Viděl jste někdo hluboký kočárek Nestor Candida?

mkatka
28. jún 2009

Ahojte, potřebovala bych se zeptat na detaily o tomto kočárku. Máte ho někdo doma nebo viděl jste ho někdo naživo v obchodě? Já jsem ho viděla zatím jen na eshopech. Díky za reakce

maiia
4. aug 2009

Ahoj mkatka, tiež mám záujem o tento kočiar, celkom sa mi páči a aj cena ale tiež som nemala možnosť ho videiť naživo a nechcem kúpiť mačku vo vreci. 😖 Baby ak máte skúsenosti napíšte nám.

smrtelnik
21. aug 2009

Ahojte baby. Tak aj mna s manzelkou tento kocik celkom zaujal... Tiez hladam nejake ohlasy nan. Vari sa nikto nenasiel, kto ho vlastni, alebo ho aspon videl??? 😒

lenja123
15. aug 2010

Je to už stará téma, ale aj mňa tento kočík zaujal, ked som hľadala niečo veľké na zimu. Takže - kúpil ho už niekto z vás?

barboramarek
16. aug 2010

@smrtelnik
@lenja123 ja som ho mala, vanicka super, mozem porovnat s hlbokym pp. pokial nebudete chciet davat vanicku pravidelne dole s konstrukcie, napr. do auta tak super, lebo ta sa dava dole trosku horsie, ale to porovnavam s pp kde to ide po zatlaceni samo 🙂
ovladacie schopnosti fajn, jedine co sa mi na pp naozaj viac pacilo a to o dost, je to ze pp ma vnutorny potah pekne bavlneny a tento ho ma z takej trosku umeliny, ale ked to mozem tak vcelku ohodnotit tak cena super a kocik ako taky je tiez dost fajn 🙂

lenja123
16. aug 2010

@barboramarek Veeľmi pekne ďakujem za odpoveď, už som si myslela, že ho nikto nemá. Práveže ja budem potrebovať tu vaničku dávať dole, jednak aj do auta - denne, ale zároveň bývame aj na vyššom poschodí bez výťahu, takže rátam, že podvozok bude v kočikárni a ked bábo zaspí, tak ho vezmem len s vaničkou hore. A ešte sa chcem opýtať - mali ste k tomuto kočíku aj autosedačku? Bola si spokojná aj s ňou?

mmacko
16. aug 2010

@lenja123 na kazdodenne davanie dole vanicky tento kocik nie je moc dobry, fakt to ide dost tazko. Inak je fajn najma pre zimne novorodeniatko.Super pruzi a na to, ze nema otocne kolieska sa celkom dobre ovlada. Ale na nosenie hore je ta vanicka dost tazka.

barboramarek
16. aug 2010

@lenja123 ta tak ked to mas dennodenne davat dole a vznasat tak radsej hlboke PP a kludne aj z druhej ruky 🙂 autosedacku nepoznam














zojab
23. feb 2011

Ahojte, aj ja by som chcela kupit tento kocik, nemate niekto este skusenosti s nim prosim?

lenja123
23. feb 2011

@zojab tak ja som si ho nakoniec kupila, dieťatko mám oktobrove, a aj ked to je obor na svoj vek 😵, tak zatiaľ mi tam v pohode vojde aj v hrubom overale a vo fusaku. Spodok vaničky je polohovateľný - čo som zistila až po dlhšom používaní 😅 , takže v lete budeme ešte iste v tomto hlbokom kočiari, uvidíme čo vymyslíme na jeseň. Za seba môžem odporúčať, je super veľký, hlboký, na babetko nefúka, prešli sme aj záveje, ked vidím tie minivaničky na niektorých kočiaroch, tak mne by tam malý nevošiel ani holý, nie to ešte teraz v zime čo je nababušený. Pre mňa jediná nevýhoda je to, že nám nevojde celý do auta - musíme skladať kolieska, ale tie sa dávaju dole jednoduchým zatlačením, aj sa nasadzujú len kliknutím. Ale tak mi máme malé auto a zatiaľ sme tam kočík ani nepotrebovali dávať - len pri kúpe sme to odskúšali.

zojab
23. feb 2011

@lenja123 Dakujem, ze si mi napisala svojej skusenosti, mozes mi este napisat, ci aj pekne vyzera? Ja som vsade nasla len take reklamne fotky a chcela by som vediet ci aj pekne vyzera. Ale aj tak dakujem 🙂

lenja123
24. feb 2011

@zojab no podľa mňa vyzerá veľmi dobre aj naživo 😉 . V podstate tak isto ako na tých fotkách, nemôžem povedať že by ma skutočnosť sklamala alebo nejako prekvapila, že by bol iný ako na fotke.A ešte ako teraz čítam, čo napísala
@barboramarek , tak ten vnútorný poťah ja nemám z umeliny, ale tiež krásny bavlnený, neviem , možno to záleží od typu?

