Aké máte skúsenosti s turistickým nosičom?

oskorusa
5. jún 2012

Maminky, potrebujem poradiť. Akú máte skúsenosť s turistickým nosičom? Zaujímajú ma aj konkrétne značky, pretože potrebujem sa v tom nejako vysomáriť - veľmi málo receniíi od používateľov je na internete o turistických nosičoch. Keďže sa blíži čas dovoleniek, rada by som nejaký zakúpila pre 20 mesačné dieťa. Prosím, ak máte skúsenosť, aj zlú, napíšte. Ďakujem pekne 🙂

simculllka
14. máj 2017

@mischelka7 dobry den, myslim ze ta stranka sa volala Adam shop.

mischelka7
14. máj 2017

@simculllka ok, dik. teraz ho maju za cca 160 aj s prislusenstvom

simculllka
14. máj 2017

@mischelka7 fuha islo to hore. Nam sa ale stalo, ze sme mali objednany tento nosic a bol dlho nedostupny, tam islo o problem z ich strany, tak nam potom ako odskodnenie alebo ako by som to povedala, jednoducho nam ako darcek poslali plastenku aj tie strmene zadarmo, nosic stal sam o sebe 120 eur.

janka95
31. júl 2017

Mohli by ste poradiť nosič tiež pre 20 mesačne dieťatko? Súhlasím že recenzie žiadne a z rôznych skupín mi vôbec nikto nepdpisal.nieco pohodlné pre rodiča aj dieťa. Na čo hlavne pozerať? 🙂 Ďakujem za rady a vaše skúsenosti 🙂

susanna33
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matulka1981
21. feb 2018

prosim Vas viete
mi poradit nejaky fakt kvalitny turisticky nosis pre dieta od cca 1 roka do cca 3 rokov?..nieco lahke a pohodlne...

susanna33
Autor odpoveď zmazal
Zobraz