Z vaničky do športovej verzie a opačne?

pepuskaa
18. sep 2008

ahojte baby, dcérka, má 9mes. a moja mamina ma stále presviedča aby som ju dala späť do vaničky. vraj jej tam bude teplejšie. ako to plánujete, resp. ste urobili vy? Vrátila ste sa niektorá?

emfi
20. sep 2008

amarelka, tak ako som písala, malá bola v športovom od 4 mes., dala som ju sedkať, ale jasné, že sa zošuchovala, tak len na chvíľu a potom zase ležkať. Ak máš polohovateľný kočík, je to v poho. A pýtala som sa na to, či neškodí na chrbticu, ak je tak skoro v športiaku, a bolo mi povedané, že nie, lebo tá sa vyvýja keď začína dieťa chodiť.
No veď skús a uvidíš, ale ešte počkaj aspon do 4 mesiaca

amarelka
20. sep 2008

emfi skúsim teda, ale ako vravíš počkám, opierka sa dá polohovať, len nie je taká pevná, tak uvidím, ale malý sa mi do tej vaničky aj tak nezmestí, kým bude mať tých 6m, ako odporúčajú, už teraz mu je presná, takže ..

pietra
20. sep 2008

emfi, chrbtica sa vyvija stale, nie az po zacati chodenia

sportoveho kociku sa nebojte pri mladsich detoch, nevadi, ked tam nie je uplny lah, ale dietatko ma viac lezat ako sediet. A ked bude vo fusaku a primerane oblecene, ani zima mu tam nebude

pepuskaa
autor
20. sep 2008

nimi22 ja si tiež spominam ze malá mala vždy pokrčené nožky ako hokejky. Veď Miško ešte nosí ortop. gaťky, nie? Dcérka doteraz keď je v kočíku, tak má nôžky do U, pokiaľ nesedí. Počkaj, kým sa dá. Ja by som to asi poriešila tak, že by som- keď už fakt nevojde- podložila pod chodidlá niečo, tak by sa mu vanička trošku predĺžila? Dúfam, že to na vas maminky neposobi, ako krkavčia zlá mať 😅

cartmanko
20. sep 2008

ved v pohode swicujte hore dole ked sa vam bab zmestia... 🙂

mywiel
20. sep 2008

Ja mam vanicku v aute, a nechce sa mi ju vzdy odopinat, lebo je to miesto vajicka, no a v kufri mam kocik so sportovou castou ktoru len nakliknem na podvozok takze my sa uz teraz vozime v sportovej casti, len som dala malu do fusaku a zima jej nie je. Je to kocik High trek od Bébé confort. 😉

cartmanko
21. sep 2008

vanicku miesto vajicka?
😕

lila794
22. sep 2008

Cartmanko, su kocariky, kde sa da vanicka pouzit v aute ako sedacka, ale musi byt certifikovana.

anezena
22. sep 2008

lila ma pravdu, napr Jane to tak ma - Jane Matrix . matrixova vanika sluzi ako autosedacka a aj vanicka kuk:

http://www.malvik.sk/Autosedacky/autosedacky-0-...

a myslim, ze aj S4 to tak ma:

http://www.malvik.sk/Autosedacky/autosedacky-0-...

lila794
22. sep 2008

Ano, aj S4 😀