Veľký kočík, ktorý bude ľahký. Poznáte dáky?

adanov
17. dec 2008

Ahojte!
Už niekoľko krát som čítala Vaše skúsenosti a hodnotenia na kočíky, takže som sa rozhodla požiadať o pomoc.
Mám 11 mesačnú dcérku pre ktorú chcem kúpiť nový kočík. Potrebujem hodne veľký (má takmer 80 cm) a priestranný, myslím že ho využijem ešte aj na budúcu zimu. Mohla by sa tam aj vyspať a mal by sa zmestiť fusak, ďalšia požiadavka - nie veľmi ťažký, chodíme aj po schodoch a vozím nákup. Najradšej by som nejaký typ so 4 kolesami, z toho predné otočné, asi nie nafukovacie tie sú ťažké, a dostatočne veľké, do rôzneho terénu. Vie niekto poradiť aký, kde a za koľko kúpiť?
Ďakujem. Aďa

krista
17. dec 2008

Ahoj,
to si myslim, že bude velký oříšek, protože kočárek do terénu bez nafukovacích kol si moc nedovedu představit.
Zkus se podívat nebo i poptat třeba tady:
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

beruska2x
17. dec 2008

mám Implat Bolder a plne mi vyhovuje....ma 85cm, 4 nafukovaci kola, nakupy vozim skoro denne... mam ho z net. obchodu...

sassi
17. dec 2008

graco tour de LUXE , ale ten ma v cene aj tašku na mimino ... ta sa ale da predať 😉

janina1977
17. dec 2008

ahoj,
ja mám chicco multiway, som s ním maximálne spokojná, veľké kolesá, nie nafukovacie, je široký, priestranný, malá sa v ňom v pohode vyspí, tiež má 11-mesiacov, mám v ňom fusak - emitex s predlžovacím dielom, tiež som dlho hľadala kočík, ktorý by mi vyhovoval a na rady mamičiek som kúpila práve multiway ... 🙂 🙂 🙂