V ktorom týždni tehotenstva ste si kupovali kočík?

babullka1
16. apr 2009

Ahojte,chcem sa spytat v ktorom tyzdni tehotenstva ste uz mali doma kocik,alebo aspon zajednany,ak nie doma.Dakujem

marrei
16. apr 2009

Já byla v 30 tt 😉

helulicek
16. apr 2009

já ho nemám ještě ani koupení ani objednaný 😀

babullka1
autor
16. apr 2009

Ja sa pytam,lebo sa mi jeden velmi paci a je za skvelu cenu,osobne na povery neverim,ale doma by som ho pravdaze do porodu nemala 😀 len chcem vediet ci nieje v 29tt skoro.

bene
16. apr 2009

ja si myslim ze je to jedno po polovicke tehotenstva
ja som mala tusim na 25tt je u rodicov ale tiez bola dobra cena tak na co cakat

pajinka23
16. apr 2009

babulka my sme mali kock doma okolo 15tt.. 🙂 🙂 🙂 🙂 este sme ani nevedeli ci bude chlapec alebo dievcatko,ale aj tak sme kupili modry 🙂 🙂 ale teras by som pockala pretoze ceny kocikou idu stale dolu,keby som ten isty kocik kupila teras tak aspon stvrtinu penazi usetrim ☹ ☹ ale tak nam nedockavcom treba 😀 😀 😀 😀

kobolova
16. apr 2009

V 25.tyzdni, myslim, ze to je tak akurat, poverciva nie som a niekedy su dodacie lehoty na objednanie aj 6-8 tyzdnov, takze...
A ci 29. tyzden zavisi asi prave od toho, ci ho maju na sklade, alebo ho musia objednat... Kazdopadne drzim palce pri kupe 😀 .

kobolova
16. apr 2009

hi-hi, chybaju mi slova: "A ci 29.tyzden nie je neskoro, zavisi..." 😝

moko123
16. apr 2009

no mi nemat problemy tak ho už asi aj objednam čakame na vysledky z amnio tak potom uvidime inak si myslim že to su len povery aj pri prvych detoch som ho už doma mala skoro a všetko bolo v pohode to sa tiež povie ked tehotna umyva okna zajtra pôjde rodit,,, tak teda neumyvajme tie okna,.hehhehe

dicinka1
16. apr 2009

ajoj...ja som mala kocik uz v 20 tt 😉 😝

katka1981
16. apr 2009

objednali asi v 23.tt a prisiel na konci 30.tt.

katka1981
16. apr 2009

A po veceroch s nim nacvicujem manevre a vyberanie zakrut v malych priestoroch 😀

berus222
16. apr 2009

my sme ho kupili okolo 25. tt. s tym, ze budeme cakat 5-6 tyzdnov. mali ho hned, tak sme ho zobrali.

dicinka1
16. apr 2009

A NETREBA VERIT POVERAM..AK SA NIECO MA STAT..STANE SA AJ BEZ TOHO,ABY SI MALA NIECO KUPENE PRE MIMCO DOMA... 😉

leonik
16. apr 2009

my kočárek objednali ve 29 tt a od 31tt jsme ho měli schovaný doma ve sklepě 😉

babullka1
autor
16. apr 2009

Sak prave ze ja si myslim ze ked clovek ma kupeny kocar aj skor tak to nevadi a ten 29 tt mi nepride tak skoro kedze som na rizikovom a uz 3x som lezala v nemocke takze budem radsej ked uz budem mat vsetko doma a keby idem do porodnice aj skor aby manzel potom nemusel stresovat 😝

babullka1
autor
16. apr 2009

Inak dicinka..teba si pamatam este z optimisticky naladenych snaziliek-ci nie?aspon ja som vas vtedy len sledovala 😀

dicinka1
16. apr 2009

babulka..ano..ano..chodila som tam 😉 😵 😵

dada78
16. apr 2009

aj my sme ho objednávali asi v 30tt, tak ako dici hovoríš, osud je napísaný vopred, nezmeníš čo sa má stať a inak niektoré kočíky čo naše tehuľky písali majú príšerne dlhú dodaciu lehotu aj tri mesiace !