barboramarek
24. feb 2011

@lenja123 ahoj, no tak super, to je velke plus 🙂 ja som nemala to stastie, ale nevadi 😉

zojab
24. feb 2011

@lenja123 mozem este otazku? ktory model mas ty? my chceme taky co ma spodnu pol. vanicky ciernu a striesku zelenu

lenja123
25. feb 2011

@zojab no tak ja mám ešte nejaký starší typ, ani neviem nájsť obrázok taký, ale je celý jednofarebný, len vpredu na kryte má čiernu časť a na strieške tiež dole jednu časť čiernu. Inak mne by ani nevadilo, keby ten vnútorný poťah nebol bavlnený - aj tak dávam bábo dnu oblečené, ešte aj vo fusaku, takže je to jedno. No ale jasne, že v lete to môže byť iné - ale tiež asi nebudeš dávať rovno do kočíka, ale niečo ešte podložíš.

lenja123
25. feb 2011

http://www.slnieckovo.sk/product_info.php/cPath... takže takýto ako je ten červený, len farby má naopak - je celý farebný, a čierne su len tie dva pásy

zojab
26. feb 2011

@lenja123 dakujem krasne za info, velmi mi to pomohlo, clovek sa boji objednavat nieco co nevidel a nevyskusal, zvlast ked je to pre dietatko a nestoji to par eur, hadam budeme spokojni, este raz dakujem 🙂

lenja123
23. apr 2011

@barboramarek @mmacko Nemáte niekto k tomuto kočíku aj športovú sedačku? V internetových obchodoch uvádzajú, že je možnosť dokúpiť aj šporotvú sedačku, ale nie je už nikde uvedená cena ani fotka ako vlastne vyzerá 😠 . Alebo aspoň o nejaký link poprosím ak ste ju aspoň videli 😅 . Ďakujem

e_kociky
23. apr 2011

@lenja123 cena sa asi pohybuje rôzne, záleží od predajcu, myslím, že sa bude pohybovať od 40 eur hore. Fotku športovej sedačky nemám, pridávam ti len pre ilustráciu fotku z veľmi podobného kočíka, bude vyzerať veľmi podobne. Možno ti to pomôže 😉

lenja123
23. apr 2011

@e_kociky ďakujem veľmi pekne, fotka pomohla, lebo som nemala absolútnu predstavu že ako to bude vyzerať. Nevieš mi ešte poradiť, kde by sa táto športová časť dala kúpiť? Lebo nikde som nenašla že by ju niekto aj predával. Najlepšie niekde v Košiciach, nech si ju môžem pozrieť aj na živo - no ale to by som už bola asi veľmi náročná 😅 .

barboramarek
23. apr 2011

@lenja123 ahoj, mmacka a ja sme mali len hlbokac 😉

e_kociky
23. apr 2011

@lenja123 neviem, či ju niekde aj uvidíš,.. nám sa väčšinou tento kočík predáva bez športovej časti. Vanička je dosť veľká, zmestí sa tam dieťatko dosť dlho a väčšinou tento kočík využívajú len ako hlboký kvôli tomu, že je hojdavý. A potom si môžeš kúpiť nejaký menší športový... dá sa to u výrobcu zakúpiť, ale len na objednávku.
Ale je dosť veľa takýchto kočíkov v ponuke ktoré majú už v cene aj športovú sedačku 🙂

lenja123
23. apr 2011

@e_kociky Ja už mám hlboký, ale syn má 6 mesiacov a je najvyšší čas prejsť na športový. Mám ešte golfáč, ktorý sa dá sklopiť až do ľahu, ale ten používam len málo - kupovala som ho preto, lebo žiadny normálny kočík nevojde do nášho mini auta. Používame ho len výnimočne, pri cestovaní. Ale syn má už cez 10 kíl, takže pre neho to nie je na bežné používanie do budúcna. Pôvodne som chcela kúpiť nový športový, ale ked som zistila, že na Candidu sa dá kúpiť aj športová sedačka, tak by som ju chcela, pretože tento kočík sa mi veľmi osvedčil, aj v zime - čo ešte budeme potrebovať aj další rok. Vidím, že vy nemáte športovú sedačku v ponuke, neviete mi ju objednať? Alebo poradiť kde by sa dala zohnať?

e_kociky
25. apr 2011

@lenja123 u nás nie je problém sedačku ku kočíku objednať. Ty máš Candidu a potrebuješ len športovú sedačku?

lenja123
25. apr 2011

@e_kociky som ti napísala IP 🙂