Ako obliecť dieťa na svadbu?

denisocka
21. aug 2009

mam dost velku dilemu, v oktobri ideme na svadbu a neviem čo obliect malemu , bude mať vtedy 22 mes. Viem si ho predstaviť v obleku - ale novy je drahy, požičovna si za poškodenie alebo zašpinenie pýta dost vela (a ja viem,že čistý sa domov nevrátime) a u činaka 😝 síce mali za 11€ ale materiál ako sáčok umelý 😕 . Chcela som ho dať do frajerskej košele a nejakých jednofarebných nohaviek z nextu,už som aj vybrala,ale na nohavkách je peckovy drak a to sa vraj na svadbu nehodí . už mam z toho nočne mory, poradte ak ste niekto z prostredia,kde sa robia dedinske svadby 😝 - normálne - kostol , hostina , živa hudba ,alkohol 😀 a maly tam bude snad do 21.00

shaula
24. aug 2009

Jé, ty jsou všechny krásné, a za super ceny! Líbí se mi hned ten první a za 180 Kč nemá konkurenci 😎

denisocka
autor
24. aug 2009

je,ten poslwedny je niečo ako náš buduci 😀 a ten prvy,shaula -ten som videla u nas u čiňaka,tak asi aj zato ta cena 😅

atrami
24. aug 2009

Mám v albume, čo som šila známej. Tieto mi ostali, lebo si zobrala s dlhým rukávom, ale z tých nemám fotku. 😒

macca5
24. aug 2009

ja by som sa tým netrápila,hlavne nech je to pohodlné pre dieťa.A tebe to môže byť jedno čo zašpiní,čo budeš prať.Hlavne nech sa zabavíte. 😉

akzuzs
24. aug 2009

Dnes som kúpila za 7 eur malému košelu fialovej farby a k tomu slávnostnú kravatu milej farby s neakou podtlačou za 2,50 eur a je v tom rozkošný. Ale tu košelu budem musieť vymeniť za menšie číslo. Už si ho viem v tom predstaviť. Ten oblek a všetko ostatné, len neviem ako s topánočkami. Poraďte mi PROSÍM

denisocka
autor
24. aug 2009

ja v same vymením jesenne topanky za sandale ,čo teraz nosi,suu bežove,bez chybičky,do toho asi biele ponožky 😝

mima22
24. aug 2009

ahojte.
mi ideme na buduci tyzdne 5ho na svadbu a mala ma 7mesiacov a asi jej tiez budem kupovat saty ,chcem jej kupit az tesne predtym podla toho ake bude pocasie .

vranka4
24. aug 2009

akzuzs,jéééj,ja nemôžem zohnať fialovú košeľu + kravatu,akú máš veľkosť?kde si to kúpila?u nás nič také nemajú 😀 😀

papajka7
24. aug 2009

baby ja som si obleky sila,boli uzasne,nohavice pohodlneho strihu,tak dufam,ze sa v nich citili pohodlne a ani na nich nebolo vidno spinu 😉 a ak niektora z vas bude potrebovet,tak rada poziciam 😉 nech sa vyuziju 😅

papajka7
24. aug 2009

inac mam ich v albume 🙂

vranka4
25. aug 2009

papajka 🙂 ,ty si teda šikuľka,akých fešákov družbov si pošila 😕 😕

akzuzs
25. aug 2009

vranka4 ja som ju zohnala v obchode pre detičky u nás v meste a bola tam aj kravata. Keď som ho obliekla do nej bola mu trocha veľká, tak som ju vrátila lebo som chcela o číslo menšiu, tak mi ju objednala na bud.týždeň. No u nás nieje problé zohnať detské košele na akýkoľvek vek a hlavne v svadobnom salóne. Tam su tiež super. 🙂. Len tie topánočky mi robia stále starosť 😠

denisocka
autor
27. aug 2009

baby,oblek je doma !!!! je skvely !!!!! idem nahodiť fotky

shaula
27. aug 2009

Tak jsem koukla a Šimonek je v něm moc kráááásnýýýý!!! Určitě bude mít úspěch. Tak si to užijte! 😉

denisocka
autor
27. aug 2009

dakujemm 🙂 velmi sa nechcel fotiť ale aspon že sa nejaka fotka podarila 😝

vranka4
27. aug 2009

Šimonko je v tom obleku nádhernýýý malý fešáčisko 😕 😕 😕 ,super kúpa+cena

denisocka
autor
28. aug 2009

je dakujem,sa velmi tešim,že som sa rozhodla pre oblek,je taky jemny ´že tlačiť ho tam nema čo

denisocka
autor
29. aug 2009

včera som vydražila svetlu chlpatku z Nextu aby sme mali k obleku 😝

akzuzs
29. aug 2009

Ahojte tak ja som odfotila prcka s tou košelou a kravatou, ale oblek bude mať až deň pred svadbou teda skoro o dva mesiace. Aj keď sa to tak nezdá tá košela je fialová 🙂

denisocka
autor
29. aug 2009

krásny ! 😵

vranka4
29. aug 2009

akzuzs,krásny fešáčisko,tá farba košele by bodla aj nám 😀

kalo
30. aug 2009

den: dej malému normálně kalhoty a pěknou košili a hotovo. Ty dětské obleky jsou hrozné...ti chlapečci v tom vypadají jak tučňáci 😝

akzuzs
30. aug 2009

Ďakujem za pochvalu a keď bude po svadbe tak pošlem foto a dúfam že aj denisocka posle v októbri po svadbe foto. Len tie topánky ma trápia, ale keď sa na ser... 😅 tak mu dám obyčajne. Ale tie ešte musím aj tak kúpiť, lebo mu kupujem v sanitase a také jesenné im prídu až začiatkom septembra 🙂 To my sme totíž kúpili pred letom dvojo topánočiek ale cez léto nosil iba sandáločky a teraz keď som mu ich obula tak mu boli malé ☹

denisocka
autor
30. aug 2009

kalo kalo,šak my už máme ten oblek,hadam nebudeme jak tučniaci 😀

kalo
30. aug 2009

Jeee, deni! 😀 Já teď koukám do tvého alba ...malinký je fakt rozkošný!! Já si jen vzpomněla na sestry svatbu a tam byl cca.2 letý chlapeček v černém fráčku s bílou košilí a prostě tučňák 😀

Tohle co si vybrala, nemá chybu. I fešák od akuzus. Ony holky to mají jednodušší....šatičky a hotovo...

denisocka
autor
30. aug 2009

kalo , xiiixii , dík . ale fakt som sa bala toho obelku,myslela som si,že bude taky ako dospelacky,ale to je taka jemna latka,nič netlači

mirkaff
11. sep 2009

baby prosim Vas dost sa spomina znacka next....aj syn ma odtial mikinu,ale ta bola objednavana cez MMB..urcite ma aj svoju internetovu stranku,,ak ju viete napiste mi ju do IP..a mozem si z tadial objednat aj ja??

mkr
13. sep 2009

my jsme byli teď v sobotu, malé jsem koupila šatečky přímo na svatbu, k tomu stejně sladila punčochy tričko svetřík 🙂

pinco
15. sep 2009

no, chlapci to maju asi horsie ako baby... My sme malej pozicali take druzickovske saty, bola ako z cukru 😵 Ale tie chlapcenske obleky vyzerali celkom dobre. Cez MMB som to poziciavala.

niki2
17. sep 2009

Co uz jste svatbu absolvavali, hlavne s klukama, vydrzeli vam v tom obleceni? Ja mam z toho hruzu, jsou oba hyperaktivni, ja na sobe takove obleceni nesnesu a ted bych to mela narvat jim ☹