Zimný fusak do 50 eur vhodný aj do autosedačky?

zuzik1234
17. sep 2019

Prosim poradite mi dobry zimny fusak? Cenovo do 50€ (babo ma 1,5 mesiaca) najlepsie keby sa da dat aj do autosedacky

evkamotka
17. sep 2019

Pozri ponuku Emitex

miskamia1
17. sep 2019

@zuzik1234 ja som pozerala všetky fusaky pinkie. Zimné sa tam pohybujú za 60€ ale sú nepremokavé s kožušinovú(dá sa dať aj preč ) ked sa zaregistruješ na Alladin.sk tak zo 64€ stoja 60€ zimné, a prechodne fusaky sa tam pohybujú za 40€ plus mínus 🙂
Iné značky som ja nepozerala, lebo k pinkie fusakom môžeš kúpiť aj rukavniky pre seba na kočík, nanožnik pre babo, deky, organizér na kočík alebo tasku. Dokonca aj podložku do kočíka :D všetko sa tam dá nakombinovať. Ja to pozerám už dva mesiace a stále sa neviem rozhodnúť pre konkretnu kombináciu.

zuzik1234
autor
17. sep 2019

@miskamia1 no nad pinkie som aj ja rozmyslala ale su 2 verzie zimnych fusakoc..jedna je 0-6 mesiacov co je rozmer 84cm a zmesti sa do autosedacky..cena okolo 37€, a druha verzia 6mesiacov a viac za 64€ (kozusinka je len imidzova a fusak stoji potom plus 10€) ale ten uz sa nezmesti do autosedacky..a celkovo mi pride ze nie je moc teply 🙄
https://www.pinkie.sk/fusak-small-grey-gomb.html

miskamia1
17. sep 2019

@zuzik1234 ja som si vybrala tento. Stojí 60e po registrácii.

miskamia1
17. sep 2019

@zuzik1234 sedy som nechcela preto, lebo mam sedy kočík... takze som sa nevedela rozhodnúť.

nada89
17. sep 2019

A prečo chceš aby bol aj do autosedačky? Máš nakliknuté vajce na kočíku či ho chceš mať vyslovene iba v aute? Lebo ak áno tak za mňa je to uplna blbosť, veľmi sa v tom dieťatko prehrieva, stačí ho prikryť a zapnúť kúrenie..

paladia
17. sep 2019

@zuzik1234 moje dieta vyrastlo vo fusaku adbor dyzio,vnutro z ovcej vlny. Spodok odzipsujes a das ho tak do vajicka a vanicky, neskor spodok pripnes spat a pouzivas v sportovom kociku. Nikdy mu nebola zima. Nie je to ziadna imidzovka,ale ucel splni maximalne.

miskamia1
18. sep 2019

@nada89 ja práveže nepotrebujem aby bol do autosedačky. V aute zapnem kúrenie a prikryjem dekou, ako si napisala. Chcem len aby som ho využila v hlbokom a športovom kočíku. Aby bol kvalitný.

nada89
18. sep 2019

@miskamia1 tak keď nechceš investovať veľa, odporúčam ti kúpiť značku Elodie Details, nejaký z bazáru, majú ich veľa aj tu za rozumné ceny a fakt vyzerajú ako nové.. Fakt vazne zo skúsenosti mojej aj všetkých známych čo mám je tento fusak top, a dieťa sa ti doň zmestí ako nič aj v dvoch rokoch + pekne vojde do vaničky aj potom do športovej časti.

nikusiak9
18. sep 2019

Do autosedavky by som vobec fusak nedavala. Jednak znizujes bezpecnost a jednak staci deka

zuzik1234
autor
18. sep 2019

Dakujem za rady 😊 s tou autosedackou mate teda pravdu 🙄
Pinkie je krasny ale je to cista imidzovka a podla recenzii aj tu na konikovi, je to skor prechodny fusak ako zimny..nasla som ale
COTTONMOOSE FUSAK a recenzie su nanho super..rozhodujem sa ale medzi dvoma..jeden sa neda predĺžiť ale paci sa mi ten oblý koniec ale ten druhy je zas praktickejsi..spodok sa zatial da vyuzit ako taska a ked dieťa vyrastie predlzi sa a cenovo je to tiez fajn..tak teraz neviem do ktoreho pojdem 🤔

miskamia1
19. sep 2019

@zuzik1234 odkiaľ máš prosim ťa, že pinkie je skôr imidžovka? Tak nekupuj shit za 35€ prechodný, ale za 64€ zimný, na ktorom sa dá dať dole kozusina a ma taký istý účel ako elodie alebo Cottonmoose. Je to to iste, žiadna imidžovka to nieje. Jasne, že ked niekto kúpi prechodný na jar, je mu na zimu v decembri naprd.

miskamia1
19. sep 2019

@zuzik1234 mňa strašne zaujíma, odkiaľ máš že to je imidžovka, lebo tieto dokonca stoja 72€ (nová kolekcia) čiže viac ako Cottonmoose. 🙂 takze tak.

bugui
Odpoveď bola odstránená
Zobraz