Ako darovať detské veci a pritom skutočne pomôcť?

domeenika
3. nov 2009

Ahojte, mam jeden problemik.. Mam viacero veciciek po mojej Lilke a rada by som ich darovala.. Su to pekne veci, skor pre babatka. Len moj problem nastava v tom, ze coraz viac ludi klame, zoberie veci i ked ich nepotrebuju a popripade si nieco vyberu a zvysok predaju.. Rada by som ich dala bud na charitu, i ked som pocula, ze aj tam to preraduju a nakoniec zahodia. Alebo maminke, ktora ich skutocne potrebuje.. Bohuzial nijaku taku nepoznam a myslim si, ze mamicka co ma internet, nieje az v takej bezhranicnej nudzi. Nepoznate niekoho, alebo ako to robite vy? Aby nedoslo k nedorozumeniu, toto nieje inzerat.. dakujem

tara4
27. okt 2015

ahoj mamki hcela bisom prosit o pomoc nepisalabisom ale surne musim najt pomoc som pred operacio stitnej zlavi to malo peniaze cosom mala tomi vsetkoislo na lieki a teraz ide zima ajabisom hcela prosit dobrih mamiciek o pomoc mam 7 maloletih deti bolabisom velmi rada kebi sa naslodobrih dusi kto bimi pomohla sactva pre5 cerok a2 hlapceki moje neno je MARIA ADIOVA VELKE SLEMENCE 200 POSTA RUSKA 07677 OKRES MICHALOVCE VELMI PEKNE DAKUJE AJ ZA NAJMENSIE DARI DAKA

galka1709
1. nov 2015

Dobrý deň,prosim vas kto by daroval pre samostatnú matku z 4 detmi.. detské potreby čo nepotrebujete ZADARMO . Som len na materské a neviem pre moje DETI podať čo by potrebovali lebo z materskéj sa nedá bez manžela aj nájom musím vyplatiť. Tak veľmi pekne by som poprosila takého človeka kto by bol dobrosrdečný...velkosti na chlapcov 74,98,120.a cerka ma velkost 92.velmi vam budem vdačna ☹ ☹

limitgirl
15. máj 2016

apropo, viete, že ten zberný kontajner pre charitu - lubaska21 - nie je pre charitu? ide to firmám, ktoré z toho v tretích krajinách dávajú robiť rôzne výrobky (koberce, handry..) alebo to predávajú chudákom černochom. takže na tom niekto dosť zarába

maarlie
15. máj 2016

@limitgirl a u nás pobehuje po meste cigánka s malým deckom a veľkou. dieťa nasadí na ten "rošt" spustí ho dolu, dieťa povyhadzuje veci von, ona povyberá do tašky a majú nakúpené. aspoň, že to, čo sa jej nehodí, uprace späť 😀

limitgirl
15. jún 2016

@monikad77 ahoj, nemáš ešte na nejakú takú mamičku kontakt? mám tiež nejaké oblečenie chlapčenské a navyše ak nejaká potrebuje ubytovanie tak by som lacno prenajala izbu v dome so záhradkou kde bývam a pomohla s opaterou, dochádzkou do roboty a tak. ostala som sama s malým a neviem, či to utiahnem finančne

lubaska21
15. jún 2016

@limitgirl to vazne??? och, tak to som v soku, netusila som to a ja ze pomaham... do prdelky... tak s tymto darovanim uz prestanem, pokial to funguje takto