslím, že kažký chce pre svoje dieťa to najlepšie, tak mu to doprajte, i keď nie vždy okolnosti a finacie dovoľujú to čo by človek chcel....

susisus
6. sep 2009

Ja som kočík objednala v 38 týždni a to príde až za 5 týždňov - nevedeli sme sa dohodnúť ktorý, tak budeme chvíľku bez 😉

garicka
6. sep 2009

ahojte,

my už chodíme po obchodoch a sondujeme kočiariky a postieľky.... 🙂 chystáme sa ich kúpiť (kočiarik aj postieľku) tak asi v 35tt, ak to dovtedy vydržím 😵 aj tak by som ich teraz nemala kam dať, lebo izba kde bude detská je ešte preplnená zbytočnými vecami a najprv sa musíme zbaviť tých...

slovakia13
6. sep 2009

ja som objednala v 25tt a prisiel v 28tt a som max.spokojna 😀

tunylyk
6. sep 2009

ten náš sme kúpili v deň odchodu z nemocnice

misss
6. sep 2009

ahojte..ja som objednávala kočik v 27tt a o týždeň bol doma...8o))

marinka
6. sep 2009

Já jsem ho měla doma už někdy od 20 tt 😀 Ale ta muka, než jsem s ním mohla poprvé vyjet, každý den jsem se jím kochala 😀

misss
6. sep 2009

ja sa už neviem dočkat kedy už bude maličké v nom..aspon po izbe sa s nim občas prejdem... 😀

jenn44
6. sep 2009

no kocik som mala doma uz okolo 18tt... myslim tak. bola velmi dobra cena, tak naco cakat 🙂

marinka
6. sep 2009

miss, já jsem taky jezdila aspoň po bytě 😀

vefi89
6. sep 2009

ja som v 17 tt a uz ma lame kupovat, ale urcite nie novy, podla mna sa daju kupit aj krasne kociare po jednom dietatku. Ale vybavicku si uz chystam. Oblecka mam dost, to mi davaju svagrine priebezne, ale uz som si objednala odsavacku, fusak, matrac aj paplonik 😉 . Asi je to chore, ale aspon to vykresluje aku mam radost z prirastku ktory cakame

zuzu1980
6. sep 2009

ja este kocik nemam, mame vybraty, maju ho v 2 obchodoch za tu istu cenu, tak len cakame ci nahodou niekde nezlacnie. Inac kupime tak o mesiac.

mirip
6. sep 2009

ja som kupovala v 26tt chcela som neskor tak približne teraz ale sme boli v Budapešti v Brendone a bol lacnejší o pár tisícok ako tu na Slovensku tak sme kúpili tam

corasone
6. sep 2009

my sme kupili kociarik nejako po 30tt chvilu nam ho drzali v obchode a tusim 2tyzdne ho mame doma.

to.beruska
6. sep 2009

ajpjte!tak my mame kocik tiez ale od 25 tt nakolko sme ho kupovali v polsku lebo tam bol lacnejsi a teraz by som sa uz neodvazila ist na taku cestu

kwetinnka
6. sep 2009

My mame doma kocik asi 3tt,dlho sme sa nevedeli rozhodnut..a kým sme sa rozhýbali to trosku trvalo..a tiež je z polska:o)