Zničí sa kočík pri preprave lietadlom? Máte skúsenosti?

pookie
7. apr 2009

Mam dilemu ci so sebou zobrat kocik, domov idem len na nieco vyse tyzdna tak by sa dalo aj bez neho i ked s nim by to bolo jednoduchsie... no bojim sa ze by mi ho mohli znicit, doskriabat a pod., pocula som uz zopar pripadov 😒 Nerada by som novy kocik donicila hned na zaciatku. Chcela by som vediet vase skusenosti, najma so Sky Europe. Diky

eimiky
7. apr 2009

ja nemám skúsenosť ale nedá sa to nejako pripoistiť proti poškodeniu? možno je to blbosť ale možno nie

yasmina
7. apr 2009

mne strasne znicili kociar za 1100eur...nikdy viac *Sky Europe... 😠 popisala som to v teme cestovanie lietadlom

akejka
7. apr 2009

pookie s kočárom som ešte necestovala v lietadle, ale letela som teraz v decembri do Paríža s ČSA a zničili mi kufor, aj švagrovi. Doteraz nie je vyreklamovaný, najprv stratili všetky podklady, ktoré som im zaslala doporučene... ☹ Ja som mala aj poistenie batožiny.
Švagor im vynadal, že 3x letel s ČSA a 3X mu zničili kufor - kompletka 😠

Inak pookie ak budeš uzatvárať cestovné poistenie, tak odporúčam aj pripoistenie meškania letu a straty (poškodenia) batožity. Stáva sa to často, že zničia batožinu, keď som videla, ako ju hádžu, ani sa nečudujem
😠

prasiatko30
7. apr 2009

ked mala mala 3m tak som veru aj na tyzden brala kocik - ja som si ho dala na letisku zabalit do tej folie plastikovej - sice to mi spraili len v madride tam maly taky pristroj kde ten kocik vosiel a chlapik mi ho zabalil - 5€, a brali ho do batozinoveho priestoru hned pri check in, potom naspat v amsterdame im uz kocik do pristroja nevosiel a tak mi predali taky obal-tasku velikansky na cely kocik - hlboky, trojkolka. takze je byt tebou tak si zistim ci sa da ten kocik obalit priamo na letisku, alebo zohnat nejaky velky obal do ktoreho by si ho mohla zabalit - pripadne doma obalit kocik a potom ho uz len zachekovat - ale neviem ako to riesia v sky europe - ci je to dalsia batozina alebo ti ho beru gratis.

amdeis
7. apr 2009

pookie a neda sa zabezpecit nejaky lacny kocik na ten tyzden priamo doma? Napriklad bazar alebo od nejakej rodiny ci znamych pozicat? 😉

yasmina
7. apr 2009

no ja som mala dvojcata a batozinu si neviewm ako by som sa pohybovala po letisku keby som dala kociar zabalit po rukach nosit baby non stop ...

pookie
autor
7. apr 2009

Mozno zoberoem iba baby satku, hladala som na nete nejaku tasku na kocik, aj existuju ale viac ich je na golface ako na velke voziky, mozno do maja daco zozeniem.

diddi
7. apr 2009

ja by som urcite nakazala,aby mi doma kupili nejaky lacny kocik z bazaru....inac aj autosedacku budes potrebovat

pookie
autor
7. apr 2009

Autosedacku by som mala mat pozicanu no a mozno poprosim mamu nech daco popozera 😉

diddi
7. apr 2009

pookie,ja to fakt lepsie mat nieco lacne,alebo pozicane tu,u mamy,ako keby si mala prist o svoj kocik

kili
7. apr 2009

určite je jednoduchšie kúpiť kočík a potom ho predať. alebo odporúčam kúpiť šatku a budeš nosiť 🙂 😉 tú ti cestou nezničia