Viete o dobrej a šikovnej taške na kočík?

maximilian
31. máj 2009

Pátram po dobrej taške na kočík, nie veľkej takej akurát aby sa tam zmestilo čo má, nakoľko na kočíku nemám veľký košík.Zatiaľ mi nič nepadlo do oka. Viete o nejakej šikovnej a dobrej, čo sa Vám osvedčila? Ďakujem. 🙂

katy1979
31. máj 2009

od casualplay. zmestí sa tam vsetko

maximilian
autor
31. máj 2009

katy od casulaplay som mala pri prvom Maxi Bag, chcela by som niečo trochu menšie, ale ďakujem 🙂

sisejsn
31. máj 2009

ahojte baby neviete mi poradit kde by som prave na casualplay kupila tasku na kocik ale nieco lacnejsie.Mohla by byt aj pouzivana.Pozerala som na mimibazar ale nic som nenasla.Dakujem

brnka
31. máj 2009

mna by este zaujimalo, ktore tasky maju vnutri priehradku (alebo priehradky)

dejna3
31. máj 2009

ja som teraz asi pred týždňom kúpila v dm babylove - je úplne super, veľa sa do nej zmestí a užasne vyzerá aj na kočíku 🙂 stojí cca 15 euro a to je v nej ešte všelijaký tovar v hodnote hádam aj 5 - 7 euro a prebaľovacia podložka

sisejn - ip

martinex
1. jún 2009

baby ja tiez odporucam tu z DM.. stoji 14.90 a su v nej aj 2ks plienok, dvojo vlhcenych utierok po cca 80ks a krem. a ma mnozstvo vreciek, termoobal na flasu, prebalovaciu podlozku a vrecko na plienky.. a na kocik sa skvele zapina... fakt odporucam 🙂

sisejsn
1. jún 2009

dejna3 dakujem za ponuku na IP ale chcela by som nieco trosku lacnejsie 😝 ale dakujem aj tak.

sisejsn
1. jún 2009

martinex achcem sa opytat.Maju tie tasky z DM aj vo viacerych farbach,alebo ake farby maju?Predpokladam ze asi len ciernu nie?

najjulinka
2. jún 2009

Ja som si kupila akože kabelku, resp. tašku cez rameno... A už sa ma nejedna mamina pýtala kde som kupila takú fajnovú tašku na kočík 😀 😀 😀 Má 2 hlavné priehradky na zips - jednu používam na plienky, prezlečenie, utierky na riť. Druhú na hračky, prípadne papníčko... 😀 Potom má zboku prihradku akože na mobil - presne na flasu suprove 😀 A potom ešte jednu prihradku bez zipsovania a 2 malé priehradky so zipsom po krajoch (zo zadu a spredu) 😀 😀 😀 A stále len 180 Sk... 😀 Ja som kupila sivú a mali ešte červenú a tá mala ešte o jedno malé zipsovacie vrecko spredu viac - bola velmi pekná,a le červená nie je moja naj farba a nenosím ju a ani kočík nemám červený... Ta sivá nam padla ako uliata na oba kočíky (modrý aj oranžový) 😀

bezaz
2. jún 2009

sisejsn v DM je ta taska len cierna
ja mam znacku george, na ebay sa da podla mna kupit aka len chces, ak objednas z rakuska alebo nemecka, tak ani to postovne nie je strasne..
ta moja sa da bud prevesit cez rameno, alebo zavesit na rucku kociara

caprii
9. apr 2011

Ahojte, obnovujem tuto temu, kedze hladam nejaku univerzalnu tasku na kocik, ktora by bola dost priestranna a mala vo vnutri viacero priehradok na rozne vecicky, neviete mi poradit??? Nechcem kupovat tie drahe, ale do tych 30eur aby som sa zmestila. Dakujem za typy, tie tasky v DMku asi uz teraz nevyrabaju, ze?

mmacko
9. apr 2011

@caprii ja mam tasku nurse borso, alebo tak nejak sa vola, stoji do 30 eur a je super (uz som predtym mala asi 2 ine a tato je naj), je priestranna, vpredu 2 velke zipsovatelne vacky, na bokoch vacky na flasky, vnutri priehradky. Vyrabaju cervenu a ciernu. Pozri na predeti.sk

zuzana581
5. aug 2011

Ja mám tašku z DM a je super.