Vložka do športového kočíka. Existuje niečo také?

tamia
22. apr 2008

Chcem sa spýtať či existuje niečo také ako vložka do športového kočíka, aby dieťa nesedelo priamo na "čalúnení" kočíka. A či to má aj diery na pásy?

tribitka
22. apr 2008

Casualplay to má....

tamia
autor
22. apr 2008

tribitka,
ako to vyzerá, nemôžeš hodiť link, prosím?

ena
22. apr 2008

tamia: nieco take to je : http://www.dadarka.sk/detail.php?zbozi=165196 , pripadne sa da pouzit napriklad ak mas emitex 3 v 1 fusak, tak sa da ta spodna cast odzipsovat a ma to potom taku istu funkciu ako to od casualpaly 🙂 Na tom fusaku su tiez diery na popruky..

bubadlo27
22. apr 2008

baby a myslite ze by ten casuaplayl pasoval aj na Jane?, lebo ja mam sice nanoznik a aj fusak, ale uz je dost teplo a musim nosit deku a ta vlozka sa mi zda lepsia ako deka 😉

tribitka
22. apr 2008

to by si musela v predajni prirovnať.... 😉

nellita26
22. apr 2008

taku mini vlozku ma aj chicco, ale pre take male mimi je podla mna lepsie dat fusak, ktory ma otvory na popruhy

tamia
autor
22. apr 2008

Ďakujem ena..... emitex nemám 😒

....a myslíte, že to bude pasovať aj na peg perego centro completo?

ena
22. apr 2008

bubadlo27 a tamia: skuste napisat do fora na babymarket.sk .. tam predavaju aj kociky ktore chcete aj tie podlozky.. tak by vam mohli poradit, co som si vsimla, tak tam davaju baby podobne otazky.. ci pasuje nieco k nejakemu inemu typu a pod...
ale myslim, ze by ta podlozka mala pasovat do vacsiny kocikov, lebo vyzera byt take univerzalna, nie je nijako specialne tvarovana.. a ma diery na popruhy, tak sa da uchytit..