babullka1
autor
16. apr 2009

Dicinka Sa mi zdalo ze odtial ta poznam:Dale uz to neni taka preferovana tema ako kedysi,sa mi zda ze uz sa do nej tak nepise a to je skoda 😖

dicinka1
16. apr 2009

no nikto tam nepise..aj mne sa to tam pacilo... 😉 😵
vraj tam niekto chcel,aby tam nechodili uz tehule 😠 asi ich to depkovalo ☹ alebo co.... ☹

babullka1
autor
16. apr 2009

Mne sa ta tema velmi pacila,bola fakt plna optimizmu 😝 to je troska sebecke ze niekto nechce aby tam chodili tehule ved aj tie vedia dodat povzbudenia a optimizmu 😀 Je velka skoda ze je to uz taka zabudnuta tema 😠

bertica.h
16. apr 2009

my sme mali kočík v tuším 25tt,máme honormálne doam,doteraz sme kočíkovali v spálni,teraz sme ho odložili do komory v byte 😀

babullka1
autor
16. apr 2009

ja si ho doma netrufam mat,ale budem ho mat u babicky v pivnici 😀 😀 😀

berynka
16. apr 2009

my ho objednávali asi pět týdnů před porodem s tím, že měsíc může trvat, než ho dodají. Nechali nám ho na prodejně a vyzvednout jsme si ho mohli hned po příchodu z porodnice 😉 . Kamarádka si zase vybrala docela nedostatkový kočárek, kde dodací lhůta byla 2-3 měsíce, takže ho zamlouvala už někdy po 20tt 🙂 .

babullka1
autor
17. apr 2009

takze to je asi individualne 😝 ale myslim ze ked si ho objednam aj ja uz teraz tak to bude akurat 😀

aponchie
17. apr 2009

ja ho mam doma mesic a pul..jen diky vyhodne koupi jinak bych ho koupila az ted nekdy

cetera
17. apr 2009

a aky kociar ste kupovali? Na 4 alebo na troch kolieskach...ja by som chcela 3kombinaciu na 3 kolieskach zda sa mi byt praktickejsi ale muz chce na 4 kolieskach...lebo vraj ten na 3 nie je dobry...

lily1983
17. apr 2009

no tak to teda je, na troch kolesach je ovela pohodlnejsi aj pre teba, ver mi, ma ho susedka, je uuuuuuuuzasnyyy 😉 , tak lahko sa s nim manipuluje, neviem presne teraz znacku. ci quinny,alebo jane, alebo co..ma tri trosku vačšie kolesa, nie male..kup si taky, aj ja si isto kupim..ale až ked porodim asi.uvidim...lebo som este nenasla aby mi vyhovovala farba, iba na jednom, ten mal tiez tri kolesa ale vpredu bolo dvojite koleso /ako dve vedla seba/ a male, to nieje az take lahko manipulovaletne..a tiez sa mi zda ze tie trojkombinacie su lepsie, lebo ajtak musis kupit buginu, a takto to mas vse spolu...a nedaj v tomto na magela, ty ten kocik budes stale tlacit 😀

cetera
17. apr 2009

ja som uz takyto na troch skusala kamoska ma malu a je to praktickejsie v otacani a aj krajsie to vyzera.....ja som tiez vravela ze nech sa mi do toho nemiesa ze ja si kupim kociar sama ze on ho tlacit nebude lebo bude v robote a po robote uz ho vidim ako cely unaveny pojde kocikavat....ale videla som uz rozne farby a aj by som si vybrala len svokra stale ze to sa dopredu nekupuje...len som zvedava kedy ho pojdem kupit ked budem mat obrovske brucho a dieta na pol cesty von?

lily1983
17. apr 2009

pozri, ja ajtak nepojdem von taky mesiac urcite, budem mat autosedacku, tu co sa da nosit, a pojdeme si vybrat kocit potom, ked dovtedy nenajdem, nestresujeme za to, aby som ho už mala, este nemam nic, lebo chcem malovat o dva tyzdne par izieb, a trosku inak zariadit, a ked to bude, tak pripravim postielku a vsetko, len teraz cez vikend idem pozriet postielku